Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

hej! jest tu ktos jeszcze? ja wytrzymuje tylko 5 minut na tym powietrznym rowerku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnij do nas w Krakowie Mamy urządzenia Vacu, vibrafitExcell i limfodrenaż Szczegóły na www.fitbystep,pl - nowy klub w Krakowie, otwarty wczoraj - 700 m2 do Twojej dyspozycji Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola___xD
hej dziewczyny :) postanowilam od dzisiaj zacząć ćwiczyć rowerek w powietrzu :) po jakim czasie nogi wyszczupleją ? po ile minut ćwiczycie dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyczka D
Witam wszystkich serdecznie, mam 23 lata waze ok. 60 kg (nawet nie zauwazylam kiedy tak przytylam). Kochane/ni weszlam na to Forum i czytalam od 2007 prawie wszystkie strony. Tak naprawdy chcialam sie tylko dowiedziec czy \"rowerek w powietrzu\" cos daje. Dziekuje was wszystkim, ktorzy piszä bäc pisali. Bardzo duzo sie od was dowiedzialam i tez chce sie przyläczyc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyczka *
Witam wszystkich serdecznie, mam 23 lata waze ok. 60 kg (nawet nie zauwazylam kiedy tak przytylam). Kochane/ni weszlam na to Forum i czytalam od 2007 prawie wszystkie strony. Tak naprawdy chcialam sie tylko dowiedziec czy \"rowerek w powietrzu\" cos daje. Dziekuje was wszystkim, ktorzy piszä bäc pisali. Bardzo duzo sie od was dowiedzialam i tez chce sie przyläczyc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Hallo, dziewczęta! Co tak cicho? Czyżbyście już nie ćwiczyły ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hey hey! :D ten rowerek jest o d*pe obic :] prawda lezy w zdrowej diecie i cwiczeniach.. prawda, ze niektore dziewczeta zauwazyly moze jakies znikome cm mniej w udach cz gdziekolwiek indziej, ale pomyslcie same.. jak jest sobie dziewczyna, ktora je wszystko, nie zna umiaru i nie cwiczy i nagle zacznie pachac nogami jak oszalala, to chcac nie chcac jest to jakis wysilek i jakies tam cm jej z tych nog odejda, ale cz jest to skuteczne- NIE, bo co Wam kochane po paru cm mniej w nodze, jak jest ona nadal jak gabka, miekka, zflaczala i bez wyrazu.. dlatego najlepsze sa cwiczenia i dieta.. i wtedy mozna mowic o fajnych zdrowych i trwalych efektach ;] pozdrawiam, jak ktos cos by chcial, porady cz cokolwiek- pisac :D zawsze pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozyczka *
ODCHUDZANIE OD 23.06.2008 Czesc Devilyne, od Poniedzialku rozpoczelam zdrowe odrzywianie i gymnastyke, robie "rowerek" i inne rzeczy tez, poprostu staram sie byc w ruchu. Zgadzam sie z Tobä jak najbardziej, mozna schudnac ale efekt jest dopiero wtedy, kiedy poprzez regularne cwiczenia skora jest jedrna. Za 2 tygodnie wyjezdzam na urlop do Polski i chcialabym schudnäc w nogach ale prawda jest taka nie mozna oczekiwac ze sie w 2 tygodnie to nadrobi o co sie przez lata niedbalo... Jednak mam nadzije ze regularny training lepie 10 minut niz wcale zachowa sie na stale w mojm Trybie dziennym! :-) To jest möj cel! A jesli chodzi o to pare minut to wcale nie tak bo robie 1 godzine rano i wieczorem. Dzisiaj zamienilam winde na schody! Za tydzien w poniedzialek zamierzam sie zmierzyc i zwarzyc. Moze bedä juz efekty! Bädzcie wytrwale i piszcie o nowosciach. Narazicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozalogin
Polecam masaże odchudzające i ujędrniające ciało. Są polecane zarówno jako dodatek do diety i ćwiczeń jak i po przeprowadzonej kuracji polecam stronę - masuje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja spróbuję rolki,narazie ćwiczę abs i hula hop ,a wczesniej 6 weidera.Efekty widzę ogromne,ale już ćwiczę od grudnia I codziennie uparcie.A teraz dodatkowo myślę żeby uda wyszczuplić. Zaraz pójdę za rolkami się rozejrzeć.Rok będę jeździć i zobaczę jakie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce.marta
Cześć ! Ja z własnego doświatczenia polecam rolki . A te rowerki w powietrzu...cwiczylam kiedys po 20 minut dziennie,ale jakos znudzilo mi się to i przeszlam na brzuszki i wlasnie rolki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozia
a ile tam mniej więcej przez ten rowerek w powietrzu zgubiłyście centymetrów? bo mnie to zaaciekawiło a spóżźniłam sie rok ;P od kąd ten temat poruszyłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Podbijam powyższe pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka do golenia xF
I co to są te abs? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola16
Witam Was serdecznie drogie Rowerzystki:) Tak z ciekawości zajrzałam na to forum, gdyż mam problem z udami;/ buuu...;/ ale widzę, tu wiele zadowolonych kobietek z powietrznego rowerka:) zatem zabieram się do ćwiczeń:) mam jeszcze pytanko czy stosujecie jakąś dietę wraz z tymi ćwiczeniami?? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooonik
Hey:) ja również nie jestem zadowolona z wyglądu swoich nóg :/ stosuje dietę dr.Atkinsa i teraz dołączę do tej diety rowerek z innymi ćwiczeniami i może rolki, efekty powinny być niezłe^^ (mam nadzieję, że jakieś będą) jeżdżę od 6 lat konno i nogi mam dość umięśnione od jazdy :/ mam nadzieje że po tym rowerku nogi mi się nie 'powiększą', ale jak nie spróbuje to się nie dowiem... a jak tam te herbatki slim figura(czy jakieś tam) widzę różne opinie jednym pomagają drugim nie... hyy... trzeba spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeliii
Ech też mam problem z udami [ tłuszcz ] i łydkami [ umięśnione ] Łydki mam umięśnione ponieważ jeżdżę dziennie po 30 min. do pracy :( . A moje uda mają strasznie dużo tłuszczu zupełnie u góry :/ . No i nie za ładnie to wygląda przy obcisłych spodniach bo przy spódniczce jest ok ... No więc zabieram się za roweryk i inne ćwiczenia . Na razie robie brzuszki i to naprawdę pomaga na płaski brzuszek :) . Ale nie za bardzo wiem jakie są te ćwiczenia rozciągające . Mogłaby mi któraś Pani napisać jakie to .? Bardzo prosze ;*** . Będę pisać o efektach ... ;) Buziaczki ! ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandvitara
ja tez poproszę , zeby ktos napisał o ćw rozciągajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssstep
Hej dziewczyny, a co myslicie o aerobiku na stepie??? czy to pomoze wyszczuplic nogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonla
haaaaa ja tez sie biorę do roboty!!:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańń
słuchajciee ! ja wam coś powiem ;p Roki, rolki, rolki ! to jest najlepsze z tego co wiem. Jezdzilam przez całe wakacje i efekty są są są duuuuże !! teraz w ogóle się nie wstydzę ! Polecam Rolki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiryty
a co mi polecicie oprócz rolek mam niestabilne kolano i zakaz bardzo kontuzjogennych sportów???? steper nie dał żadnych efektów, Callanetics odpada przez kolano .....ratunku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka19
oto link do 8 minute legs:)proszę bardzo:)życzę miłego ćwiczenia.A tak poza tym,to ja również zaczęłam dzisiaj ćwiczyć.Polecam ten program:)przynajmniej nie ćwiczy się samemu..heheh.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domax
hej passoa to naprawde pomaga bo bardzo chcialabym miec sczupłe nogi bo teraz na wf-ie musze cwiczyc w rybaczkach bo mam grube nogi odpisz plis ile mam to robic i jak? plliss odpisz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domax
Hej Passoa ten rowerek naprawde pomaga? ja pare razy cwiczylam ale sie szybko męcze a ja musze miec szczuplejsze nogi doradz mi cos plliss czekam na odpowiedż napusz kilka slow o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kawka__
chyba tez zaczne "pedałować" :)) a wy jak ro robicie np. jedna seria i tyle ile wytrzymacie czy kilka serii po kilka minut :)) prosze bardzo o odpowiedc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
ja robiłam po 5, a z czasem i 20, tylko ze teraz jestem po artroskopii kolana wiec pedałować to już raczej nie będę, ciesze się ze mogę troszkę o kulach chodzić ;(;( , a ty z czasem się rozruszasz to i do sąsiedniego miasta w 30min. dojedziesz....w powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×