Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Ja sprobuje sobie cwiczyc...jestem na diecie 1000kcal to moze beda efekty ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka09
No ja zaczęłam biegać na bierzni i trochę pedałować na rowerku stacjonarnym i szczerze mówiąc, mniej mnie męczy, niż ten w powietrzu... Od dzisiaj zaczęłam regularne treningi. :P Zobaczymy... A rowerek będę ćwiczyć wtedy, kiedy nie będę mogła iść na siłownię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.A.R.T.U.Ś
Tak czytam wasze posty i nie jestem przekonana. Moim największym problemem są nogi. Nie są szczupłe a na dodatek są umięśnione. Boję się, że jak zacznę ćwiczyć to mięśnie wyrobią się jeszcze bardziej... Jak myślicie jest jakiś sposób na zmniejszenie mięśni ? Proszę o radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela87
Dziewczyny niektóre z was piszą wręcz śmieszne rzeczy.Piszą cytuje "ćwiczę 2 dni lub 3 dni i nie widzę efektów czy znacie inne ćwiczenia".To jest wręcz śmieszne.Na to czasami trzeba miesięcy.Powiem wam tak ja zaczęłam ćwiczyć 6 weidera, pilates 10 min. i kupiłam sobie steeper za 100zł(oczywiście ćwicząc na tym przedmiocie trzeba naciskać piętami a nie palcami gdzyż inaczej mięśnie będą się rozrastać.Ćwiczę dopiero 5 dzień i nie widze efektów bo żadne ćwiczenia nie uczynią cudów w tak szybkim czasie więc nie dajcie się nabrać laskom, które mówią iż widzą efekty po dwóch dniach.Ale trzeba wierzyć i czekać, ale jeśli chcecie schudnąć lub wyszczuplić się tu i ówdzie przede wszystkim ograniczyć się.Nie mówię tu o jakiejś specjalnej diecie. Ja robię w ten sposób na śniedanie 1 kanapka z wędlina (oczywiście tylko drobiowa) i można jakiś ogórek lub pomidorek na to ale z razowym chlebem,na drugie śniadanie jakiś owoc lub jogurt,na obiad jeść mięso tylko gotowane ale oczywiście przyprawione po prostu zamiast smażone kotleta zrobic sobie klopsa ale bez sosu do tego surówka i 1 ziemnak albo wogole bez ziemniakow.na podwieczorek znow owocek lub warzywko(wywalic banany bo to tuczace cholerstwo:) i na kolacje też jedna kanapka.Biały chleb zamienic na razowy ja go nie cerpie ale czego sie nie robi?:)Zero słodyczy jak sie chce cos zjesc to pieniazki wlozyc do skarbonki zamiast w tylek:)a ppic wode.Wyprobowalam na sobie napilam sie wody i czulam sie jakbym dopiero co cos zjadla i byla najedzona.no i zwykla herbate zamienic na zielona.Jestem rok po urodzeniu dziecka i mam troche tego tu i owdzie ale tak jak mowilam trezba byc cierpliwym i nie zalamywac sie.Podkreslam ze z poczatku mozecie nie widziec ze shcudlyscie na wadze a bedzie to widac po was nie wiem czemu ale czesto sie tak zdarza.Takze moje panie mobilizacja.Ja wierze ze schudne i az sie ciesze na kazda mysl o cwiczeniach. Przede wszystkim pozytywne myslenie.Powodzenia trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinezyjka
Te obolałe nogi to nie efekt super wyczerpującego ćwiczenia tylko chwilowego niedokrwienia. Przy takiej pozycji krążenie w kończynach dolnych jest utrudnione, mało krwi-> mało tlenu->zakwasy... To tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela87
jesli nie wchodzi to wpisac w google ćwiczenia na uda i pierwszy link jesli jest ze strony www.fit.pl to wlasnie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela87
Zaczęłam cwiczyć 16.04.2008r.napisze za miesiąc o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriela jakbym jadła tyle mięsa co ty to już dawno bym była jedną nogą w grobie. Paskudni mięsożercy przeczytajcie ile kg resztek po tym świństwie zostaje wam w jelitach!!!! fuuuuuuujjjj..... A co do ćwiczeń to każda jest inna, ja dość szybko widzę efekty ćwiczeń bo robię to regularnie codziennie jak nie rano to wieczorem. Ale to może dlatego że jestem szczupła i raczej bardzo zdrowo się odżywiam, a często ćwiczę dla siebie dla przyjemności dla lepszego samopoczucia, dla poprawienia kondycji fizycznej. A z jedzenia największą przyjemność sprawiają mi nowalijki. Chlebek jakiś razowy, żytni czy z ziarenkami posmarowany twarożkiem( fromage) sałata, ogórek, pomidorek, rzodkiewka czasem jajko na twardo i taka pyszna kanapeczka to super początek dnia, popita ulubioną zieloną herbatą po prostu super!!! A i polecam może byc nawet zamiast obiadu!!!!! Sałata lodowa lub masłowa+feta (pokrojona w nie za dużą kostkę)+ogórek świeży+papryka+czerwona cebulka+pomidorek wszystko kroimy tak jak lubimy ale najlepiej nie za duże kawałki wymieszamy i odstawiamy na chwile aby feta dała smaczek warzywom np do lodówki można dodać do tego co jeszcze wam będzie smakować,moze nawet jakiś fajny makaron lub może jakieś mięsko mięsożercy =] świetne danie jak dla mnie (jedno opakowanie fety starcza tak na 2 porcje w dość dużej misce- akurat obiad i kolacja =])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a o ORBITREKU któras z was słyszała -odsyłam do forum -nie dosc ze bedziecie miały piękne nogi to jeszcze i pupe i wszystko pozostałe ,juz po tygodniu cwiczen sa efekty-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolka
zdecydowanie polecam rowerek stacjonarny. bardzo wyszczupla nogi ale na efekty trzeba dość długo czekać. ja pierwsze widoczne zmiany zauważyłam po miesiącu ćwiczeń. ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 40 minut. cholernie to nudne ale włączałam sobie tv albo muzyczkę i jakoś dawałam radę. do tego jakaś dietka i szczupłe nogi murowane. można dodać tez jakieś balsamy wyszczuplające dla poprawienia efektu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
Dawno mnie tu nie było, ;) więc pożegnałam sie z rowerkiem w powietrzy teraz przerzucam sie na rowerek na powietrzu, robie 200 brzuszków dziennie i sie rozciągam. Powoli akceptuje sama siebie ;) aktualnie ważę 53 kg i mam 1,72 wzrostu ;) Jak tylko zrobi sie cieplej zacznę rano biegać bo formy nie mam gdyż miałam roczna przerwę od ćwiczeń tak mi nakazał ortopeda ale teraz luuz ;) Ale nadal nie mogę znieść widoku mojego sterczącego bebecha ;) Pzdr. was dziewczynki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
czesc!jestem tutaj po raz pierwszy i mam cztery pytania: 1. czy rzeczywscie rowerek w powietrzu jest skuteczniejszy niz stacjonarny?? 2. czy któras z was robi juz długo taki rowerek i widzi efekty i po jakim czasie??il 3.jak długo trzeba tak pedałowac zeby były efekty?? 4.czy działa to na uda i tyłek??? prosze was odpiszcie!!!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
hmmmm ja pedałowałam tylko na stacjonarnym, więc wypowiem sie na ten temat po pierwsze pedałowałam co drugi dzień przez 1h na najlżejszym obciążeniu, do tego doszła dieta 1000kcal i efekty przyszły po dwóch miesiącach. Tylko trzeba być systematycznym i konsekwentnym, inaczej nie licz na cuda. Jeszcze pojeżdże tak dwa miesiące i w lipcu założe sobie w końcu wymarzoną mini.... Pedałować trzeba min 1/2h bo dopiero po 20 minutach zaczyna sie spalanie tkanki tłuszczowej, pedałowanie działa na tyłek i uda. Zresztą ćwicząc organizm pozbywa się tkanki tłuszczowej równomiernie z całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
ja sie odchudzam od 2dni i robie wlasnie rowerek tak po 20 min plus nozyce itp, powiedzcie mi, czy to dziala tez na wewnetrzna str ud?? bo sie kiedys odchudzalam, co prawda cwiczylam ale zwisa mi tam skora troche ;/ moze znacie jakies inne ćwicz na wew str ud?? i co to jest ten ABS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka35
ja polecam PILATES.... ładne nogi i kręgosłup nie boli... więcej na temat zdrowego stylu życia znajdziecie na stronie www.mojeorico.pl = polecam koteczka35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS abdominal body shape :] a to cwiczenie rowerek w powietrzu nie daje nic na dobra sprawe bo miesnie sa rozluznione i g**** daja :] najlepszy jest sport, plus ograniczenia w jedzeniu i beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
a co powiecie o rolkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peska
dziewczyny zapraszam na ( www.kobieta.moejeforum.net ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Kasia85
rolki baaaaardzo duzo daja na pupe, wystarczy poszusowac sobie pol godziny i zobaczycie ktore miesnie najbardziej wam dadza popalic - oczywiscie tylka i zaraz pod tylkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabik
wiecie co ja juz nie wiem co mam robic:((od kilku dni jem mniej,jezdze dziennie na rolkach albo na rowerze a waga ani rusz!!!!pije do tego herbate z slim figura i jem jakas l karnityne i nic a nic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
Kobieto zapomnij o herbatkach ! one ci nie pomogą a na efekty trza troszeczkę poczekać trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka_Paula
Proszę podeślij mi także te ćwiczenia na łydki, będe wdzięczna. na e-mail psikus69@wp.pl dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika05
Hej. Jestem nowa. mam problem najwiekszy z udami. Podajcie mi jakieś propozycje, co by zrobic zeby nogi schudły. i jeszcze brzuch. bede wdzięczna. podaje e-mail angelika.anna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_an
gorąco polecam aquaaerobic!- daje naprawdę świetne rezultaty, zeszczuplałam o jeden rozmiar, może nawet więcej- kiedyś często miałam upiętą "40" teraz mam 36/38 to zależy od tego w jakim sklepie kupuję ubrania; a przedewszystkim zeszczuplały mi uda i biodra, to oczywiście zależy od instruktora- musi dawać wycisk, wtedy rezultaty zauważy się po ok. 2-3 miesiącach, ale będą to naprawdę zauważalne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastinka.
HEj! Mam pytanko ;) znacie moze jakies ćwiczenie...sposoby na wyszczuplenie łydek? NIe jestem bardzo gruba ale mam problem z nogami które są naprawde grubeee... z góry dzięki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubałydka
Ja tez mam problemy z grubymi łydkami w obwodzie mam 37 cm.Br...jak to wyglada,w kazdej kiecce żle się czuję.Wczesniej miałam szczuplejsze nogi ale jak przytyłam to łydki tez mi strasznie zgrubły.Już zaakceptowałam mój wyglad z nadprogramowanymi kilogramami ale te łydki mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×