Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

wybaczcie , że tyle razy dodałam jeden post , ale coś mi się pomieszało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananeq
Nie przeczytałam wszystkiego bo to az 22 strony są;p i ja kiedys jeździłam na tym extra niewidzialnym rowerku i pomaga teraz robie jeszcze pare innych cwiczeń co wieczór wiec jest cool:D Ale czy tyen rowerek na prawde pomaga? ja waze 55 kg mam 16 lat iii... i 168 wzroztu;p i uda mi troszke przeszkadzają no i te " buły " na kolanach ;p jak cos pisać na gg pogadam chętnie o ćwiczeniach :D >12461991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananeq
Nie przeczytałam wszystkiego bo to az 22 strony są;p i ja kiedys jeździłam na tym extra niewidzialnym rowerku i pomaga teraz robie jeszcze pare innych cwiczeń co wieczór wiec jest cool:D Ale czy tyen rowerek na prawde pomaga? ja waze 55 kg mam 16 lat iii... i 168 wzroztu;p i uda mi troszke przeszkadzają no i te " buły " na kolanach ;p jak cos pisać na gg pogadam chętnie o ćwiczeniach :D >12461991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd
Może to śmieszne ale ja polecam skakankę - zaczynałam od 5 ciu minut dziennie. Pomysł podsunął mi lekarz jak po ciąży przytytłam 26kg. Naprawdę gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd
Może to śmieszne ale ja polecam skakankę - zaczynałam od 5 ciu minut dziennie. Pomysł podsunął mi lekarz jak po ciąży przytytłam 26kg. Naprawdę gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka jest może dobra dla ludzi którzy chcą schudnąć:) a jeżeli ktoś jest szczupły to nie polecam, tylko mięśnie sobie rozbudujecie:P a jeżeli ktoś ma z tym problem, to niech lepiej nie próbuje skakanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd
Wypowiem się na swoim przykładzie, nie wiem jak u innych ale (skaczę juz poł roku) mi mięsnie się nie rozrosły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak7
Hej! Mi niestety też zostały kilogramy po ciąży, czy możesz mi powiedzieć jakie rezultaty(kg, obwody) masz po skakance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msd
Po ciąży nie mierzyłam sie bo poprostu nie chcialam sie załamać : ) ale ważyłam aż 75 kg przy wzroście 168, ale po poł roku skakania i diety (chrupkie pieczywo zamiast jasnego a słodycze tylko "od święta" zero kolacji) schudłam 18kg. Ale przyznam że ciężko było, motywował mnie mój mąż ponieważ wyglądaliśmy razem jak parówka i kabanos(oczywiście nie jest taki pomarszczony).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
zawsze marzyłam o pieknych udach, niekoniecznie patykowatych, ale smukłych i bez celulitu. Wypróbowałam wiele róznych ćwiczeń, ale najlepsze rezultaty dał mi rowerek stacjonarny. Oczywiście na najnizszym obciążeniu. Przed jazdą owijam uda folią spozywczą,a wcześniej aplikuje na skórę krem antycelulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aobuziak
msd a ile minut dziennie skakalas?i jakie obwody nog masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricja
witam. wlasnie odchudzma sie i stosuje dietke ;) biegam dziennie 20 minut w miejscu i czytam tak wlasnie o tym rowerku. przylaczam sie do akcji. prosze tylko o podpowiedz . nogi mam miec nad soba i robic 'rowerek' prosze o odpowiedz i wszystkim zycze powodzenia ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1345
ja robiłam dziś rowerek i niestety tylko 5 minut bo dłużej nie mogłam:(:(:( ale będe starała sie go robic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez od wczoraj dzięki wam zaczęłąm ćwiczyc rowerek za pierwszym razem 15 minut:D:Dale strasznie bolą mnie po tym kolana czy wy tez tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Star
Mi nogi schudly dzieki temu, ze mialam grype jelitowa. Polecam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam ze schudlam fajnie znaczy moje nogi wyszczuplaly po grpie jelitowej ale potem jak zaczelam normalnie jesc bo wczesniej prawie nic nie jadlam to znowu wrocilam to poprzedniej wagi a mam 174cm waze 53,5kg obwod uda 51 co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam ze schudlam fajnie znaczy moje nogi wyszczuplaly po grpie jelitowej ale potem jak zaczelam normalnie jesc bo wczesniej prawie nic nie jadlam to znowu wrocilam to poprzedniej wagi a mam 174cm waze 53,5kg obwod uda 51 co o tym myslicie mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Star
Ja też mam 16 lat. Waże 55 kg i mam 166 cm. wzrostu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_Star
Ja też mam 16 lat. Ważę 55 kg i mam 166 cm wzrostu, więc z tobą nie jest źle xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak dziewczynki jak wam idzie z rowerkiem ja wytrwale jak narazie 3 dzien usiluje cos wiecej porowerkowac a wy??A gdzie jest PASSOA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bolały kolana po tym rowerku...robiłam dziennie 15 min , ale jakoś zapał minął..chyba znowu czas zacząć trenować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bierzemy sie do pracy moja droga grunt to dobre chęci..mam nadzieje ze mi sie uda te uda wyszczuplić jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bierzemy sie do pracy moja droga grunt to dobre chęci..mam nadzieje ze mi sie uda te uda wyszczuplić jak najszybciej a za ciebie ten trzymam kciuki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja mam taki problem, że mam grube uda, ale na łydkach same mięśnie. co zrobić, żeby wyszczuplić uda tam 3 cm, ale nie rozbudowywać łydek? bo rowerek chyba niestety odpada...nie wiem, ale skakanka na pewno. co więc robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja mam taki problem, że mam grube uda, ale na łydkach same mięśnie. co zrobić, żeby wyszczuplić uda tam 3 cm, ale nie rozbudowywać łydek? bo rowerek chyba niestety odpada...nie wiem, ale skakanka na pewno. co więc robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek jak najbardziej ci pomoze a zeby wyszczupilc lydki to proponuje takie cwiczzenie:rob tak jakby przysiady podskakując tzn podskakujesz do gory a jak juz scgodzisz w dol to tak jakbys chciala usiąć do pólprzysiadu.Acha i nie martwcie sie jak po cwiczeniach wydaje wam sie ze nogi zwiększyly swoja objetosc to normalne tak bedzie przez okolo 3 godziny po cwiczeniach ale potem to opadnie i nogi powroca do normalnej formy.jakies pytania to piszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek jak najbardziej ci pomoze a zeby wyszczupilc lydki to proponuje takie cwiczzenie:rob tak jakby przysiady podskakując tzn podskakujesz do gory a jak juz scgodzisz w dol to tak jakbys chciala usiąć do pólprzysiadu.Acha i nie martwcie sie jak po cwiczeniach wydaje wam sie ze nogi zwiększyly swoja objetosc to normalne tak bedzie przez okolo 3 godziny po cwiczeniach ale potem to opadnie i nogi powroca do normalnej formy.jakies pytania to piszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricja
;D ja biegam dziennie 20 min i 10 min rowerku ;)) do tego dietka ... oby cos to dalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka=
Witam:D dziewczyny i ja się do was dołączam....już od 20 dni jeżdżę rowerkiem w powietrzu..mam nadzieje że będą efektyyy< a właśnie po ilu dniach zobaczyłyście zmianę w swoich nogach>!!!!! mam 161 cm wzrostu i waże 55 kg... jak myślicie ile powinnam schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×