Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość AnuŚa
Hejo :) Ej mam takie pytanie... Bo zobaczcie moja mama ma grube nogi (powiem szczerze) i mysle ze ja mam to po niej... i jak myslicie opłaca sie ten rowerek robić albo jakie kolwiek cwiczenia ? czy one napewno pomogą ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole44
posłuchajcie dziewczyny ja mam taki problem ze jestem szczupła tylko mam bardzo grube nogi z bułami ja cwicze rowerek od 4 tyg. i nic niejem słodyczy pije duzo wody ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole44
:))))))) ale nie martwcie sie damy sobie z tym rada a ja mam silna wole w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuŚa
Ja teraz nie mam czasu zabradzo... to szkoła to lekcje... Najlepiej cwiczyc w wakacje albo w dłuższym czasie wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjnj
jezu...glupie jestescie...ten rowerek wam nic nie da,......niiiiiiiic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka bolace kolanka... /
Witam, Ja bym się z przyjemnością przyłączyła, ale niestety mam problemy z kolanami, rowerek to ból, strzykanie, przeskakiwanie, a na następny dzień nie mogę zgiąć kolan.. :/ ale powoli powoli może mi się uda parę razy zakręcić nogami. chyba ze nie prostujecie nóg tak bardzo( bo to jest mój problem żeby zgiąć-wyprostować i odwrotnie) Osobiście lubię rozciąganie, staram się rozciągnąć nogi do szpagatu i zauważyłam że moje nogi stały się smukłe.(rozciągam się prawie codziennie od ponad miesiąca) równolegle ćwiczę callanetics i efekty są super!! cellulit znika, uda i pośladki są smukłe kształtne super polecam. jak ktoś chętny to piszcie na @ mogę pokazać ćwiczenie z callaneticsu na uda i pośladki pozdrawiam anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka do AnuŚia /
AnuŚia wieczorkiem ćwicz, ja to robie przez pół godziny /godzine, zasypiam później bez problemu (chociaż ćwiczenie przed snem niby utrudnia późniejsze zasypianie) i pamiętaj o rozciąganiu wtedy wszystko nabiera pięknych kształtów!!!! i nie zniechęcaj się zakwasami czy czymś takim:) ja wychodzę z założenia że zakwasy trzeba rozruszać... mam 170 cm wzrostu 55kg wagi noszę spodnie S czasem XS(zalezy jaki sklep :]) ale zwalczam cellulit i zapewniam cię rozciąganie i ćwieczenie (REGULARRNE) pomogło mi z tym !!!!! nawet moja współlokatorkę czasem do ćwiczeń namawiam czasem :) a no i pamiętaj ogranicz słodycze :) ja od samego ograniczenia słodyczy widzę poprawę. a na brzuszek polecam 8 min abs (możesz znaleźć na youtube) i sie nie poddawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124frytki
Ja mam coś lepszego od rowerka - nożyczki. Bardzo trzbea być wytrwałym żeby wytrzymać 5 min... Ja najdłużej zrobiłam 2min. Jak to wykonać: Połóż się płasko na ziemi lub łóżku jak kto woli, unieś na wysokość 35cm nogi, ręce włuż pod pośladki wewnętrzną stroną do dołu, zacznij wymachiwać nogami w boki a kiedy nogi mają się zetknąć to zamiast dotknięcia boiema stopami unieś prawą a lewą nieco w dół aby mogły sie ominąć. I tak wymachując w boki na zmiane raz lewa na dole raz na góże. Oczywiście w miare szybko. Nogi po 2 minutach bolą strasznie mięśnie brzucha teżżż to duży wysiłek dla mięśni. Róbcie to przed telewizorem, czytając książke lub cośtam innego robiąc. Pomoże :) Czytałam też, że biegając codziennie przez godzinke w dwa tygodnie można stracić 2 cm! Ja chyba wole ten 'rowerek' niż bieganie czy nożyczki. Choć b ieganie brzymi zachęcająco. Może też przemogę się na delikatną dietę lub małą głodówkę? kto wie... mam 13 lat i ważę 48 kito przt 59 cm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w twoim wieku to ważyłam prawie 60 kg!!!! nie odchudzaj się, nie głoduj to nie ma sensu!! jeszcze nie teraz- takie moje zdanie. zobaczysz ze z wiekiem ciałko zrobi sie ładne i kształtne :) odżywiaj sie zdrowo, może troszeczkę ogranicz jedzenie. ja z doświadczenia wiem że gdy się głodziłam i ćwiczyłam to doszłam do takiej samej wagi jak jedząc to na co miałam ochotę i ćwicząc w miarę regularnie. No a nożyce super sprawa ćwicz na zmiane z rowerkiem i pochwal się nam swoimi osiągnięciami ćwicz ćwicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka09
Hej! Ja próbowałam tego jakiś czas temu, i muszę powiedzieć, że ta metoda jest genialna! :) Jest też trochę męczące, to pedałowanie, ale jak się wyrobimy, to już mniej. I znów muszę zacząć, bo po świętach przestaję się mieścić w spodnie. Ps, czy uważacie, że przy wzroście 170 cm, 56 kg to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja też się dołączam!! :D normalnie jezdze b czesto normalnym rowerkiem. Ktos już sprzwdził czy to działą? nie chce mi sie czytac, nei mam dzis czasu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 cm wzrostu i jakoś 53-57kg i jak schodzę do tej dolnej granicy to wyglądam strasznie. aktualnie dluzszy czas utrzymuje sie na 55 moze troszkę mniej i nie narzekam chociaż mogła bym przytyć na buzi :( myslę ze twoje 56 jest IDEALNE =] oczywiscie wszystko tez zalezy od tego ile masz mięśni itd ale skoro zabierasz się do rowerka to zapewne sexy laska z ciebie :P a ja ostatnio na nogi stosuje też masaż. mam takie coś do masowania ciała z oriflame(owalne do złapania w dłoń z wypustkami- super). smaruję uda i pośladki serum eveline antycellulit i masuję przez jakiś czas dopóki krem się nie wmasuje/ wchłonie. bardzo pomaga ( a przynajmniej mi pomogło) uzyskać jeszcze lepsze efekty i gładkie na prawdę gładkie uda i pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka09
No może nie taka sexy. :P Przez jakiś czas dużo trenowałam jazdę konną, przez co wyrobiły mi się dość duże mięśnie na nogach, a jak jeszcze dochodzi tłuszczyk, to nie wygląda to uroczo... Ale rowerek naprawdę szybko pomoże wrócić do formy sprzed świąt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
Więc ludzie jutro mija 3 tydzien rowerka i kurde niby nic...robie rowerek prawie codziennie odpuscilam 2 razy w swieta i 1 przy okresie bo nie dalam rady ;( i robie go tak z 16min. raz jak odpuscilam robilam dwa razy , raz po 16 a raz 26min. ;) przy rowerku robie tez troche cwiczen rozciągających , dochodzi do tego jeszcze typowy wf w szkole itp. i nogi nie wiem moze troszke smuklejsze ale naprawde malo widoczne a na ludkach mam lekki zarys miesnia i jestem bardziej rozciagnieta , jedlam tez mniej niz normalnie , brak slodyczy czekolady itp. ale przez swieta wiece jak jest jadłam, jadła, jadłam a potem wypilam 6 herbatek na odchudzanie. Jestem załama bo znowu przytyje! Będzie efekt jo-jo ;( , dodam z emam 171cm wzrostu i wage od 53-54 g. Mam bardzo chude ręce i kostki u nóg, szyje i sterczą mi obojczyki i kości miednicowe a nogi i brzuch mam straszny, poprostu nie mam nic miesni sama skura i tłuszcz, pod wieczór wyglądam jak w 6 miesiący ciązy, uda mam olbrzymie ;( A chcialabym chodzić w obciskających bluzkach i miniowach ! Jestem leniwa dodam wiec moje cwiczenia rozciagajce nie sa doklade kiedy złapie doła a od świat czyli z tydzien mam go ciagle ==nauka== dziewczęta HELP! moje gg --> 7789525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa.
Ćwiczę rowerek codziennie i ćwiczenia rozciągające, dzisiaj dolączyłam jeszcze jakieś przysiady. Nie wiem czy mi to pomoże.. Próbowałam kiedys różnych zestawów ćwiczeń jednak szybko mi sięone nudziły. Teraz te ćwiczenia co robię, robię codziennie! Czy te rowerki i ćwiczenia rozciągające pomogą spalić tłuszczyk na udach i lydkach? I czy nie urosną mi od tego mięśnie? Bo ja ich nie chce :( Aa, i znacie moze jakies ćwiczenia na boczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka09
Zjawa, radzę robić brzuszki, w twoim przypadku bardziej pomoże niż rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
Chyba masz racje Lilka09, ale dam jak na razie rade tylko 50..., ale trening czyni mistrza :). Pozdrawiam i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka09
No jasne, że tak... :) Życzę wytrwałości i powodzenia a ja kontynuuję moje rowerki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa0301
uff 100 brzuszków codziennie ... znaczy od 3 dni i inne ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probujaca
Hej! Cwicze codziennie rowerek w powietrzu od 3 dni, po 15 minut. Do tego ok 8 minut rozciagania lydek i uda. Udo- 59cm Lydka 37cm Dam znac czy cos sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie ten rowerek juz trzeci dzien po ok. 15-20 minut, podsuwam sobie taka duza poduche pod tylek i na uszy mp3 z fajna muza. Gdyby nie muzyka to nie dala bym rady bo nogi prawie od razu bola . Lubie to cwiczenie bo moge sobie lezec ha ha zaraz robie druga runde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuŚa
Ja robiłam ten rowerek ok. 2 tyg i mi nic nie pomogło ! ale teraz mam inny sposob ale nie tylko na nogi ! Przed wieczorkiem w swoim pokoju włanczam fajną muzykę na wiezy w radio mp4 mp3 itp. i tancze sobie... tak jak na disco... tanczyłam tak przez godzinke 2 dni i straciłam 0.5 kg !!.. to naprawde działa pzdr;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzetka
Cześć Dziewczyny! Mój problem to grube naporawde grube uda.... :( Mam 177 cm wzrostu i waże 74 kg ... Nie chciałabym raczej wyglądać jak szkapa ale uda mogłabym mieć szczuplejsze. Mam problem ze spodniami nawet , po jakims czasie poprostu mi sie przecierają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co cos jest w tym rowerku , przed chwilka sie zmierzylam i zeszlo mi 2 cm w udach :-) ! cm stracilam podczas diety norweskiej bylam na niej tydzien i wlasnie wtedy zaczelam cwiczyc ten rowerek. Staram sie tez biegac (ale przez te 2 tygodnie to nie mialam zbytnio okazji bo okropna pogoda) no i od kilku dni skakanka ok 10 minut. Po cwiczeniach obowiazkowo rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probujaca
Rowerek cwiczylam przez 2 tygdonie, ale od tygodnia smaruje nogi Nivea My silhouette. Moje wyniki : Udo stracilam 0,5cm Lydkastracilam 0,5cm Mam tak grube nogi ze ciesze sie bardzo bardzo nawet z tego 0,5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia67
robiłam rowerek przez chyba miesiąc, a figę pomogło ;| codziennie minimum 10 minut. raz nawet 35. nie macie jakichś innych ćwiczeń?? jak znacie, to podajcie. albo jakieś strony z ćwiczeniami......... to mi się przyda :PPppppp mam grube uda -51 cm- a łydki no też -34 cm- ;| do wzrostu 165. jeżdżę też na rolkach dużo, codziennie brzuszki i ćwiczenia rozciągające, ograniczam się ze słodyczami i oczywiście ten rowerek.............. czy pomoże mi bieganie, rolki,jazda na rowerze?????? niech ktoś odp, proszę ;( ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrycze**
a jak sie rozciagacie po ćwiczonkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×