Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Aireene85
Hej kobietki! Po pierwsze to wielkie dzięki autorce postu za przypomnienie o tym łatwym a skutecznym ćwiczeniu! :D Czytałam w gazecie, że rowerek w powietrzu to świetne ćwiczenie właśnie na wysmuklenie nóg, ale było tam napisane, że należy starać się rozluźniać nogi w czasie pedałowania a po treningu, jak po każdych ćwiczeniach, konieczny jest rozciąganie mięśni :) Ja mam problem z rozbudowanymi mięsniami z przodu ud i robię po prostu wypad jedną nogą w przód, druga w tył na palcach i rozciągam mięśnie uda i łyski jednej i drugiej nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka
TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI!!!! OD DZIś BęDE ćWICZYłA TEN NO...ROWEREK:] ALE WYPROBUJę GO WIECZORKIEM BO TERAZ MI SIę NIE CHCE:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, jutro się zmierzę w obwodzie tzn nogi zmierzę i dorzucę rowerek do moich codziennych ćwiczeń pilatesowych, dam znać jak idzie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiol>>> wejdź w preferencje wpisz pseudonim i hasło i już możesz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka
hura!!! widze efekty:]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalówa
a jak dlugo cwiczylas ze widzisz efekty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_*
Hej laski! mozecie dokładnie powiedzieć jak ćwiczyć ten rowerek? bo dokładnie to nie wiem i ile czasu trzeba wykonywac to ćwiczenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka
cwicze juz od jakiegos tygodnia A i wspodie staja sie luzniejsze:]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka
chodziło mi o spodnie:] hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka
kładziesz sie na pleckach Podnosisz nogi do góry i ....no robisz tak jakbys pedałowała pedałami rowera:] ja podosze nogi wysoko Robie to codziennie po jakies pół godzinki na poczatku mnie to nudziło ale jak tak pedałuje lezac to biore kom w łapki i pisze smski z moim kotkiem:] i czas tak jakos szybko mija A i efekty sa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam nadzieje że rowerek mi pomoze. Czarniutka dzieki za instrukcje:) a przy rowerku chudna tylko nogi czy coś jeszcze?? noi czy stosujecie jakąś diete??;] pozdrawiam serdecznie wszystkie walczące o szczupłe nogi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny i mam jeszcze do was prosbe! zaglądajcie na to forum jak najczęsciej! Musimy sie nawzajem mobilizować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ege szege000
Dziewczynki ale powiedzcie mi czy ten rowerek daje wam jakieś widoczne rezultaty. Ja też zaczełam robić to ćwiczenie' od wczoraj, wytrwałam tylko 30 minut. Powiedzcie mi ile czasu mam tak ''pedałować'' :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoosienka
Dziewczyny mam pytania: 1) Czy jak robicie roweryk to napinacie nogi?? czy rozluznione?? 2) Czy to cwiczenie jest dobre na zlikwidowanie tych okropnych mięśni zewnetrznych ud?:(( 3) Słyszałam, ze aby wyszczuplały nogi trzeba się rozciągać... ale jak?? przed i po roweryku??? i w jaki sposób?? Stojąc z wyprostowanymi nogami i dotykając dłónmi palców u stóp???? Proooosze napiszcie:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewka_1 dzięki, wydawało mi się, że tak robiłam, ale coś mi nie szło.. :) robię ten rowerek, cholernie to nudne, próbowałam czytać książkę przy tym, ale za bardzo się trzęsie schudłąm 8 kg, chyba nie tylko od rowerka, jeszcze 10 i juz bede jak młody bóg pozdrawiam tzn bogini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka_a
yhhh ja wymiękam po 2 min. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka17
powiem wam, że ten rowerek daje jakies rezultaty!! :) Ćwiczę go od 5 dzionków a już widzę, że moje nogi są w lepszej formie;] Jadę 30 minutek dziennie, zobaczymy co bedzie po miesiącu pedałowania;) a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia228
Ja już pedałuje 1,5 miesiąca... Zniknęły mi poduchy z kolan i jestem bardzo zadowolona! Moje nogi są naprawdę spoko... Ale jeśli chodzi o uda, to rowerek raczej nie wyszczupla ich tak jak łydek i "kolan". Wiadomo... wyszczupla je, ale nie aż tak... Ale cwiczenie naprawdę spoko!! Polecam robic przed rowerkiem jeszcze 30-50 przysiadów, żeby pobudzic mięśnie... Wtedy tłuszcz będzie odrazu spalany... Będzie ciężej robic, ale efekty będą większe... Pozdrawiam :) 3-majcie się rowerzystki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiak7
CZEŚĆ wsystkim!!! To naprawdę pokrzepiające co można u Was przeczytać. Rowerek i te sprawy...Chyba się zmobilizuję...jak znajdę chwilke :/ Jestem BARDZO SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ :) 9-miesięcznego Maleństwa ale niestety ciąża pozostawiła ślady. Karmię, więć wszelkie diety nie wchodzą w grę. Mam do Was dziweczyny pytanie: CZY KTÓRAŚ ZNA MOŻE SPOSÓB NA "SPODNIE DO KOŃSKIEJ JAZDY?!!!" (takie buły po zew. stronie ud poniżej bioder). Nie mam już sił do nich, spódnice wyglądają przez nie jak bezkształtna masa. PROSZĘ POMÓŻCIE wrócić do grona KOBIET :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Uuuu ja też widze efekty ;D no ćwicze już jakieś 3 tygodnie ;D i to zależy raz po 30 min czasem po 15 ;) ćwicze tyle na ile mi czas pozwala ;P...staram się raczej ćwiczyc rowerek przy jakimś serialu wtedy nie marnuje bynajmniej czasu ;). To naprawde świetne ćwiczenie i DZIAŁA !! :) wreszcie mogę pokazać się w mini ;) i wszystkim podobaja się moje nogi. Dziewczynki ćwiczmy dalej ten rowerek polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
Jestem pod wrażeniem waszej mobilizacji, postanawiam się do was przyłączyć. Co prawda już wczoraj znalazłam te forum i nawet ćwiczyłam rower z 2/3 minut, ale dzisiaj za waszym przykładem przymierze sie do 15 minut rowerka w powietrzu. Przeczytałam jak któraś z was polecała wymachy nóg jako dobry sposób na ich wyszczuplenie - ja też to polecam. Bodajrze na stronce www.fit.pl przeczytałam, że dobrym sposobem są również wykroki z przysiadem. Dzięki wielkie, życze sobie takich samym efektów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Witam wszystkie Panie!!czytam od wczoraj to forum i strasznie sie cieszę, że jednak są jakieś metody na smuklejsze łydki, bo na innych stronach czytałam,że nic sie nie da zrobić z \"wielkimi\"łydami bo ja właśnie takie mam ;( są okropne, dzisiaj robiłam juz rowerek ale wytrzymałam tylko 6 minut, jednak nie zniechęcę się i cwiczę dalej!:) będe sie z wami chcwaliła mopimi efektami i wy też piszcie o swoich!!!:) pozdrawiam Was wszystkie! trzymajmy za siebie nawzaejm kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
No gdzie wy sie podziewacie?!Sama mam zmagać się z moimi ŁYDAMI? dzisiaj juz ćwiczyłam dłużej, zrobiłam sobie rozgrzewke przez 40minut a potem 15 minut pedałowałam, to mój drugi dzień a chciałabym żeby juz był conajmniej 2tydzien i chce juz widzieć efekty!!! piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi23
rozgrzewki 40 minut? jestem pod wrażeniem :-) ja przyłączyłam się do forum kilka dni temu ale jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć dzisiejszy dzień będzie moim pierwszym dniem ćwiczeń murowane 15 minut pedałowania, dl alepszego efektu popedałuje w spodniach "sauana" potem rozciąganie, masaż i krem ale przed tym wszystkim zmierze swoje wymiary grubość uda i łydki w najgrubszym miejscu to napewno będzie załamujące Martitka06 skoro masz takie wielkie łydki to prosze zmierz je w najgrubszym miejscu i podaj wymiary napisz jeszcze swój zwrost, pośledzimy swoje efekty pozdarwiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitka06
Hej Magi23 super że sie przyłaczasz!Ja również zmierzyłam przed ćwiczeniami swoje wymiary i będę co tydzień sprawdzała czy cos sie zmienia:D No a rozgrzewkę to tylko wtedy tak długą prowadziłam, teraz juz nietety mi sie nie chce i ograniczam sie do 30przysiadów i naprawde krótkiego rozciągania:( ale nie!od dzisiaj znowu zaczynam moje ćwiczenia!! Rowerek robie przez 10/15minut mogłabym dłuzej ale to jest strasznie nuuudne MOja łydka w najgrubszym miejscu ma 35 cm;/ a jak mierzę tak ze 2cm,nad kostka to jest 22cm. Wzrostu mam 160cm POzdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania grubaska
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
Hejka!! Nie chcę was martwić, ale ja już pedałuję od lutego b.r. Codziennie (no oprócz "tych dni") 10 min. rozgrzewka 20 min. pedałowania i 10.min streching. Efekty- łydka zgrubła mi o 1 cm. pojawiła mi sie między udami ok. 2 cm. tzw. (chyba tak się to nazywa) szpara, uda wyszczuplały o 1cm i chyba przez to rozregulowałam sobie okres. Prawdę mówiąc spodziewałam się lepszych efektów ale lepsze to niż nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
"zgrubła" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w łydce 37
bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×