Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość W jednym łóżku
3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
nawet i pół roku. ale to gehenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 18
ja moge wytrzymac 3 dni.. pozniej obciagam mojemu ogierowi i wskakuje na niego nawet gdy smacznie spi.. pozniej nie ma wyboru.. szkoda ze lozko skrzypi i musze byc delikatna bo rodzice spia pare pokoi dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
właśnie jestem w takiej sytuacji. Kłótnie też nie pomagają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze ogolnie:P ale spiac w jednym lozku - to krociutko,:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pasadenka -- tydzien chyba nie :) ja z moim wytrzymalam ponad 3tyg bo chyba cos sie miedzy nami psulo... Ale tydzien to nie jest duzo... --> taka jedna 18 -- 3dni hehehe to Twoj ogier ma maly dylemat jak nie ma takich potrzeb :D:D:D ja z moim facetem tak srednio (od jakiegos czasu) co 4dni :D:D:D:D --> mozna -- wiem jak sie czujesz jak mialam z moim facetem ciche dni (miesiace) to awantury byly na okraglo,mowienie,powtarzanie,uswiadamianie swoich potrzeb w jego mozgu ale i to nie dawalo rezultatow... Juz mialam dosyc a chociaz trwalyy nasze przerwy max 23dni i tak bylo to dla mnie baardzo duzo... Jednak gdy sie nam zdarzylo kochac to zawsze mu mowilam ze jestw tym niesamowity i przy kolezankach go chwalilam aby slyszal ... i chyba wlasnie to pomoglo :D:D:D:D a ty jestes w malzenstwie czy luznym zwiazku i ile juz czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
Modlishkaaa----------> jesteśmy małżeństwem 6 lat, tylko on jest trochę starszy oed mnie, ok 10 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tak z tydzien wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> mozna -- malzenstwo ze 6letnim starzem hmmm trudna sprawa... :( Ja jestem ze starszym facetem o 12lat i jestem z nim juz dwa lata... A nie probowalas jakis olejkow,afrodyzjakow,zaplanowanych wieczorow?? --> pozdro600 -- tydzien to bardzo malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gora trzy dni, jesli oczywiscie jest wszystko w porzadku miedzy kobieta a mezczyzna. nie mialam zlych doswiadczen z cichymi dniami a juz w ogole z miesiacami wiec nie trwa u mnie to tak dlugo no ale moge sie mylic, taki ja mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty pozdro pzrez ten cały dłuuuuuugi tydzień to co bys robiła?:classic_cool: Biegała,skakała do wody,robiła skłony,ćwiczyła ukłony,mieszała w garnku,robiła na drutach sweterek,albo zamknęła się na klucz i już pokusa uciekła a miłość o tydzień się odwlekła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> czaarniejszy niż upał -- a ty bys ile wytrzymal??? A moze ile bys mogl wytrzymac w poswieceniu dla kobiety??CZekalbys na jej pierwszy krok??Czy bys ty zaczol jakbys mial ochote???A co wtedy bys zrobila jakby ona ci powiedziala \"kochanie daj spokoj jestem zmeczona\" czy cos w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaarniejszy--> mam takie dni, z emi sie zwyczajnie nie chce seksu, mimo ze moj facet ze swoim pieknym golym siurkiem lezy tuz kolo mnie, a ja nic, zero zainteresowania. Dlatego strzelilam, ze tydzien bym dala rade:) A zajecie to ja juz bym sobie znalazla,bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdarzaly sie dluzsze przerwy, czasami jakies stresujace sytuacje wzyciu i po prostu nie ma sie ochoty badz okres:D, ale ogolnie jest super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma rodzicow w domu:P Najwiecej to chyba bylo 6 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> aniuha8 -- zazdroscilabym tobie jakby moj kryzys nadal trwal... ale mam nadzieje ze juz sie nigdy nie pojawi bo trudne to bylo dla mnie wytrzymac bez sesku 3tyg :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pozdro600 -- no to masz fajnie u mnie neistety sa rodzice w domu zawsze zadko kiedy ich nie ma :( a seks u mnie to najwiecej byl na poczatku zwiazku gdzies tak w pierwszym roku dochodzilo nawet do 9razy dziennie :D:D:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×