Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

--> ti1 -- masz te same obazy jakie ja mialam,ale stwierdzilam ze skoro ja musze sie meczyc to dlaczego on nie moe poczuc jak ja sie mecze ?? Zrobilam to raz,drugi i po mimo wielkiego strachu ze jak ja przesane chciec to w ogole seksu nie bedzie,ale chyba jednak on sie wytsraszyl i zrozumial ze nalezy korzystac z kazdej okazji. Zreszta co ci szkodzi sprobowac ?? I tak bedziesz sie meczyla wiec moze lepiej skozystac juz z tego i jego pomeczyc?? Co ci skodzi ?? Nic nie stracisz a mozesz wiele zyskac ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a ile Wy macie lat dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Modlishkaaa...> tak jak pisałaś mój facet jest rzeczywiście super, mamy podobne temperamenty łóżkowe dlatego z seksem nam się układa. Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
---->> modlishkaa ---> hehe dzieki :) sprobojemy zobaczymy czy poskutkuje :) chcialabym zebysmy sie kochali kiedy nadarzy sie okazja bo i tak czetso ona sie nie zdarza a nie wtedy gdy on ma na to ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
różnica jest bardzo duża rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ti1 ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
a my z moim facetem mamy po 22 lata...razem chodzilismy do szkoly sredniej i pozniej na studia tylko ze od 2lat jestemy w innej grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
no wrecz bardzo mala :) bo roznica 5 dni :) hehe z tym ze ja jestem starsza :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to jak jesteś starsza 5 dni, to powienien się Ciebie słuchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
hehe powiedz to jemu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ja jestem ponad rok młodsza, to się swojego słucham ;). średnio ile razy w tygodniu się kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
do anii --- to wlasnie wsyztsko zalezy od niego...czasem kochamy sie 2-3razy w tyg a czasem 1 na miesiac :( wsyztsko tez uzaleznione od tego jak czesto sie widujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no my tez podobnie, 2,3 razy w tygodniu, nie widujemy się codziennie. czasem po dwa razy po rząd. ostatnia nasza najdłuższa przerwa to 1,5 tygodnia, bo ja wyjechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ja nie próbowałam spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
ja probowalam ale nie jest to zaden rewelacyjny napoj...niesmakowalo mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
francuska owszem calkiem niezla :) szczegolnie lubie pozycje 69 :) hiszpańska na czym polega?? bo sie nie oreintuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
aha podobno smak spermy zalezy od diety...ja lubie sprawiac przyjemnosc mojemu chlopakowi ustami i pozniej zeby spuscil mi sie na brzuszek lub piersi :) wiec czasem jak nie zdarzyl uciec skosztowalam nieraz spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
do francuskiej się przymierzamy, ale jakoś nie mogę się przełamać. a hiszapańskiej nie próbowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
masturbujecie się dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
tez mialam problem sie przelamac z francuska...kiedys nawet jak ogladalam filmy to gadalam ze w zyciu nie wezme do buzi meskiego czlonka!! hehe no coz moje zdanie z czasem sie diametralnie zmienilo :) uwielbiam jak przy mocy mojej reki lub ust facet dostaje rozkoszy...to zwykle jest nasza gra wstepna:) wlasnie gdy mu sie nie chce ze mna kochac chwytam za czlonka i proboje go rozbudzic :) i zwykle mi sie to udaje :) a 69 jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
ja sie nie masturbuje...raz tylko moj chlopak mnie namowil i przed nim...ale wiecej sie to nie powtorzylo..za dobrych mlodych czasow moj chlopak tez mnie pobudzal palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pdobne zdanie do milosci francuskiej ze nigdy tego nie zrobie az pewnego czasu moj powiedzial zebysmy sprobowali i ze on mi powie co i jak i co powinnam robic sposobalo sie mi to strasznie i do dzisiaj jest to elementem gry wstepnej.Nieprobowalalm jednak tego zeby on mi zrobil przyjemnosc jezyczkiem,kiedys chcial ale odmowilam i powiedzialam ze na razie nie chce...Potem po jakims dluzszym czasie powiedzialam ze chcialabym sprobowac ale jakos do dzisiaj nie wiem jaka to jest przyjemnosc. Co do spermy rowniez slyszalam ze smak zalezy od tego co facet je ale sama nie probowalam. Milosc hiszpanska jest tak zwanym hot-gogiem czyli umiejscowienie czlonka powmiedzy kobiece piersi... Jednak ja tego nie probowalam poniewaz jak sadze nie mam warunkow do tego typu rzeczy :d choc moj facet sadzi ze udaloby sie to zrobic. Co do masturbacjii... Kiedys probowalam ale jakos nie przynioslo mi to satysfakcji... Wiec juz nie probuje za to facet zawsze podczas pieszczot wklada gleboko paluszki robi to za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sadzicie dlaczego jak facet chcial sprobowac milosci francuskiej z obu stron a ja sie nie zgodzilam to dlaczego teraz nie chce po mimo ze ja mu mowie ze chcialabym sprobowac... Echhh,.... mam pomysla napisze mu smska ze chcialabym sprobowac ciekawe co mi odpisze .... (dobry pomysl??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×