Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość lubo
rozmowa nic nie daje bo ksiądz wie lepiej (chociaż i tak robi to częściej niż ja), a z kalendażyka i tych wszystkich wyliczeń i pomiarów mamy trzecie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> slodka minka -- ile jestes juz sama ???? --> lubo -- no ksiadz napewno czesciej z tego co opowiadasz ale co twoja zona sie skarzy ksiedzu ?? A innych sposobow przed ktorymi kosciol nie ma przeciwnosci nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlishklaa--> jakis roczek, nie licze.....jakby moj facet nie chcial sie ze mna kochac to bym sie wsciekla !!!!!!!!!!!!!!!!!! slodka minka--> ja juz oszalalam, mam najdziwniejsze pomysly...jak oszleje jeszcze troche to je zrealizuje :) ale byloby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom...ale obok faceta, ktory mnie zawiod to do konca zycia moglabym lezec obojetnie :) to dla rozjasnienia sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest śmieszne...:( nie chcę juz pisac ile, bo wyjdzie na to, ze zachowuję się jak dziecko...mam tyle lat, ze nie przyszłoby Ci do glowy, ze mogę tak uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> slodka minka -- nikt sie z ciebie nie smieje tak tylko ptalam ile masz lat ... bo czasem jest tak ze ludzie dluuugo czekaja na ta odpowiednia osobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
DZIEWCZYNY WIELKIE DZIĘKI JAK CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI TO ODZYSKUJĘ WIARĘ W KOBIETY. MAM O CZYM MYŚLEĆ CHYBA CZAS NA ZMIANY. CZY POWINIENEM ZMIENIĆ SIEBIE CZY MOŻE KOBIETĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze czas zaczac wybierac sie na misto z przyaciolmi i dyskoteki i nie myslec wciaz o tym ile jestem sama??? Facet zazwyczaj wtedy sie pojawia z nikad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lubo -- ani Siebie nie powinienes zmienic ani kobiety tylko powinniscie zaczac rozmawiac i dojsc do konkretnego wnosku napewno jestescie jeszcze mlodzi i baaardzo duzo lat wspolnego pozycia malzenskiego wam zostalo i ten czas bez seksu nie powinien byc tym bardziej ze jest to zle dla jednego z partnerow. PS. sorki ze jeszcze zapytam ale czy przed slubem lub juz w jego trakcie miewaliscie szalone wariacje lozkowe,roznego typu eksperymenty lozkowe itp??Chodzi mi tu glownie o tzwa milosc francuska,hiszpanska, itp. ?? I czy kocaliscie sie czesto kiedys ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie bral cie na spiocha
skad wiesz jka spalas to moze nawet nie iwesz ze mialas sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam wychodzic, niedawno poznalam fajnych ludzi... samej mam problem, bo zawsze chodzialm wszędzie sama i teraz nie lubię sama ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
tylko na początku potem poszła do spowiedzi i wróciła odmieniona, powiedziała że to co robimy jest złe i grzeszne, ale po ślubie wszystko się zmieni a ja głupi uwierzyłem i postanowiłem poczekać. Czekam do dzisiaj czyli 10 (słownie dziesięć) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlishkaaa--> wstydze sie pisac:) powiedz czy z Ciebie jest prawdziwa modliszka? ;) czemu taki nick? jak facet moze rozczarowac?...naduzywajac zaufania i odbrej woli...juz nigdy nie bede sie za bardzo starala rozumiec faceta, bede oczekiwala rozumienia... slodka minka--> uhhh przykro mi :( nie bylo dobrych chwil? mam nadzieje ze w przyszlosci takie beda przewazaly :) lubo--> a co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelka-->dziękuję...:) jakiekolwiek dobre chwile byly chyba tylko gdy bylam z facetem majac 18lat eee...musi mi sie w koncu udać :) co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luno--> sciemniaczu, nawet ksiadz nie wytrzyma 10 lat........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lelka -- nie wstydz sie jestes tu zupelnie anonimowa i czasem takie wypowiedzenie sie baaardzo pomaga :D:D:D: Pytasz sie czy ze mna prawdziwa modlishkaa??? Hmmm ... jezeli chodzi ci o to czy odgryzam glowy partnerom w trakcie stozunku to ... chyba nie poniewaz jestem z jednym juz dwa lata :D a nick taki sie wziol z przeszlosci ... nawet dokladnie nie pamietam ale wiem ze chodzilo cos o partnerow ze zawsze w trakcie stosunku ich krzywdzilam (podrapane plecy itp) :D:D:D:D:D zreszta pozostalo mi to do dzis ... nawyk drapania w trakcie seksu :P:P nawet dzisiaj face gdy sie kochalismy powiedzial \"ała kochanie \" i sie usmiechnol hi hi hi hi :P:P::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka minka--> co sie dzieje, ze Twoje zwiazki sa dla Cibie niedobre?? mozesz napisac o tym wiecej? z jakimi facetami sie wiazesz? jaka jestes kobieta? kogo do siebie przyciagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlishkaaa--> drapiezna istoto, usmialam sie czytajac Twojego posta...moj ostatni byl taki wrazliwy, ze nie pozwoliby sie podrapac....eh szczesciaro:) a tych fantazji to moze sie sama przed soba wstydze, 1/3 mezczyzn ktorych spotykam jest ich obiektem i nic wiecej na ten temat nie powiem ! PS.moglabym wytrzymac nocke, wiedzac ze nadrobimy rankiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
lelka-->problem w tym że nic się nie dzieje w tym temacie o którym rozmawiamy modlishkaaa-->próbowałem ale to nie dla mnie nie ma nic piękniejszego niż seks ze swoją kobietą np. w kuchni przed śniadaniem lub spontanicznie w środku nocy a wieczorem w wannie to już poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
lelka--> dziesięć lat to ja trwam w świętej męce małżeńskiej a w celibacie dopiero od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe \"drapiezna istoto\" no o no przeciez facetow to podnieca jak kobieta drapie plecy :D nie raz sie usmialam jak po wszystkim zobaczylam jego plecy :P mial male rysy (ok 12sztuk) :D:D:D:D no ale coz ja uwielbiam drapac i jeczec do ucha a ak to podnieca jak facet wydaje jakies odglosy a czasem jest to zalosne u niektorych osob to trzeba umiec (jeczec) i niektorzy faceci tego nie umieja ale u niektorych est to tak podniecajace ze szok ... hi hi hi na szczescie u mojego brzmi to jak glos aniola slodziutko :p:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×