Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

--> lubo -- a nie mozecie np kochac sie nie konczac ?? Przeciez taki szybki nr to napewno nic zlego i nie zawsze trzeba konczyc ... PS od luego zyjesz w celibacie i co nagle ja tak wzielo ze to jest grzech ?? Dziwne nie uwazasz ?? Przeciez napewno przed tem rowniez chodzial do kosciola,do spoiedzi a z tego co wynika kochaliscie sie normalnie wiec dla mnie jest to conajmniejd ziwne ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelka--> wychowalam się w rodzinie z dysfunkcjami, unikalam mężczyzn, bo na ojcu nie mozna bylo polegac..rzucilam sie w naukę i pracę..jak widzę z perspektywy czasu to po prostu robilam błędy z braku doświadczenia - kazdy takie popełnia tylko ja mialam za malo doświadczeń i te nieudane wysuwają się na pierwsze miejsce, bo malo mam wogóle ja świadomie unikalam facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> slodka minka -- świadomie unikałas facetow ?? Skoro nie mogls polegac na ojacu to w sumie nie dziwne z jednej strony est twoje zachowanie ale z drugiej ... ja rowniez nie moglam na nim polegac i jestemz facetem o 12 lat starszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlishkaaa--> nie kazdy umie docenic drapieznosc... lubo--> swieta meka malzenska...brzmi dla mnie jak swieta inkwizycja brrr, przykro mio ze Wam sie nie uklada..mozesz napisac na czym polega ta meka? a ze jestem spiaca, glupie mysli przychodza mi do glowy, wiec lepiej pojde spac i wpadne jutro do Was:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
-->modlishkaa ona ma ochotę średnio raz na dwa miesiące to się mogła spowiadać. a jak chciałem częściej to mówiła że mam to zrobić szybko i bzboleśnie i mam nie budzić jej jak skończę wtedy uważała że tak bardzo nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpuuuu
Nie wiem, ile mozna wytrzymac bez seksu spiac w jednym lozku, ale ogolnie bez seksu mozna wytrzymac co najmniej 23 lata :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka minka--> zanim pojde spac...chyba Cie rozumiem, mi tez jest latwiej zaangazowac sie w prace czy nauke niz w zwiazek, ja tez boje sie do tej pory ojca.. i mezczyzn ktorzy naprawde mi sie podobaja tez sie boje lubo--> kurde, to co piszesz jakos nie miesci mi sie w glowie chyba ze jako literatura sf ;) dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lubo -- wybacz ale to co teraz napisales troszke mnie rozsmieszylo :P nie mam nic zlego na mysli tylko jej podejscie jest by najmniej dziwne ... Zreszta jaka z tego satysfakcja ze facet sobie ulzy jakkobieta \"spi\" , lezy jak deska i nic nie zrobi... Ja na miejscu fceta czulabym sie baaardzo zle ale co zrobic jakkoieta ma takie podejscie... To dla niej jest grzechem sam akt milosny tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
modlishkaaa-->są tacy ludzie dlatego ja swoje dzieci będę trzymał z daleka od wszelkich stoważyszeń przykościelnych typu "oaza" bo potem wyrastają z tego młode dewoty w mocherowych berecikach i po pożądni ludzie muszą po 10 lat cierpieć, ja też spadam do łózka. Będę miał straszny tydzień więc jak coś to piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
dzień dobry wstawać śpiochy, jak minęła wam upojna nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpuuuu
Modlishkaaa -> staralem sie, ale z marnym rezultatem lubo -> myslisz, ze jak ktos nie uprawial seksu w tym wieku, to musi byc od razu jakims nawiedzonym katolikiem? Mylisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale fajny dzionek dzisiaj wpadne wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 1.5 miesiaca bez seksu a czeka mnie jeszcze z 7 - 8 miechow (ciaza zony) i jakis czas po rozwiazaniu czyli bedzie z rok w celibacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_18_Warszawa18
w ciąży najlepsza jest zabawa, a jak ie moze bo rączka i ustami niech robi dobrze tobie :) taki ma obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> mozna -- noc upojna chyba nie byla :D do 1 sobie gawdzilismy a potem wszyscy grzecznie spac :P --> cpuuuu -- dlaczego z marnym rezultatem ??Czy slyszysz wtedy zawsze cos od dziewczyn ze tak sadzisz ?? --> lelk -- lelka to zapraszamy wieczorkiem na pogaduchy :D --> 1.5mies w celibacie i czeka cie 7-8 mies?? To sytuacja mojej szwagierki i faceta gdy ona byla w cazy seksu sie jej odechcialo i po porodzie juz minol miesiac ponad i ona jeszcze nie moze wiec jej facet juz sie troszke meczy,ale sa inne sposoby zaspakajania jak nie pupca i cipcia :D:D:D warto ich sprobowac i troszke ponaduzywac :D --> kasia_18_Warszawa18 -- mowisz ze w ciazy najlepsza jest zabawa ??Moze i prawda bo seks jest \"bezpieczny\" :D:D:D:D ale sa kobiety ktore strasznie ciaze przechodza i nie maja najmniejszej ochoty na seks,ani rowniez na nic co jest z nnim zwiazane. Kobiety obowiazkiem nie jest zaspakajanie faceta i tu sie naprawde baardzo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogole
ja zawsze kogos mialam o 15 roku zycia. i zawsze kogos mam na stale i najdluzej to moge wytrzymac 5 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka minka
obciągam od 12 roku życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DXM
Ja juz prawie 22 lata wytrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishkaaa
--> DXM -- mi chodzi o to ile mozna wytrzymac spiac w jednym lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishkaaa
Wiem, że Kościół ci zabrania Prezerwatyw stosowania, Jeśli jednak chcesz żyć zdrowo Kondonika włóż musowo. Złap kondona w dwa paluszki, Sciśnij koniec by był pusty, Lewą ręką złap za członka Prawą zroluj w dół kondonka. Możesz żyć w spokojnej wierze, Że od AIDS'a cię ustrzeże, Bo choć łepek ma gumowy Strażnik z niego jest wzorowy. Jeśli lubisz kochać wiele Nie czekając na wesele, Lub uwielbiasz sex bez żony - Zaopatrzyj się w kondony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiac
potem wszystko sie wali, caly zwiazek.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×