Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość sim23
ja chwilowo uprawiam sex co dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim23 djsimwp.pl
Próbowałem częsciej. Ręka wysiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
Modlishkaaa -----------> teraz przechodzimy kryzys i nic nie pomaga, trzeba przeczekać. Po 2 latach to było u nas jeszcze szaleństwo. nawet i codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak często byscie chcieli sie kochac?? Nie mieliscie kiedys takich fantazji zeby spedzic caly dzien w lozku z facetem i nie wychodzic z niego??ZAluzje pozaslaniac zeby wciaz bylo ciemno ?? :>:>:>:> :D:D:D:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> mozna -- moze masz racje ze trzeba przeczekac ja jestem ciekawa dlaczego takie kryzysy sie zdazaja skoro faceci na pcozatku zwiazku sa szalencami w seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> mozna -- bez sensu prawda?? Jest sie z kims w zwiazku i jest super a tu nagle przychodzi czas ze nastaje kryzys :( a co my mamy sobie co dwa lata robic operacje plastyczna ??? :):):):D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
a co powiecie na to: moja żona stwierdziła że bez zabezpieczeń się boi (mamay troje dzieci ani jedno nie było zaplanowane), a z zabezpieczeniem to grzech i ksiądz nie pozwala (tylko metody naturalne) więc jako najlepszą metodę antykoncepcji wymyśliła...................... rezygnację ze współżycia, i w ten sposób męczę się od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lubo -- wspolczuje ci jak mozna bez seksu zyc :( i to swiadomie... A jakas rozmowa nic nie dala?? Moze seks przerywany lub gdy wiesz ze sie zbliza ten moment wyskakujesz lub gdy wiesz ze sie zbliza orgazm wychodzisz i konczysz reka lub partnerka ustami ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Criss
23 ale jak to sie mowi cenie ten swoj pierwszy raz :P ze tak powiem ale duzo juz z dziewczynami kombinowalem :P ale ze nie umiem sie z nimi utrzymac w dluzszym zwiaku to juz nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to zaczyna byc powazny problem:O w tym wieku, 23 to juz nie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Criss
czy problem nie wiem :P ale ja sie tym nie przejmuje bo popadne w jakas depresje czy cos w tym stylu ogolnie zabawa imprezki itp PS. jestem troche dziwny z opowiadan moich tzw kolezanek ale nie znam przyczyny tego okreslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
no co ty nie wiesz że według nauki kościoła mozna uprawiać seks tylko wtedy gdy mężczyzna kończy w kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlishka--> bo nikogho nie mam...a moj temperament nie pozwala mi obojetnie lezec kolo faceta ...ehhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lubo -- nie mam o tym pojecia poniewaz ani ja ani moj partner nie uwazamy na to.On poprostu w odpowiednim momencie wychodzi i leje na moj brzuszek :D:D:D:D a nie mialam pojecia ze nie mozna konczyc po za cialem kobiety (wedlug religii) czyli tobie nic nie pozostaje jak \"prawica\" ?? A probowales rozmowy jakiejs?? Np zaproponowac kalendarzyk i obliczac dni plodne?? PS to wy sie ile razy kochaliscie??Trzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> lelka -- ja rowniez niepotrafie lezec obojetnie ale niestety kiedy musze to musze :( jak on jest zmeczony po pracy czy cos takiego (spimy razem tylko w weekendy) czasem nadrabiamy to na drugi dzien rano a czasem nie wiec hi hi hi hi dziwne to jest :P:P:P:P: a dlugo jestes sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to juz szaleństwa dostaję z braku faceta:(..śpię dluzej niz trzeba, bo musze sobie jakoś kompensować ten brak....:( oszaleję chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×