Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

uwaga biorę na litość: 😭 nie ma kobiet, jestem sobie wolny elektron, jak mnie któraś przyciągnie to się wokół niej kręcę, jak przyciągnie mnie inna silniejsza to do niej odlatuję, a że elektronik nie styka się z jądrem to tak sobie krążę i krążę......a rachunki z prąd i tak mam wysokie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ,że raz się obiłem, specyficzne warunki, specyficzny czas...możliwe ,ze byłem włąśnie na takiej emocjonalnej wolności i się za zbytnio rozpędziłem, jakoś tak gładko poszło, może z drugiej strony było podobnie, ale jako wolny elektron pozostałem i stanu jako takiego nie zmieniłem...jestem jak świeżo wyjęty z reaktora atomowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem ale muszem..... mam nadzieję ,że będzie z tego choć trochę przyjemności:P ja aż tak na porozbierane ciała nie lece....no dobra lece....ale wolę odkrywać niż mieć podane na talerzu...stąd ten nieszczęsny habit, który miałas załozyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka ma być: ładna tzn mi się podobać, a tu nie jestem w stanie podać rysopisu, oby miała regularną buzię, całuśne usta i spore oczęta...pupa moze być spora bo mnie to kręci...dziwnie tak wypisywać:P przecież ja nie kupię dziewczyny z katalogu, nawet teraz my sami o swoim wyglądzie nic nie wiemy...a sorrry, prawą rękę mam silniejszą....no więc dalej idąć to lubię typ zołzowaty czy jak to nazwać, kobietę z poczuciem humoru i własnej wartości, złośliwą co za tym idzie inteligentną...to się czuje gdy jest wymiana zdań, tekst leci a babka albo nadąża a czasem nawet wyprzedza oj oj...fajnie wtedy jest:P no i szczerą.....ta cecha na końcu występuje jedynie w tej wyliczance, bo jest równie ważna jak pozostałe..... chętnie dowiedziałbym sie co ty preferujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea jest po północy nie mów takich rzeczy duchownemu:P to dobrze mo moją faworytką była 4ka ale mam wrażenie ,że jest najmłodsza z całego babinca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...dopiero w piątek mam szansę kogoś ucelować puntem Ania z moich stron tak na marginesie:P zatem Dobrej Nocy i śpij sobie spokojnie ja zasiadam do prezentacji w Power Poincie😭 bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawia, to banał ale rozmowa jakże niebanalna bo był i banan i bdsm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chyba nie będą na Ciebie krzyczeć, brzydale sobie poszły, tylko ja wróciłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedziłem uczelnie, dziś słaniałem się na nogach aż wreszcie usnąłem i się niedawno przebudziłem, teraz mam ochotę na małe co nieco:P ale w lodóce jest tylko zimne powietrze:) może sobie tosta z dźemem zrobie.... a jak u Ciebie dzionek?? a tak w ogóle to Dobrywieczór jak \"zwykle\" żółty tulipan 🌻, dziś pokolorujesz monitor w innym miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co kupujemy do jedzenia??? masz na coś konretnego ochotę, chyba nie bedziemy pić na pusty zołądek, ja przynajmiej moge się zrobić strasznie łatwy i uległy a w nocy wolę być zupełnie inny:P odbyłem jedynie kosultacje, jeszcze tego nie oddałem ale sprawdziełm harmonogram na wrzesień,oj bedzie się działo...ale tfu tfu tfu o tym nie gadamy!!! ja nie rozpieszczam kobiet, jedynie traktuję tak jak powinny być traktowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miałem wrzucić tosty z serem do opiekacza... moja głowa nie nalezy do najtwardszych, zalezy od dnia i właśnie stopnia zapełnienia brzuszka, ale ja nie pijam dużo, w dodatku głównie piwo a z innych preferuję właśnie wino, jakieś białe ostatnio rodzice odkorkowali, chociaż przyznam, mocne rzeczy to tylko już w shootach będe przyjmował bo po jednym sylwestrze mam totalny wstręt do szampana a po drugim do wódki, jesli Bóg zabierze mi piwo to moje życie będzie bardzo smutne..... masz jeszcze kielich z niebieskimi kamieniami z wczoraj?? no to na zdrowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam tylko pocztek tematu...ja uwazam ze to o czym pisze kominek to....owszem wielka i wspaniala milosc , ale... to milosc do samego siebie... to wzdychanie do wytworu swojej wyobrazni, wimaginowanego idealu ktory osadzony jest w ciele jakiejs wybranej , pieknej kobiety, wielokrotnie niewiele majac wspolnego z rzeczywistoscia. A co do tego ze prawdziwa milosc (ta o ktorej on pisze i wielu pisarzy) konczy sie nieszczesliwie i zwiazana jest nieodlacznie z cierpieniem..hmmm..wydaje mi sie ze jest to cierpienie w zwiazku z doznanym zawodem...ze oto ideal wielbiony latami nijak nie przystaje do rzeczywistosci a rzekome uosobienie tego idealu jest tylko cielesna powloka z kazda chwila ujawniajaca coraz bardzej saw przyziemnosc i niedoskonalosc. To boli i cierpi sie wtedy. Taka jest cena za kochanie swej wyobrazni. Jedyne cierpienie w zwiazku z prawidziwa milosci z ktorym sie zgodze to cierpienie po stracie ukochanej osoby z powodu jej smierci przed nasza. Osobiscie uwazam ze nie ma nic piekniejszego niz para staruszkow trzymajacych sie za rece , patrzacych na siebie z miloscia i w milczeniu spacerujacych po parku. Nie sztuka bowiem kochac swe marzenia... Kochac kogos kto istnieje naprawde i to niemal cale swe zycie to jest dla mnie prawdziwa milosc, milosc ktora przeszla przez wszytkie mozliwe proby i zwyciezyla, trwa nadal. Milosc dzieki ktorej On w 80 letniej babuni widzi piekna dziewczyne ktora poslubil 50 lat temu a ona w nim mlodego, przystojnego mezczyzne, z ktorym przezywala chwile najwspanialszych uniesien. I mimo ze teraz pozostaje im tylko to wspominac i trzymac sie za zrece idac przez ten park to... w ich oczach widac PRAWDZIWA milosc ... Tym jest dla mnie milosc i ja kocham i jestem kochana wlasnie w taki sposob i wierze ze bede mogla to powiedziec rowzniez za 50 lat-jesli dozyje . pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica my już tu dawno prywatę i swawolę uprawiamy ale dzięki za głos w \"dyskusji\"..... z paru względów dobrze ,że nie zagłębiałaś się dalej, możliwe ,że być nas nie pozdrowiła:P pozdrawiam również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.. no teraz to jestem ciekawa... :-P ..ale skro to towarzystwo wzajemnej adoracji to nie przeszkadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chlej:P tylko się kulturalnie ze mną napij...ja chyba byłem pijakiem ale w poprzednim życiu bo kacy nie miewam po prostu...choćbym nocy nie pamiętał, no ale przy Tobie mam nadzieję ,że to się nigdy nie stanie, z tym zapominaniem:) toast dea :classic_cool: my tu ciągle pięknie piszemy a blogi są o zyciu więc tak na prawdę po mału spisujemy je tutaj.....nasze własne jak na razie głównie pragnienia:) trzeba je ugasić:D to nie kółko wzajemnej adoracji a kółko różańcowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica :classic_cool: wiesz to jak z lawiną zaczęło się od jednego niewinnego tekstu...ale,że przez to przebrnęłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pewnym sensie to kółko różancowe bo wymieniamy się tajemnicami:P ja wszelkie głupoty zapamiętuję, szkoda ,że z ważniejszymi rzeczami tak nie jest... ja jakoś nie miałem zapędów na ministranta, ja od razu chciałem być proboszczem:) miło słyszeć ,że nie miewasz kaca......ehhh jak ja lubię poranki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mów o bujaniu się...bo na jedną panią to wręcz zachorowałem ale ja skryty jestem i 3 lata się męczylem...a potem co z oczu to z serca...teraz jak ją czasem spotkam to na szczęśćie nic się nie dzieje. Wyrywaczem nie jestem i nie mam takiej natury, na imprezie poobcieram się ze znajomymi mi kobietami i wracam do domowego łóżeczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała ładną pupe :D i jedną poważną \"wadę\", zajęta była...potem był okres,że była w zawieszeniu ale sygnały były oczywiste ,że jak na razie chce odpocząć od \"nas\', przynajmniej rola misia pocieszanki mnie ominęła...no it tak sie rozeszło po kościach, pojawiły się inne koleżnki:P dea wiesz dokąd prowadzi ciekawość:P no ale w sumie to dobrze, w ten sposób na pewno mnie odwiedzisz na spowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh spraw abym nienadążył:P ja mam przeważnie świetny kontakt z kobietami i to bywa zaleta i przekleństwem jednocześnie, nie chcę zeby to zabrzmiało jak jakieś przechwałki no ale jakimś dziwnym trafem tak się dzieje, choć już nie mam specjalnie ochoty na kolejne \"przyjaźnie\" i zaczynam się robić co raz bardziej \"agresywny\".... chiałbym nadmienić ,że kobiet jak nie rozumialem tak nie rozumiem i wolę żyć w tej niewiedzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh może nie tutaj:P Dobranoc dea:} ziewasz, nie dobrze chyba Ciebie zanudziłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj, nie może być za łatwo :P nie chcę odbierać Tobie satysfakcji, jakiejkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź sprawdź!!! oj tam połowa Polski nie musi wiedzieć o mnie wszystkiego, szczególnie ta , którą jestem żywo zainteresowany:) z resztą kiedyś sporo o sobie napisałem, jakieś dziwne odczucie po tym fakcie mam do tej pory...żeby nie powiedzieć ,że mam kaca a ogólnikami jakoś nie chcę Ciebie zasypywać.... spokojnej nocy i miłego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj:) stary temat, pewnie już nie ma, początki na kafe, jeszcze przed uzaleznieniem :classic_cool: wierz mi wolałbym Tobie normalnie powiedzieć i samemu się czegoś o Tobie dowiedzieć niż ,zebyć czytała co komuś wcześniej napisałem....z resztą miałabyś nade mną przewagę a w nocy to ja wolę dominowac..... lec spać już nie zatrzymuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×