Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perelka23

Pokażmy im!! Topic dla silnie zmotywowanych!!

Polecane posty

Gość beffiiii
hmmm... ja sie do was "zapisuje" może cos zdziałam :-) tylko boje sie ze od wrzesnia bede chodzic na 14 do roboty i spowrotem nieregularne posiłki..,,, dzis=66 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Widze ze topic zyje i to jest super, im nas wiecej tym lepiej :D Wrocilam z miasta i wlasnie wcianam swoj obiad, nie sadzilam ze az tyle czasu mi zejdzie, a jeszcze wpadlam do kumpeli, czestowala mnie lodami ale tym razem okazalam sie silna i sie nie dalam :D Postanowilam pociagnac na tych 600 kcal do srody, w czwartek rano sie zwaze i zobacze jak efekty po tych 5 dniach ( oby sie cos ruszylo bo normalnie ... :[ ) Zakupilam sobie witaminy rozpuszczane w wodzie, cos podobnego do plusssa, pysznie smakuje i ma zaledwie 20 kcal :D Co do diety kapuscianej, to slyszalam ze kapusta nie dosyc ze ma ujemne kalorie, to jeszcze bardzo przyspiesza przemiane materii, z tym ze latwo potem o jojo. Generalnie u mnie niestety wszelkie diety typu kopenhaska czy zelazna czy nawet kapusciana odpadaja bo jestem od urodzenia laktoowowegetarianka ( nie jem miesa i ryb) a w wiekszosci tego typu dietach nalezy jesc mieso. Mozole sie wiec i sama ukladam menu :D Mam strasznie wolna przemiane materii, mysle czy by sobie nie zakupic jakiejs herbatki, ale pojecia nie mam ktora moze mi pomoc :D Jak sie orientujecie to doradzcie! :P :-) Rozmiar 48 - czy ty niepowinnas juz zmienic nicku na \"rozmiar46\" ? Iris- baw sie dobrze i bez zadnych wyrzutow, nie mozna \"zyc\" caly czas dieta :D Tigra - znam ten bol, ja po anty przytylam 5 kilo, ale przyznam sie ze po prostu strasznie duzego nabralam apetytu :/ Hehehhe - daj znac czy cos chudniesz na swojej diecie, jesli tak to moze sie skusze pozniej :D beffiii - witamy w naszym gronie, planujesz jakas konkretna diete? Damy rade!!! Trzymjacie sie i nie dajcie czekoladzie i bulkom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko - myślę, że jakaś herbatka by Ci się przydala ;) Powiem Ci, że nie warto się sugerować tym, co piją inni, bo na kazdego dziala co innego. Kiedys, gdy jeszcze \'oficjalnie\' się odchudzalam pilam moją herbatkę, (Super Linia Maxi), zaś moja kolezanka mówila, że najlepsza jest Figura. Na mnie jednak Figura w ogóle nie dzialala :-0 Każdy powinien wypróbowac kilka i ocenić, co dla niego akurat jest najlepsze. A co do mojego rozmiaru - ;) Mieszkam w Anglii (inna rozmiarówka) i tutaj najpierw nosilam rozmiar 18. Teraz mam już 16 i wszędzie jest napisane, że to odpowiednik europejskiego 44. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie chce mi się w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar 48 - no wlasnie mysle ze przy Twojej obecnej wadze, to pewnie wlasnie jest to 44, miesiac temu, jak zaczynalam z wagi 80 kg w taki wlasnie rozmiar wchodzilam. Dlatego skladam oficjalna petycje o zmiane Twojego nicku! :D A co do herbatki masz racje, najpierw sobie kupie Figure, zobacze czy cos da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehhehhehehehhe
Perełka 23 mi osobiście pomaga Figura,ale rozmiar 48 ma racje że na każdego działa coś innego,ja zanim natrafiłam na figure to przetestowałam na sobie chyba z 5 herbatek,no ale wkoncu znalazlam swoja:):) tylko ze moj organizm b.szybko sie przyzwyczaja do czegoś takiego i po miesiącu juz nie działa... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spac tam tyle! :D Pobudkaaaa!! :D Podnosic tylki i brac sie za brzuszki :D Yhh ja jeszcze nie mam ani jednego za soba, ale zaraz klade sie na mate, zapodam jakas muze i robie 200 brzuszkow i rowerek na lezaco. Dzisiaj bedzie ciezko, mam w domu gosci, czyli zapowiada sie dzien przy stole :/ Najgorsze jest to, ze rodzinka bedzie jak zwykle wydziwiac ze nic nie chce jesc, ze mam nie pokolei w glowie ze sie odchudzam ( ale sami mi dokuczaja ze sie spaslam - rodzina... ) Nie dam sie i juz! Wczoraj dostalam zaproszenie na wieczor panienski na piatek, zapowiada sie porzadna \"jedzeniowa\" impreza- kazda dziewczyna ma przyniesc cos do konsumpcji i czuje ze sobie pofolguje :D No i dlatego do piatku jestem na diecie, a w piatek pozwole sobie zgrzeszyc :D Tylko nie krzyczcie na mnie :P Trzymajcie sie!! Buziaki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehhehhehehehhe
No dziś,zaczynam z jajami:) właśnie gotuje sobie 2 jajeczka:) na śnieadanie:):) troche mi dziwnie bez kawy,no ale coż tez 3 dni jakos wytrzymam:):) Perelka 23 hee skoro wieczorek panienski,to fajna imprezka sie szykuje:):) a co do jedzenia,to jeden dzień mozesz sobie pogrzeszyć troszke z tym jedzeniem,a co tam w koncu takie imprezki czesto sie nie zdazaja:):):) jak coś to pozniej zapraszam na diete z jajcami:):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaa
hejka! MOgłabym się do Was dołączyć?> Fajny topik macie. Mam nadzieję, że wspolnymi siłami uda nam się zrzucić zbędne kg. Jakie macie dietki? Czy po prostu MZ ( mniej żrecie) . Jak myślicie uda mi się schudnącnie jedzac slodyczy, kolacji????????? Cwiczac, cwiczac ..... Ehh pozdrawiam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobilam te brzuszki z przerwami, ogladam TV i jak jest reklama to padam na mate i wtedy je robie :D Podejrzewam ze bardziej efektywniej by bylo gdybym zrobila te 200 w seriach co 2 minuty, a nie po 10 co pol godziny, ale co tam :P Uwzaj hehehhe... bo sie bede przygladac Twojej diecie jajecznej :D Jak dziala to wezme sie za nia, w sumie to typowa monodieta i mam mieszane uczucia, ale 15 wrzesien juz tuz, tuz wiec jestem prawie zdesperowana :P :D beffiii- przy Twoim trybie zycia, to tez bym nie stosowala zadnej diety, ale teraz to ja po prostu sie lenie od 2 miesiecy, a jak sie lenie to jakos tak kilogramy \"same\" przybywaja ;) Co do kapsulek kapuscianych, to kolezanka je stosowala, normalnie jadla i schudla w ciagu miesiaca 4 kilo, ale podejrzewam ze wiele zalezy od organizmu, w sumie nie sa drogie i moze tez bym je brala ale zawieraja zelatyne wiec odpadaja :P edytaaa - jak najbardziej przylaczaj sie do nas, napisz cos o sobie, ile chcesz zgubic i takie tam :D Ja narazie stosuje diete 600 kcal do czwartku wieczora :D Zwaze sie w czwartek rano i powiem jakie efekty ( oby chociaz kilo mniej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra - ja pije wlasnie tylko taka zimna z lodowki, bo gdzies czytalam, ze organizm musi ogrzac taka wode i dlatego spala sie kalorie :D Lece na spacer z psem, jak siedze w domu to zbyt intensywnie mysle o tych delicjach ktore leza na soliku obok :D Odezwe sie wieczorkiem :-) Damy rade!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehhehhehehehhe
Damy Rade!!!!!!! :):) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
hejka! Ufff przed chwilką wróciłam z rowerku 1 h byłam hehe;). Ja mam 1,58 cm i waże 50 kg. Moim celem jest 45 kg a później się zobaczy. Dzisiaj już zjadłam: - rano kanapke chleba razowego z pomidorem -obiad: 1 gotowaną piers z kurczaka hehe z marchewką 2 hih i TYle planuje. JUż i tak czuje się taka ociężała bo się duuzo wody opiłam i herbaty czerwonej. Jak uważavie czy w czasie diety można pić wode mineralną gazowaną????? CZy tylko mineralną niegazowanś? POzdrówka* Ehhh 200 brzuszko, ja po 100 wysiadam, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehhehhehehehhe
a co tutaj tak pusto??? jak tam sie trzymacie dziewczyny???? ja jakoś wytrzymuje : zjadłam 4 jaja i na 5 juz nie mam ochoty,ale nie dlatego ze niejestem głodna tylko wole juz nie jesć niz znowu to jajo:):) ale spoko do rana powinnam wytrzymać,no i wypilam herbatke:FIGURA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
hehehehe fajną dietke sobie wymyśliłas z tymi jajkami hihi;). Ciekawe, czy poskutkuje, pewnie że tak! Coś dzisiaj pusto, ale mam nadzieję, że jutro będzie nas więcej od pon. Ja od jutra!!!!!!!1 ppaatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
Dziewczyny, jak myślicie: Czy uda mi się schudnąć jedżac na sniadanie kanapke chleba razowego z pomidorem, obiad: MZ ( o polowe mniej) i tyle.... do tego bedee cwiczyc... ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytaaa - bez wątpliwosci na takiej diecie tez schudniesz :) hehehhe - jak dlugo masz zamiar byc na swojej jajecznej diecie? W ogole to nie mam sie czym pochwalic :( Rano bylam pelna energii i zapalu, ale ostatecznie dzisiaj z moich 600 kcal ktore powinnam zjesc zrobilo sie 1500 :P niby nie jest zle ale mam wyrzuty sumienia ze zlamalam sie i to w drugi dzien. Ale trudno, przestaje sie mazgaic i od jutra dalej walcze :D Ide spac, bo jesli teraz tego nie zrobie to normalnie zaraz rzuce sie na reszte ciacha :P Dobranoc :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehe
Perelka 23 ta dieta podobno jest na 3 dni i zamierzam sie dostosowac do tego,bo ciezko jest tak na samych jajkach-mi sie marzy jogurcik:):) ale dam rade,musze dac:) pozniej(po tych 3 dniach) przejde chyba na 500kcal,chyba ze znajde cos lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehe
edytaaaa zgadzam sie z Perelką 23 że na takiej diecie schudniesz napewno,duzo bedzie Ci dawać to ze nie bedziesz jadać kolacji:):) wierze w to,ze Nam wszystkim sie uda:):) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!! Pewnie przez pogode, ale jestem jak snieta ryba :D Mniej zapalu, mniej energii i dietkowac tez mi sie nie chce, ale zaraz potem sobie przypominam, ze zostalo mi rowne 40 dni i az 10 kilo do zrzucenia.. Pocwicze troche, a potem lece nacieszyc oczy wystawami sklepowymi :D Hehehe - ile Ty w ogole planujesz schudnac? Tigra- ja chetnie Cie zobacze :D Moj mail: soremba@interia.pl Pewnie bede miala fotki z wieczoru panienskiego to jak bedziecie chcialy to tez wam posle :D ( mam nadzieje ze jeszcze cos schudne do tego czasu :D ) Trzymajcie sie!! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S edytaaaa - niegazowana lepiej gasi pragnienie, ale gazowana lepiej \"zapycha\", moim zdaniem co kto lubi, zadna nie ma kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
ojj befiii to zależy jak kto się czuję we własnym ciele. Jeśli sama uważasz że jesteś gruba to zrzuć pare kg, jeśli natomiast robisz to dla męża.... to niech lepiej on na siebie popatrzy a nie Tobie każe się męczyć heh. Ehh ja już dziś po śniadańku zjadłam kanapke chleba razowego z pomidorem lece na rowerq papa dzięki za info o te wody ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firdudirdu
rozmiar 48 - ja po 12 latach palenia rzuciłam i nic nie przytylam. Tyje sie dlatego, że czujesz głód i próbujesz go zabić czymś innym :P Lub rączki zająć czym innym. Ja co prawda tego tak boleśnie nie odczulam, ale uważam, że to bzdura z tym tyciem tylko z powodu rzucania palenia. A co do szybkiego spalania, to szybciej spalasz im więcej ważysz. Pewnie dlatego na początku osoby schodzące ze 100 kg i więcej tak szybko je gubią. Pozdrawiam i życzę wytrwałości, wam i sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubybabaaa
wiecie co ja nie moge ja tez do was dolaczam :) waze o zgrozo 78 kg. :( przy wzrosci 165 aj, a kiedys bylo 53 :( co za slon ze mnie ja juz od trzech dni sie odchudzam tzn. ograniczylam jedzenie, nie jem po 17tej juz nic i mam nadzieje, ze tak wytrzymam. Najpierw chce schudnac do 70 kg., chce najpierw osiagnac ta wageeeeee. Mam nadzieje, ze moge z wami, bo zawsze na jaki topik pojde zaczynam sie odchudzac jestem zmotywowana i topik wygasa i moja silna wola tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firdudirdu
beffi - przyczyna twych bóli też może być inna i tu dieta Ci pomoże :) Ludzie często mają bóle jak reumatyczne, bo jedzą za dużo mięsa, jest taka choroba mięsożerców dna moczanowa, tutaj naukowa notka: Dna moczanowa jest niejednorodną jednostką chorobową, charakteryzującą się występowaniem różnych kombinacji następujących objawów: podwyższonego poziomu kwasu moczowego we krwi, powtarzających się ataków ostrego zapalenia stawów, w których stwierdza się obecność moczanów w leukocytach i płynie maziówkowym, występowania złogów moczanowych (tzw. guzków dnawych) w stawach i tkankach okołostawowych, zajęcia nerek, z objawami uszkodzenia kłębuszków nerkowych, cewek, tkanki śródmiąższowej i naczyń nerkowych, tworzenia się złogów moczanowych w drogach moczowych (kamica nerkowa moczanowa). Jedyna droga mniej mięsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehe
Hey dziewczyny🌼 ja juz po sniadaniu zjadłam jajecznice ,troche była mdła,bo bez soli-ale dało sie zjeść:):) Perełka 23 na razie marzy mi sie 6 kg,ale była bym w 8 niebie jakbym zgubiła jeszcze 5kg:):) Grubybabaaa witaj:):) hehe no ten topik jak narazie sie trzyma i raczej nie ma zamiaru wygasnąć{jak Ty to ujełaś:)} także witaj w klubie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubybabaaa
mam nadzieje, ze ten topik sie utrzyma, bo zalezy mi na schudnieciu, a jak wiadomo w grupie razniej :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehe
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Wrocilam z zakupow, kupilam sobie mazidla ujedraniajce, herbatke - Figure i zobaczymy czy sie cos ruszy, narazie sie nie waze, postanowilam sie przewrotnie zwazyc jednak w sobote rano ( po piatkowym foglowaniu sobie :D ) Grubybabaaa - witamy Cie i nie martw sie topik nie padnie, ja musze schudnac jeszcze z 19 kilo i poki tyle nie schudne bede sie tu meldowac :D ( oj... czyli jeszcze dlugooooo... :P ) Tigra - widzialam fotki i musze powiedziec ze ladniutka z Ciebie kobieta :) laska z Ciebie i napewno nie jestes gruba, to raczej w Twoim przypadku drobna korekta dla poprawy samopoczucia, zreszta juz schudlas 3 kilo, kurde jak Ty to zrobilas? Odchudzam sie od 10 lipca i chociaz wiecej wowczas jadlam to jakos szybciej gubilam te kilogramy, teraz cos stoi, mam nadzieje ze to organizm sie broni albo cos :/ Beffii - jak jest cos jeszcze ciekawego na tej ulotce to napisz :) Bede chyba wlasnie jadla dziennie minimum te 2 jablka, skoro wszyscy je tak polecaja przy odchudzaniu to cos jest na rzeczy :D Nie chce mi sie dzisiaj cwiczyc, zwalam to na napiecie przedmiesiaczkowe :D Ile moze kosztowac taki miesieczny karnet na silownie? Chyba sobie sprawie :P Trzymajcie sie kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
czesc! Tigara gratuluję* Dziś mo pierwszy dzień dietki. Uff musze jakoś wytrzymać;). Moim celem jest skurczyć żołądek, zebym nie musiała już potem tyle jesc. Dziś zjadłam: na obiadek 1 gotowaną piers z kurczaka i 3 marchewki i oczywiście śniadańko;p i tyle bedzie na dziś. Mam nadzieję, że u Was też wszystko dobrze;). paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
Tigra ja też chce fotki!! hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×