Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perelka23

Pokażmy im!! Topic dla silnie zmotywowanych!!

Polecane posty

Rady dla odchudzających się. 1.CHLOD POMAGA SCHUDNAC: gdy marzniesz organizm probuje bronic sie i pobiera energie z komorek, noca warto wiec otworzyc okno. 2.WEZ KAPIEL Z SOLA: O,5 kg na wanne - oczyszcza, odchudza i przeciwdziala cellulitowi. Gdy masz problemy z pekajacymi naczynkami, po kapieli wypijaj napoj z witamina C 3. JEDZ BARDZO POWOLI: sygnal, ze zoladek jest nasycony dociera do mozgu po 15 minutach. wszystko co w tym czasie zjesz odklada sie w biodrach. 4 SEN WSPIERA ODCHUDZANIE: godzine po zasnieciu pojawiaja sie aminokwasy produkujace hormon wzrostu. Hormon ten aktywizuje spalanie tluszczu z komorek tluszczowych, warto wiec sie wysypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby nie glodowac i nie miec zbyt silnych pokus mozna sobie na diecie pozwolic na male przekaski ktore zawieraja do 150 kcal: 1. kubek jogurtu naturalnego z roznymi owocami. 2. 3 kromki pieczywa chrupkiego z 6 lyzeczkami dzemu lub konfitur. 3.4 lyzki platkow kukurydzianych oraz 2 kiwi. 4. szklanka herbaty z kromka czarnego chleba posmarowanego dwiema lyzeczkami Nutelli. 5. Filizanka czekolady z 4 herbatnikami. 6. Cappucino z mala beza i 10 dag malin. 7. 3 galki dowolnych lodow. Przekaski do 100 kcal: 1. 3 dag zelek 2. 8 dag sorbetu owocowego 3. 3 owoce kiwi 4. pol malego awokado 5. 14 paluszkow 6. 3 dag wedzonego lososia 7. 2 dag zielonych oliwek 8. 1 sredni banan 9. 2 gruszki 10. 150 ml wytrawnego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo i zaczelam 5 strone :D W sumie jest w tych gazetach mnostwo przepisow np na obiady i kolacje do 300 kcal. Jest tez cos o typie alfa i omega i ze niby w zaleznosci od tego jakim jestes typem trzeba dobrac sobie dietem jak ktos bedzie zainteresowany to dajcie znac a tez przepisze :D Narazie mykam cos porobic i zjesc jakas smaczna przekaske za 150 kcal - chyba postawie na ta goraca czekolade i herbatniki :D Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
hejka! Co tam u Was dziewczyny słychać? Ja dziś zjadłam: rano kanapke chleba razowego z pomidorem obiad: marchewka i pol ziemniaka jogurt Chyba zmiescilam sie w 1000 kcal... papa* 3majcie sie Kiedy się ważymy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi to ja sie zwaze w poniedzialek rano i mam nadzieje ze bede mogla zmienic stopke na 70, 5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beffii może jesteś przed okresem?? bo ja jestem i mam dokładnie to samo :( trzeba to przeczekać i być twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
Befii napewno to sprawka okresu heg. Ja tak samo mam;) Jejciu najbardziej mnie nosi na jedzenie tak pod wieczór, własnie teraz, ale próbuje się jakoś trzymać;). A Wy jacie macie sposoby? Bo ja ostatnio żuję gume obrit bez cukru lub czytam książkę. Ale mnie dziś głowa boli.... ide po jakies proszki 3majcie się * Ważenie: poniedziałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kselo 27
Perelko napisz o tym typie alfa i omega. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak, w madrej gazecie ktora dorwalam napisali: Juz tydzien przed miesiaczka organizm gromadzi wode. Wtedy masa ciala moze wzrosnac nawet o 2,5 kilograma, waga wraca do normy w przedostatnim dniu miesiaczki. A teraz cos o mnie :P Ahhh to bedzie zly dzien jesli chodzi o diete :( Mam dzisiaj ten wieczor panienski i bede grzeszyc, oj i to bardzo :P Przyznam sie ze nawet teraz grzesze bo wcinam napoleonke :P No coz... nie ma sie co zalamywac, pokutowac bede od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli odpowiesz na wiekszosc punktow \"tak\" jestes z pewnoscia ksiezycowym typem alfa. - jestes nocnym markiem i rano lubisz spac - wolisz pikantne niz slodkie potrawy, bez problemu obywasz sie bez cukru - wolisz chleb zytni - najlepiej sie czujesz jesli w ciagu dnia zjesz dwa duze posilki - wolisz pic herbate - lubisz jablka oraz wszystkie owoce cytrusowe - kiedy siedzisz szybko szukasz oparcia - chetnie spisz pod ciepla, mila w dotyku koldra Co cie tuczy i czego powinnas unikac: wszystkich weglowodanow, czyli ciast, kasz, makaronow, bialego pieczywa, ziemniakow, cukru, slodyczy Co ci sluzy: tluszcze roslinne, maslo, mleko, smietana, ser zolty, smazone mieso, ryby, owoce jagodowe( winogrona, borowki, jagody, truskawki) korzystnie wplywaja na ciebie ostre przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy odpowiesz twierdzaco na wiekszosc tych punktow, jestes typem omega: - jestes rannym ptaszkiem i nie potrafisz spac do poludnia - lubisz czekolade, ciastka i inne lakocie - wolisz chleb pszenny - najlepiej czujesz sie jesli w ciagu dnia czesto jesz male posilki - pijesz duzo kawy - lubisz czeresnie, sliwki i brzoskwinie - mozesz dlugo siedziec wyprostowana i nie musisz sie opierac - lubisz spac pod lekka koldra, np. z bawelny Co cie tuczy i czego powinnas unikac: wszystkich tluszczow zwierzecych, nie masz za to najmniejszych problemow z trawieniem weglowodanow. Co ci sluzy: tluszcze rlisnne, produkty zbozowe ( makaron, chleb, grube kasze), gotowane mieso i ryby, chude mleko, miod, soki, owoce pestkowe, pomidory, banany Uwazaj na ostre przyprawy: pieprz, papryke, chili i pikantne sosy - w twoim przypadku utrudniaja one utrate kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ososbiscie doszlam do wniosku ze jestem czyms posrednim miedzy typem alfa i omega :D Zreszta to cos podobnego do diet dotyczacych grup krwi, no ale przepisalam wedle zyczenia kselo 27 :) Milego dnia kochane, musze isc na dlugi spacer z psem zeby spalic chociaz czesc tej napoleonki :P 🌻 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wszystko cacy ale dlaczego chce mi się ciacha czekoladowego? Chociaż malutkiego pieguska... No prooooszę :) Mówią, żeby łykać chrom, to nie chce się wtedy słodkiego.. Ale ile garści tego chromu mam połknąć ??? ŻARTUJĘ Z TYM CHROMEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki? :> Porezygnowalyscie z diety czy co? :D W kazdym badz razie i tak bede tu pisac bo to mnie \"podtrzymuje\" przy diecie :D Wrocilam wlasnie z \"wieczoru panienskiego\". Super zabawa, super jedzenie wiec chociaz nagrzeszylam to nie zaluje :D Od dzisiaj znowu dieta :) Zabwa skonczyla sie o 5 nad ranem i troche kimnelam u kumpeli, ale zjem arbuzika i dalej w kimono ide :D Pozdrawiam wszystkie dietkujace Panie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA22
HEJ :) MOGE SIE DO WAS PRZYLACZYC??:) JAKA DIETE STOSUJECIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie! Jak najbardziej sie mozesz przylaczyc bo topic pada i nowe osoby sa jak najabrdziej mile widziane :D Ja generalnie w zaleznosci od sampoczucia stosuje diete od 500 do 1200 kcal, dzisiaj zdecydowanie musze sie zmiescic w 500 kcal bo wczoraj zjadlam duuuuuzzo. Tak wiec witam na pokladzie Olivko22 i napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA22
dzieki:) no wiec mam 22 lata 173cm 63kg:| bleee i nie wiem jaka dietke zastosowac bo chce tak z 6 kg schudnac... dzis jest moj pierwszy dzien!:) diety ktora mi polecila kolezanka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA22
kurcze jeszcze 5dni hehe ale dam rade...jest tu ktos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA22
no wiec tak: 1 dzien gotowane ziemniaki ok 1 kg 2 dzien jablka 3 dzien 2-3 torebek ryzu 4dzien wazywa 5 dzien nieslodzone soki 6 dzien jogurty i maslanki podobno mozna schudnac do 6 kg ale w bajki nie wierze heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 kilo to raczej nie :D Ale z 2 byc moze :D Fajnie ze sie dolaczylas do nas i melduj jak tam postepy i czy dajesz rade :) A ja padam, jestem taka zmeczona po tym wieczorze panienskim, mialam isc spac ale mi sie nie chce :P z drugiej strony nie potrafie tez funkcjonowac jak wiekszosc wyspanych ludzi, biore sie za sprzatanie - przy okazji pospalam troche kalorii :) Trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam nadzieje,ze troszke wiecej spadnie...ale to tylko nadzieje:/ bede pisac tu o swoich wynikach... jeszcze 5 dni byle do czwartu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D wazylam sie dzis rano i jest 62!!! hmmm buziaki Jeszcze 4 dni jutro ryz...ja lubie ryz hihi milego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka 22 - to super i moje gratulacje :* Ajjj jak ja marze zeby wazyc te 62 :D No ale u mnie to jeszcze spora droga :/ W koncu sie wyspalam i od razu przyznam sie ze wczoraj niestety nie trzymalam sie diety, za co bije sie w piers, mozecie na mnie nakrzyczec za to! :D Ale od dzisiaj ostro sie biora za siebie, chcialabym do wrzesnia wazyc 64 kilo... czyli 6 kilo mniej niz jest teraz... nie wiem czy jest mozliwe schudnac 6 kilo w 17 dni ale tez wierze w cuda :D Aaaa no wlasnie tez zapomnialam sie pochwalic ze pomimo moich grzechow dzisiaj waga pokazala 70 kilo :D Ciesze sie i teraz z niecierpliwoscia chce zobaczyc ta 6 z przodu :D Olivka jak ta Twoja dieta poskutkuje to chyba sobie zrobie ja od przyszlego tygodnia. A od dzisiaj postanowilam jechac na 400-500 kcal do nastepnej niedzieli i kurde jak sie zlamie to mnie ubijcie! Pije witaminy i lykam zelazo wiec mam nadzieje ze nie zaslabne :P Dzisiaj zjadlam jak narazie jogurt ( 150 kcal) i jablko ( 75 kcal) zaraz wychodze i wroce dopiero po 19 do domku wiec przynajmniej nie bede myslec za duzo o jedzeniu :D A jak wroce to wszamam cos za 200 kcal ( mysle ze serek wiejski :) ) Damy rade normalnie, w koncu jestesmy dzielne i silne :D Olivka 🌻 Pozdrawiam was laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×