Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perelka23

Pokażmy im!! Topic dla silnie zmotywowanych!!

Polecane posty

wlasnie, pojdziesz na podryw i potem co? na randce wypadna Ci skarpetki ze stanika i tyle Twojego odchudzania :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetta- nie wdawaj sie w glupie polemiki - na studiach nazywamy takie osoby I.D ---> sensuel zapraszam do czytania Modrzejewskiego i Freuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej jest sie z kogo ponabijac, sensuel chcial zablysnac a wzbudzil nasz smiech :D Zal mi niektorych, ale co zrobic, sa ludzie i ludziska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam zablysnac - zazdrosci nam, ze sie kumplujemy - chociazby nawet z tak durnego powodu jak tusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co, w koncu nasz topic jest super, olac zazdrosnikow :D A tusza to niedlugo przeszlosc!!! :D I prosba zeby osoby ktore zazdroszcza i nie maja gdzie siac swojej goryczy jednak nie robily tutaj tego, nie chce miec zasmieconego topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
Gdzie widać moją zazdrość i o co?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
cześć dziewczyny, ja też chcę schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
ważę 73kg przy 167cm:(, dziś 3 dzień szwedzkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
zazdrosci nam, ze sie kumplujemy - chociazby nawet z tak durnego powodu jak tusza no rzeczywiście, super powód do kumplowania się, TUSZA... Popatrzcie na siebie, naskoczyłyście na mnie jak pantery, bo powiedziałam parę słów szczerości, to wy jesteście zawistne nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
a ten Sensuel to chyba jakiś niedowartościowany człowiek?? co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
nie ma co robić tylko się czepia nie wiadomo czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
niedowartościowany człowiek....nie wiem po czym mnie tak oceniłyście, bo prędzej ja mogę stwierdzić, że jesteście niedowartościowane poprzez uczestnictwo w tym topiku i odchudzaniu...ja nie potrzebuję się odchudzać beznadziejne jesteście i zawistne , cześć wam ps, to, że ten topik mi się nie podoba, nie oznacza, że nie życzę wam schudnięcia i nie oceniajcie ludzi po pozorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
ok, a jak ci się nie podoba to po co w ogóle tu wchodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24L
otóż to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensuel - nikt cie nie prosil zebys sie wypowiadala, po co to zrobilas? Pewnie zeby sobie ulzyc, menopauza czy inne cos cie dopadlo? Stworzylam ten topic dla siebie i jak widac pomaga mi pisanie w nim, bo schudlam 10 kilo i mozesz pisac co chcesz, ale najwyrazniej nie jest taki beznadziejny skoro daje mi i nnym sile. Nie podoba ci sie to nie wchodz, nie czytaj i nie smiec... Skoro nie masz problemu z waga to po co w ogole wchodzisz na forum o dietach? Idz zjesc czekolade i tak popraw sobie humor. Serio ale tacy ludzie jak ty budza moja pogarde i politowanie. I tyle na ten temat. Akurat jestem z wyksztalcenia pedagogiem i juz wkrotce socjologiem, wiec lepiej tu wiecej nie wchodz, bo nie chcialabym za bardzo po tobie pojechac, a moge sporo napisac na temat ludzi takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorujcie ją dziewczyny. To jest taki typ który uważa że zawsze wszystkich może krytykować, oceniać. Jak byśmy chciały żebyś powiedziała nam co sądzisz o osobach które mają nadwagę to byśmy się zapytały. N I E P Y T A M Y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 24
dziewczyny... napiszcie coś o diecie szwedzkiej. Przede wszystkim czy działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
co jadacie na diecie,ile kalorii,jakie posilki? prosze napiszcie,tez chce zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×