Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perelka23

Pokażmy im!! Topic dla silnie zmotywowanych!!

Polecane posty

Gość hehehhehhehe
🌼 gdzie jestescie dziewczyny????bo chyba nie jecie teraz czegoś niedozwolonego??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Można sie do was przyłączyć?? Jestem na diecie od tygodnia ale jeszcze sie nie ważyłam bo podobno najlepiej ważyć sie po dwóch. Chce schudnąć do 58-60 kg, a w zeszły poniedziałek ważyłam 73 niestety. Mam nadzieje ze znajde w was wsparcie... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehe, żyjesz jeszcze na mojej dietce? Bo ja zaczynam moze od jutra, moze od środy znowu jajca:) Ciekawa jestem, ile Tobie zleciało na niej, bo widze, że stosujesz ossstro:D Pochwal sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! beffiii - dzieki za info, spodobalo mi sie zwlaszcza to przyzwolenie na jeden dzien odstepstwa od diety :D Tigra - skad ja to znam, moje uda, brzuch i tylek tez mnie przerazaja i jeszcze mam masywne lydki - a fuj :/ Kupilam sobie szorstka gabke do masazu i rozne balsamy, mam nadzieje ze sie cos poprawi :D Na dodatek mam ochydne rozstepy, jak mialam 14 lat to dopadla mnie nadczynnosc tarczycy, najpierw schudlam z 20 kilo a potem jak zaczelam brac leki i zdrowiec to dosc szybko przytylam no i efekt to te blizny, doslownie wszedzie... dlatego smaruje sie i smaruje roznymi mazidlami :) Kamilka - witamy Cie w naszym gronie, zdawaj relacje z diety i jej postepow :D hehehe - ty chyba juz dzisiaj konczysz swoja jajeczna diete, jak efekty po niej? Tak jeszcze odnosnie tego Adipexu, to wole go nie brac, gdzies czytalam ze nie powinny go brac kobiety do 35 roku zycia i te ktore nie maja mniej do zrzucenia niz 30 kilo, ale wiadomo ze opinie sa rozne. A ryz... hmm ja np dzisiaj mam zamiar zjesc na obiad cala 100 gramową torebke, to jest mniej niz 350 kcal i calkiem dobrze syci, w koncu japonczycy i chinczycy zajadaja sie ryzem a jacy sa szczupli :D Nie wytrzymalam i sie dzisiaj zwazylam... waga pokazala 71,5 czyli 1,5 kilo mniej, strasznie sie ciesze i odnotowuje od razu w stopce. Ahhh czuje sie jeszcze bardziej zmotywowana :D Dieta to nic fajnego, ale jaka duma kiedy sa sukcesy i kiedy ktos zauwaza u nas efekty :D Trzymajcie i nie lamac tam postanowien dietetycznych! Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris79
Witam kobietki !!! Słuchajcie przez ten weekend dałam czadu z jedzeniem. Na tej 18-tce nie dało sie nie jeść, takie smakołyki, że głowa boli, więc jak zaczęłam w sobotę to w niedzielę też sobie pozwoliłam na więcej. Cholera a było tak dobrze. Za to wczorajszy dzień zaliczam do udanych (oprócz wczorajszego browarka, ale z tym będzie ciężko zeby sobie odmówić) i jak narazie też jest dobrze. Tigra0711 serdecznie gratuluję !!! 3 kg w dół - ja tez tak chcę ;-) Firdudirdu nie zgadzam się z Tobą. Sama rzuciłam palenie i wiem jak to jest. Nie jadłam wtedy dużo, nawet byłam na diecie, ale po rzuceniu papierosó siadła mi przemiana materii i mimo że się odchudzałam - przytyłam. Teraz po 1,5 roku znowu wróciłam do palenia i waga momentalnie poleciała w dół. Na mnie tak papierosy działają dlatego wierzę tym ludziom, którzy rzucając palenie tyją. grubybabaaa, Kamilka205 witajcie u nas. Życzę powodzenia. Pamiętajcie, że te kilogramy to tylko kwestia czasu oraz silnej woli 🌼 Perelka 23 ja kiedyś też stosowałam figurę i rzeczywiście dawała efekty, ale potem miałam już jej dość i przerzuciłam sie na System Slim Figura 1. Spalanie - piję ją 3 razy dziennie i 1 dziennie Xenna Fix. Mam nadzieję, że Figura będzie dla Ciebie odpowiednia, ale musisz sama wypróbować. Dla mnie po jakimś czasie smak był tak odrażający, że musiałam ją odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehe
cześć dziewczyny:) no ja już 3 i naszczescie ostani dzień na tych jajach:) ważyłam się rano,bo nie mogłam wytrzymać do jutra rana(zawsze waze sie rano) sadł mi brzuch i byłam pewna ze coś napewno drgneło:) no i jest 2 kg mniej:):) mam nadzieje że jak jutro sie zważe to bedzie z 2,5,albo 3:):) ale strasze chce mi sie jeść:( dziś rano obudziłam sie o 5rano i mialam nadzieje ze to juz 10 i sniadanie,ale nie:( tak mnie ssało,ze wypiłam herbate i jakimś cudem usnełam:) ale gdy jadłam to sniadanie o 10 to już myslalam o obiedzie,bo jestem non stop dziś głodna,ale wytrzymam ,musze... Zoe22 Zyje jakoś,ale jak wyżej napisałm jesem głodna:(:( Perelka 23 efekt po tych 3 dniach 2kg,a moze troche wiecej(sprawdze jutro) to nie jest zle(chyba)bo tak to od lipca nic mi nie spadalo,w ogole nie potrafiłam przestrzegac żadnej diety-a z ta jakos poszlo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
hey! Dziś zjadłam : - rano: kanapke chleba razowego z pomidorem - 1 krokieta z miesem i kapustą heh ;/ - 1 jabłko ;) Jak myślicie, czy może być to moje dzisiejsze menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
mój e-mail: edit-abc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przyjmiecie mnie do siebie? Potzrebuję wsparcia. Od wczoraj ejstem na Kopenhaskiej, ale już zaczynam się łamać bo.. JEŚĆ! :) Ważę 73,5 kilo przy wzroście 162cm. Liczę na spadek.. no, poniżej 70kg na pewno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
ojj befii naroniłas mi smaku z tym grejpfrutem hehe. Własnie jem go ;p. Eee dobrze że mało kaloryczny i podobno spala tłuszcz;) Za chwile mi nogi odpadadną 3 h roweru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beffiii : wlasnie, auto to wcale nie jest Twoj przyjaciel. Piechotka albo chociaz parkuj... jakies pol godziny spacerkiem od domu :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Ja juz po fitnesie. Pan trener zmordował mnie strasznie.... diete trzymam al nadchodzą ciężkie chwile...jestem przed okresem.... fajnie ze jest z kim popisać i mieć motywacje Dzięki że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa
czesc! co tam u Was słychać? Bo u mnie troche deszczyk pada i narazie nigdzie nie moge wyjsc, ale potem coś się wykombinuje;) fajnie Ci Kamilka, że chodzisz na fitness i masz własnego trenera heh tes bym tak chciała;). Lece potaczyć hehe papa8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Na wstepie witam spagette w naszym gronie 🌻 melduj tu sie nam jak ci idzie na tej kopenhaskiej, ajjj ona wyjatkowo ciezka jest, ale kumpela stracila na niej z 8 kilo wiec napewno efekty po niej sa :) beffiii 🌻 Ty to mi z kolei narobilas smaka na arbuza i wlasnie wcianam taki pol kilogramowy kawalek :D Kamilka205 🌻 jaka stosujesz diete? liczysz kalorie? edytaa 🌻 bardzo dobrze, taniec to najlepszy sposob na schudniecie, ujedrnienie ciala i poprawe kondycji :D tylko ty malo jesz wiec nie padnij tam nam :P Iris79 🌻 hmm no jednego browarka to ci jeszcze mozemy wybaczyc, w koncu piwko usprawnia prace nerek :D hehehhe 🌻 wow - 2,5 kilo w 3 dni... niezle, planujesz jeszcze jakas dietke? :D grubybabaaa 🌻 chyba nie zrezygnowalas, stawiac sie tu nam do apelu!! :D Tigra 🌻 mam nadzieje ze dajesz rade na diecie :D A teraz kilka slow co u mnie, no wiec nadal na diecie 600 kcal, ale powoli wymiekam, tzn strasznie slabo sie czuje od wczoraj, nie mam kompletnie sil ani na cwiczenia ani na nic, na spacerze z psem prawie zemdlalam :/ Dzisiaj jeszcze pociagne te 600 kcal, ale jesli jutro rano nadal tak sie bede czula, to trudno ale bede musiala przejsc na diete 1000-1200 kcal, najwyzej bede wiecej sie ruszac. Korci mnie w sumie zeby przejsc na kapuscianke, z tym ze ja slodkiej kapusty po prostu nie znosze, nie wiecie czy mozna ugotowac taka zupe z kiszonej? Kiszona to akurat kocham :D Mialam dzisiaj isc na silownie, ale nie dam rady, tak slabo sie czuje, czuje ze ten dzien w ogole bedzie jakis taki ... przespany przeze mnie :D Dietkujcie kochane, ale nie przesadzajcie, w koncu chodzi tez o nasze zdrowie :) Jak bede w stanie wstac z lozka to zamelduje sie wieczorem :D Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhehehehheh
Perelka 23 teraz bede jakieś 4 dni(jak wytrzymam)na samym sniadaniu:) powiedzmy ze taka mala glodowka:):) zobaczymy co z tego wyjdzie:) a kapuscianka to nie jest zły pomysł,też na niej byłam schudłam z 5-6kg,ale po tem nie umieałam pochamować ochoty na jedzenie i niestety efekt jojo byl...ale jeśli Ty masz silna wole to sprobuj:):):) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny, dzisiaj 3ci dzien... Wszystko byloby w porzadku tylko jedna drobna sprawa.. chce mi sie JESC! Codziennie spacer 6 km.... Ja chce ciacha czekoladowego..!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziałą :D hehehe :D widze ze duzo dziewczyn .. kobiet walczy z nadwaga .. albo chca udoskonalic swoje ciało .. ciesze sie ze nie jestem w tej cąłej walce sama :) najgorsze przyszło do domu :| w lodufce na srodkowej poołce .. czeko dzemi ... aaaaaaaaaaa ... ale dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzylam... :D Ale dlatego ze zjadlam 1200 kcal, jednak nie mam wyrzutow sumienia :P Zdecydowalam ze przechodze na dietke 1200 kcal, bede sie zdecydowanie wiecej ruszac, pochodze na silownie i basen i mam nadzieje ze do 15 wrzesnia zleci jeszcze z 6 kilo :D ( a co mi tam, jestem marzycielka :D ) Nabralam sil, sloneczko wyszlo wiec wskakuje na rowerek i pospalam troche tych kalorii ktore dzisiaj pochlonelam :D Trzymajcie sie laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. edytaa na fitnesie u nas Pan jest ogólnodostępny :):) układa zestawy i troche nas pilnuje. Perełka 23 stosuje diete niskokaloryczną...znaczy warzywka owoce, białe mięso, bez makaronów, ziemniaków i pieczywa. Jem również jajka i pije duuużo wody. Rano ocet jabłkowy a w ciągu dnia cykoria buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po rowerku: rowerek ok, ale te komary - grrrr, pozarly mnie okropnie! :P Prysznic a potem imprezka, cale szczescie bede duzo tanczyc a do picia sobie wyjatkowo zamowie zamiast browarka czy drina to wode z lodem :D Duzo ruchu i zero kalorii :D ( Przynajmniej tak mam w planach z tymi kaloriami :P ) Udanego wieczoru!! Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? :P Nie chce zeby ten topic sie zamienil w moj pamietnik :P Dziewczyny wracac tu, serdecznie zapraszam tez nowe osoby, w grupie zawsze razniej! :D Wzielam sie za porzadki i znalazlam jakies stare wydania specjalne dotyczace diet, poczytam i jak znajde cos ciekawego to tu napisze :) Ja dzisiaj zaplanowalam menu na 800 kcal, mialobyc 1200 ale uswiadomilam sobie ze jutro ide na ten wieczor panienski i napewno \"troszke\" nagrzesze :P Poprzegladam te gazety teraz, odezwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a po ile Wy macie lat? Bo ja sobie tłumacze, że im człowiek starszy tym wolniej chudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beffiii - jaka tragedia? :P wedlug mojego pomyslunku nawet nie wyszlo ci 1000 kcal wiec jest bardzo dobrze! spagetta ja mam 23, ale mysle ze to zalezy od wielu czynnikow, napewno przemiana materii zwalnia sie po 30-stce, poza tym jest tez tak ze im ktos ma wiecej do zrzucenia tym szybciej na poczatku bedzie gubil te kilogramy, ja zaczynalam z 80 i bardzo szybko zgubilam pierwsze 6 kilo, teraz jest juz duzo wolniej :/ W ogole to przeczytalam ze porzucilas kopenhaska :D I dobrze, po co sie katowac jak mozna nieco \"przyjemniej\" tracic kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytalam kilka fajnych rzeczy, napisze pare z nich :) Co wywoluje glod i dlaczego? Jesli jesz za duzo niewlasciwych weglowodanow, trzustka zaczyna wydzielac w nadmiarze hormon-insuline i podnosi sie poziom cukru we krwi. Insulina hamuje wytwarzanie lipazy rozkladajacej tluszcze. Podniesiony poziom cukru we krwi wywoluje uczucie glodu, dlatego nalezy wystrzegac sie produktow, ktore go podnosza. POZIOM CUKRU WE KRWI: WYSOKI powoduja: bialy chleb, ryz, kukurydza, makaron, ziemniaki, marchew, lody, arbuzy, banany, rodzynki, miod, cukier, piwo SREDNI powoduja: dziki ryz, razowy chleb, musli bez cukru, zielony groszek, soczewica, pataty, jogurt owocowy, mleko, mango, kiwi, winogorna, jablka NISKI powoduja: soja, zielone warzywa, jogurt naturalny, grejpfruty, wisnie, morele, orzechy ziemne, laskowe i wloskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze kilka ciekawych rzeczy, ale pies mi tu piszczy i smycz przynosi wiec napisze jak wroce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beffiii- jak napisalam wczesniej banany podnosza poziom cukru we krwi dlatego lepiej ich na diecie unikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszczuplające drinki - przyspieszaja przemiane materii, poprawiaja nastroj, zawieraja malo kalorii dlatego warto jeden z posilkow zastapic wyszczuplajacym drinkiem. Drink malinowo-mleczny: zmiksowac 1/8 mleka z 2 lyzkami twarozku oraz 10 dag malin. Drink jogurtowo-ogorkowy: zmiksowac kubek naturalnego jogurtu z 100 ml mleka i polowa ogorka Drink morelowo-kefirowy: zmiksowac 200 ml kefiru, 10 dag moreli i slodzik Drink pomidorowo-marchewkowy: zmiksowac 3 lyzki platkow owsianych, 150 ml soku pomidorowego, 50 ml soku z marchwi, pol peczka natki pietruszki oraz zabek czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne napoje: Krwawnik: likwiduje wzdecia - pic 3 razy dziennie filizanke naparu. Zielona herbata: wiąże tłuszcz i poprawia humor. Gunpowder z miętą: zmniejsza apetyt. Melisa, bazylia, mięta: uspokajaja i wzmacniaja nerwy. Skrzyp, liscie brzozy, liscie pokrzywy: usuwaja nadmiar wody, oczyszczaja. Rozmaryn: orzezwia i dodaje energii. Rooisbostee: zmniejsza apetyt na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×