Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Gość Poprzytulałeś...
Acia się pospieszyła, trudno, zrobię nastepnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
oo, takiego odzewu sie nie spodziewałem...dziękuję!!! wypije wszystkie:) >>Acia - jedną łyżeczke płaską... >>Poprzytulałeś..witaj! to moze owocową poproszę >>Nieprawda to..podejdę z 🌼 dzieki za poświeceni czuje sie wyróżniony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprzytulałeś...
Proszę bardzo, herbata z herbacianego ogrodu, o smaku prawdziwych owoców. ;) Gorąca, nawet dosypałam płaską łyżczekę cukru. Masz jeszcze jakieś życzenie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
>>Nieprawda to...musicie cos wykombinować...ja nadal w papierach, tak jeszcze ze 2 godzinki....moze półtorej...ale przytulam. Wirtualnie wszystko jest mozliwe. A jeśli chodzi o czaj, to uwielbiam i umiem pic w kazdej sytuacji nie przeszkadzając nikomu:)) jak dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, mój dzień wyglądał tak, że właśnie piję duuuue martini z odrobiną wody, bo na herbatce to się tego nie da opisać:o Ale że z natury jestem optymistką, to wychodzę z założenia że będzie lepiej, jutro np. Przytulam, żeby Ci sie lepiej pracowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku jak tam herbatki???Smakowały????Mam delicje z galeretką wiśniową chcesz,to cię poczestuje..Łaappppppp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
Nieprawda to, na pewno będzie lepiej. Przynajmniej sama nie pijesz - z nami chyba raźniej? dzioeki za przytulańsko. od razu mam wiecej sił. Acia, dzięki...dziś mi słodkości trzeba. Juz 15 godzin pracuje... a właściwie 14, bo przerwa na obiad... sam sie prosiłem:) herbatki suuper. przytulam wszystkich przytulańskich i niedopieszczonych 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
o...jeszcze 10 minut i kończe na dziś... wiec będę mógł lepiej przytulac jakoś mi sprawniej poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
Anuśka... z nieba mi spadasz... juz miałem pisać post: RENTĘ KRÓLEWICZA ZA MASAŻ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
mrrrrr ale przyjemnie..... dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
nie mam obrotowego:) masz na cos konkretnego ochote? przytulanie, głaskanie, czekoladę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,to ale z ciebie pracuś przytulanku :) nieprawda to oczywiście,że mozesz częstuj się delicjami :) Kto chce niech się częstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
dlaczego pracuś? chciałem czyms sie zająć, robiłem dla znajomych małą "chałturę" :)) przyjemne, ale nużące. musze się czymś zajmowac. [ściskam mocno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA to dobry z ciebie facet,taka pomocna dłoń.tutaj to wida również,gdy tulisz zbłakane duszyczki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu, ja już druge martini kończę i nic mi nie lepiej:o ja sobie chyba pójdę bo coś dziś do przytulnych nie należę:o samotność mnie zjada:( ratuuuunku😭 acia---> dzięki za delicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
Anuśka, proś o co chcesz... Nieprawda to...🤗 w ogóle to wszystkie Was przytulam, ściskam, dogrzewam w ramionach... dzięki, że jesteście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku,mam pytanko.Czemu nie zaczernisz nika???Pytam z ciekawści,wiesz baby takie są hehe nieprawda to..prosze bardzo..to ty mi wlej troszke tego martini,chetnie się napije % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanek
ach, powód prosty - wyskakuje mi jakis błąd, że mnie nie może zidentyfikować... i taki pomareańczowy jestem. może zaraz znów spróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×