Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Kochani, idę spać:) Myślałam że poczytam trochę ale po całym dniu spędzonym z rodziną, w tym z trzyletnim bratankiem - dzieciątko z gatunku żywe srebro:o - nie jestem w stanie utrzymac oczu otwartych. Nawet nie będę dziś czytała ulubionych okropności:) Maracuja, mam nadzieję że rozterki Ci miną i jutro będzie Ci już mniej smutno.Trzymaj się ciepło i zaglądaj jak Ci starczy sił. Przytulanku, prosze o utulenie do snu i wymruczenie kołysanki - tak profilaktycznie żeby mi się jakiś horror nie wyśnił:) A jutro się nie denerwuj na szkolonych;) Życzę Wam dobrej nocy i udanego dnia jutro. 🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Nieprawda to... miałam, w piatek miałam tak wysoką gorączkę, że nie poszłam do pracy, mam L4 do środy, ale jutro juz musże iść do pracy :( DOBREJ NOCKI :) przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zrobiłam sobie wczoraj jednonoclegowy wyjazd ze znajomymi i własnie wróciłam do domku. Borys który był w tym czasie u rodziny siedzi mi na kolanach i tak szybko z nich nie zejdzie. Obrażony jest okropnie, mimo moich prób przekupstwa:o Maracuja, czujesz się trochę lepiej?: 🤗🤗🤗🤗🤗🌼 Przytulanku, mam nadzieję że Cię ten wampir nie wyssał i trwasz w dobrej formie? Przytulam Cię zaocznie za wczoraj 🤗🤗🤗🤗🤗🤗 oraz za dzisiaj:) 🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziś krótko, poniewaz mam strasznie dużo pracy. >>Maracuja, jak zdrowie/choroba? Jesteś juz w stanie w miare normalnie funkcjonowac? 🤗 na poprawę zdrowia >>Nieprawda to.. i jak się udał wyjazd? Fajnie, że wyskoczyłaś ze znajomymi. :) A Borysem się za bardzo nie przejmuj - jak każdy facet chciałby miec ukochana jak najczęściej przy sobie, tylko nie zawze wie, jak to okazać :D I potem takie \"ciche dni\" wychodzą. Trzeba jednak to przejść i potem jest super. dzieki za przytulanko, i ja równiez przytulam Was na \"zapas\" 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Miłego wieczoru, wiosennego uśmiechu i ciepełka na dziś i nie tylko. >>Nieprawda to... nie czytaj do późna, a jak będziesz się bała, to się przytul. Jak umyjecie zęby to ułożę Was do snu... Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, wyjazd bardzo się udał, ale na resztę urlopu (jeszcze 5 dni:) ) planuję samotność, jednak potrzebuję pobyć sama ze sobą. Borys powoli przestaje być nadąsanym kocurem i zmienia się w mruczącą stertkę futra;) Lekturę na dziś mam z tych niestrasznych, ale przytuleniem nie pogardzę. Przytulam bardzo mocno, żeby Ci się lepiej pracowało ;) 🤗🤗🤗. Dobrej Nocy, owocnej pracy i słodkich snów 🌼 🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulam
zaczynam dzisiejsze przytulanko. czy u was też jest tak zimno? Mam nadzieję, że nie marznioecie. Zwłaszcza Maracuja, bo nie chciałbym, żebyś znowu chorowała. Nieprawda to, oby Borys dobrze Cię dogrzewał i "domruczał". Ja wprawdzie moge zaoferowac jedynie moje ramiona, ale zawsze to już cos. :) 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
czeeeeeeeeesc Przytulanku .... powolutku wracam do zdrowia, ale słyszałam, ze to choróbsko tak szybko nie da sie przebedzic tylko wraca i wraca.... posiedziałabym sobie w domku pospała, poodpoczywała, ale cóż parcować trzeba ... Przytulanku, mam nadziję, że dzis juz masz mniej pracy :) Nieparwda to... nie tęsknisz za pracą?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dziś ja serwuję... gorącą herbatkę z sokiemmalinowym i cytrynką, serniczek i...mogę wypożyczyć psa do wygrzania zmarzniętych stópek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja...czuję sie rozpieszczony...to bardzo miłe uczucie...pomruczałbym jak zachwycony kocur, ale obawiam się trochę reakcji psa :D sernik i herbata pycha. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desrey
boze pozwol mi chodz raz ,raz jeszcze umrzec zmilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
mam w domu psa.. i kotke... hih, hmmm, nie poweie, zeby za sobą przepadali, ale toleruja sie całkiem dobrze :) Więc nie musisz obawiac się jego reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
mam ochotę wtulić się w ramiona i ...zasnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dobrej nocki... coś szybko dzis uciekasz... o ja też pójdę... 🤗 moooocno na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ooooooooojjjjjjj... to ja też idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ale dzis pusteczki.... śnijcie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś tylko zasygnalizuję swoją obecność i idę spać, zmęczona jestem koszmarnie bo na dwa dni musiałam wrócić do pracy:o Obiecali wolny poniedziałek i wtorek, zobaczymy co z tego wyjdzie. Maracuja, mam nadzieję że z Twoim zdrówkiem już lepiej. Przytulanku, nie przepracowuj się tak:) Przytulam Was mocno weekendowo i życzę spokojnej nocy 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Cześć 🌻 Nieprawda to... mam nadzieję, że nadrabiasz przerwany urlop... Przytulanku, mam nadzieję, że o nas pamieatsz i wkrótce wrócisz... A ja... ciągle śpię.. właśnie wstałam, ale zaraz idę myść zęby i kłaśc sie do łózeczka, b taka strasznie spiąca jestem... życzę dobrej nocki, śpijcie dobrze, cipeło i przytulnie 🤗 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że Przytularnia zamiera... moze to dobrze? o ile oczywiście macie juz kogoś do przytulania na żywo :) Zostawię dla Was tort i gorąca czekoladę, szampana i czipsy z sosem chrzanowo - ziołowym :) Smacznego! Maracuja, jak zdrowie? Oby juz wszystko było w porządku. Nieprawda to... chyba Cię w tej pracy za bardzo wykorzystują. Nie daj się! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Oj zamiera... w moim wypadku to chyba nie za dobrze... bo napewno nie świadczy to o tym, ze w końcu mogę sie do kogoś przytulić... u mnie to oznaka zmęczenia.. hmmm powiem nawet, że chyba wpadłam w śpiaczkę... Za to mam nadzieję, ze Nieprawda to... odpoczywa dalej na urlopie i romansik kwitnie A u Ciebie przytulanku, mniej zajec obowiązkowych tylko nadobowiazkowe przytulanie kogoś z krwi i kosci... A ja przytulam dziś o poranku i życzę miłego początku nowego lepszego tygodnia 🤗 i przesyłam cieplutkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z przytuliskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulam wszystkich za wczoraj, dzisiaj i na zapas Anuśka, dawno Cię nie było.... Maracuja...odsypiaj, ale nie zapadaj w sen zimowy. Musisz być wypoczęta i nabierać sił po chorobie, ale nie pozwalaj sobie na zbyt długie spanie - to jeszczebardziej rozstraja...🌼 nie przejmuj się niczym, życie jest piękne, świat wspaniały, ludzie wspaniali, a Ty należysz do tych najwspanialszych :) uszy do góry! polecam: http://greatday.com/motivate/index.html 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×