Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość Anakrk
Polecam w KRAKOWIE Age, pracuje w salonie kolo 29 Listopada (dokladnie ul.Czereśniwowa). Zrobila mi ostatnio paznokcie z moich ogryzionych kikutow ;) telefon: 514-401-914 albo przez stronke www mozna sie skontaktowa: www.estilonails.pl polecam, paznokcie naprawde piekne i smukle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam w Krakowie salon B&G - zarówno p. Gosię jak i p. Dagmarę tel - 126612137 adres - Krowoderskich Zuchów 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
jak to jest ze jedne z was biora za tipsy- (french) 50-60zł a inne aż 80-110 zł ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
jak to jest ze jedne z was biora za tipsy- (french) 50-60zł a inne aż 80-110 zł ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula511
wiesz ja ci powiem tak ja biore 60 bo lubie robić tipsy a do tego chce dorobić. Ale są dziewczyny które koniecznie chcą na tym zarobić i biorą ponad 100zł. Oczywiście mówie tu o prywatnych osobach. Pozdro Paula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula511
witam robie paznokcie akrylowe na terenie warszawy w przystępnej cenie. od 60zł kontakt : tel. 511-156-863, lub pod nr gg:10459220, Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula511
witam robie paznokcie akrylowe na terenie warszawy w przystępnej cenie. od 60zł kontakt : tel. 511-156-863, lub pod nr gg:10459220, Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looks Beauty
Paznokcie żelowe tylko teraz 50 zł !!!! Serdecznie zapraszam wszystkie Panie marzące o pięknych i zadbanych dłoniach do skorzystania z usługi przedłużania paznokcie metodą żelową lub utwardzania swoich naturalnych paznokci. Pracujemy tylko na profesjonalnych produktach renomowanych firm. Cena: Tipsy żelowe wraz z zdobieniem 50 zł Uzupełnianie tipsów 45 zł Utwardzanie naturalnej płytki 40 zł. Więcej informacji na stronie www.looksbeautnety.com Zapraszam Looks Beauty studio kreowania wizerunku ul. Zbożowa 1 Opole tel. 0 603 598 794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każda stylistka wie jaka jest jej umiejetność \"zrobienia\" paznokci. Stąd te ceny.. Ze względu na zawód obserwuje dłonie kobiet i jak mają przedłużone paznokcie . Niektóre mnie szokują. Płaskie jak łopaty, wogóle nie zbudowane i bez ksztaltu, bule by \"naźgadź\" ozdób bez pomyslu i tym zasłonić niedoskonalości.. Paznokcie z klasą pozna sie z daleka. Na pozór, frencz ( idealny)nie jest tak prosto wykonać . Jesli wykonuję pracę na dobrych materialach i klientki widzą ze mają wykonane, a przy tym starannie i kształtnie paznokcie, chętnie zapłacą więcej niż 40 zł - bo drogie koleżanki..- taka suma za zrobienie od podstaw paznokci jest śmieszna, a tylko kobiety które nie znają dokładnie na czym polega ta praca, mają takie dylematy- dlaczego w ogłoszeniach sa rozne kwoty za wykonywanie uslugi.. Pozdrawiam))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każda stylistka wie jaka jest jej umiejetność "zrobienia" paznokci. Stąd te ceny.. Ze względu na zawód obserwuje dłonie kobiet i jak mają przedłużone paznokcie . Niektóre mnie szokują. Płaskie jak łopaty, wogóle nie zbudowane i bez ksztaltu, bule by "naźgadź" ozdób bez pomyslu i tym zasłonić niedoskonalości.. Paznokcie z klasą pozna sie z daleka. Na pozór, frencz ( idealny)nie jest wykonać prosto. Jesli wykonuję pracę na dobrych materialach i klientki widzą ze mają wykonane starannie i kształtnie paznokcie chętnie zapłacą więcej niż 40 zł - bo drogie koleżanki- taka suma za zrobienie od podstaw paznokci jest śmieszna, a tylko kobiety które nie znają dokładnie na czym polega ta praca, mają takie dylematy- dlaczego w ogłoszeniach sa rozne kwoty za wykonywanie uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola800528
czesc dziewczyn Sarah nie zgadzam sie z Toba nie zawsze cena to odnosnik umiejetnosci stylistki, ja robie tipsy zel i akryl po 50zł i klietki sa zadowolone manicure, french jest nienaganny. robie paznokcie dosc krotko bo okolo 6m-c. szkoda ze nie mozna tu wstawic zdjec same byscie dziewczyny ocenily. ALE ZAWSZE WARTO PRZED ZALOZENIEM CZY ZA 50,100,CZY150 ZOBACZYC POPRZEDNIE DZIELA STYLISTKI NA KTORA SIE DECYDUJEMY pozdrawiam ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola800528
SARAAS BARDZO PRZEPRASZAM ZA POMYLKA W NIKU (SARAH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola800528
tipsy zel, akryl (oraz combo) 50zl (zdobienia gratis) uzupelnianie 30-40zl manicure malowanie,zdobienie 15zl utwardzanie naturalnych pazurkow zelem 40zl sciaganie tipsow bez ponownego zakladania 20-30zł (po zdjeciu paznokcie dostaja bombe witaminową, zostaja pokryte odpowiednia odzywka i utwardzacze sa krotkie ale wygladaja pieknie i zdrowo) ŚWIDNIK, LUBLIN I OKOLICE 692-641-696 (popsiadam dyplom ukonczenia kursu z przedluzania i zdobienia zainteresowanym wysylam zdjecia swojej pracy Wrazie pytan jak dobudowac płytke po tipsach słuze rada i odpowiednimi do tego celu preparatami olazuchlke@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ola800528.. Ja też robie za 50-60 zł ponieważ wykonuję u siebie w domu i myślę ze to jest cena całkiem przyzwoita i nie nagina ani w jedną ani w druga stronę.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola800528
czesc saraas mysle ze powinnas wycofac swojego poprzedniego posta :) bo mysle ze wiele stylistek to zabolało a i wielu odbiera klientki :( DROGIE PANIE NIE WAZNE JAKA CENA SPRAWDZMY ZAWSZE POPRZEDNIE PRACE STYLISTEK I WTEDY SPOKOJNIE MOZNA POWIEZYC SWOJE DŁONIE W PROFESJONALNE RECE :) pozdrawiam p.s. Saraas jak masz jakies fotki swojej pracy to chetnie obejrz i przesle swoje :) długo robisz pazurki? olazuchlke@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie chciałam nikogo obrazić.Po prostu mam takie zdanie i podziwiam dziewczyny ktore wierza w siebie i swoje umiejetności choc nie zawsze mogą być dobre. Widzialam różnice na szkoleniach. Jedne mają to jak dar, a niektore nie potrafily do konca szkolenia prawidlowo trzymac pilnik.. Robię paznokcie, tzn uslugi wykonuje od roku ale zanim zdecydowalam sie, to conajmniej trzy lata trenowałam na sobie i blizszych kolezankach...bo wlasnie wstydzilam się wykonac obcej pani a żeby np.nie byla zadowolona, bo wiedzialam ze do perfekcji mi daleko, momo że jak szłam na szkolenie to juz od trzech lat robilam paznokcie.. Ale nadal sie uczę, nie da się nauczyć bez praktyki, ale wiem ze lepiej praktykować na sobie niż na obcych. Robię głownie paznokcie nie ozdobione tak bogato, bo mam takie klientki, dojrzale kobiety, ktore najczęsciej chcą frencz..Wiec wiadomo ze paznokcie nie zaslaniające jakimis ozdobami bardziej są widoczne jesli chodzi o ksztalt i trzeba już zrobić dokladniej. Ja osobiscie mam dlugie, przesyłam ci fotke ola800528 i pozdr))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pelni popieram cie Saraas!! ja juz ktorys raz sie wypowiadam na tym forum w tej kwestii, i tez nie chce nikogo obarzac bo kazdy sie uczyl lub musi nauczyc ale dziewczyny na litość boska nie wmawiajcie klientka ze super robicie paznokcie i nie opowiadajcie o szkoleniach ktore są dopiero poczatkiem nauki!!! bo ktos jak sie nie zna to wam uwierzy o a potem MY po was musimy poprawiac robote i tlumaczyc kilentka ze ta spliowana plytka kiedys odrosnie i nie bedzie bolec nawet pod tipsem. Ja wiem jak wyglada \\\"profesjonalny\\\" french za 30-40zl nawet ta kreska ne jest prosta a co dopiero zeby to ksztalt mialo, wiec jezeli robicie to dobrze, starannie i profesjonalnie to cenie sie bo to wymaga duzo wysilku zeby dojsc do perfekcji. a kwota za taka usuge 40zl jest przynajmniej o 40 za mala, jezeli jestescie dobre to nawet za 100zl kazdy u was zrobi paznokcie wierzcie mi!!!! ja sie tym zajmuje ponad 3 lata i to co widze i slysze od klientek co mialy na paznokciach to jest parodia!! ale dziewczyny te ktore paznokci nie umieja robic i biora za to gruba kase \\\"bo siedza w ladnym salonie w centrum\\\" niech tez mi wierza ze ich kariera szybko sie skonczy bo niestety opinia szybko idzie a jeszcze szybciej ta zla!! Zycze wytrwalej nauki tym ktorzy sie ucza bo chca byc profesjonalistkami, a te ktore nimi nie sa a tylko sie za nie uwazaja to niech zmienią zawod albo przejrza na oczy czy to \\\"coś\\\" co klada na \\\"zdarta\\\" plytke klientek czy to zeczywiście jest stylizacja paznokci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pelni popieram cie Saraas!! ja juz ktorys raz sie wypowiadam na tym forum w tej kwestii, i tez nie chce nikogo obarzac bo kazdy sie uczyl lub musi nauczyc ale dziewczyny na litość boska nie wmawiajcie klientka ze super robicie paznokcie i nie opowiadajcie o szkoleniach ktore są dopiero poczatkiem nauki!!! bo ktos jak sie nie zna to wam uwierzy o a potem MY po was musimy poprawiac robote i tlumaczyc kilentka ze ta spliowana plytka kiedys odrosnie i nie bedzie bolec nawet pod tipsem. Ja wiem jak wyglada \\\"profesjonalny\\\" french za 30-40zl nawet ta kreska ne jest prosta a co dopiero zeby to ksztalt mialo, wiec jezeli robicie to dobrze, starannie i profesjonalnie to cenie sie bo to wymaga duzo wysilku zeby dojsc do perfekcji. a kwota za taka usluge 40zl jest przynajmniej o 40 za mala, jezeli jestescie dobre to nawet za 100zl kazdy u was zrobi paznokcie wierzcie mi!!!! ja sie tym zajmuje ponad 3 lata i to co widze i slysze od klientek co mialy na paznokciach to jest parodia!! ale dziewczyny te ktore paznokci nie umieja robic i biora za to gruba kase \\\"bo siedza w ladnym salonie w centrum\\\" niech tez mi wierza ze ich kariera szybko sie skonczy bo niestety opinia szybko idzie a jeszcze szybciej ta zla!! Zycze wytrwalej nauki tym ktorzy sie ucza bo chca byc profesjonalistkami, a te ktore nimi nie sa a tylko sie za nie uwazaja to niech zmienią zawod albo przejrza na oczy czy to \\\"coś\\\" co klada na \\\"zdarta\\\" plytke klientek czy to zeczywiście jest stylizacja paznokci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula511
siemka wiecie co każdy niech bierze za paznokcie ile chce a kobiety które przychodzą robić sobie paznokcie same ocenią czy jest to odpowiednia cena za pazurki. i tyle na ten temat pozdro Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula511
siemka wiecie co każdy niech bierze za paznokcie ile chce a kobiety które przychodzą robić sobie paznokcie same ocenią czy jest to odpowiednia cena za pazurki. i tyle na ten temat pozdro Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola800528
obejrzałam fajne pomysly na zdobienia tylko wydaje mi sie ze gdyby pracowala pani z coverem (przedłuzajac maciez paznokcie) i robiła głebsz linie usmiechu paznokcie byly by zgrabniejsze brak mi tez krzywej c co powoduje łopatkowosc (moze to tylko tak zrobione zdjecia co do zdjecia z frenchem zbyt grobe przody bialy nalany nie opilowany lub za malo spilowany wygladaja sztucznie ps warto robic zdjecia rowniez z boku poaznokci zeby bylo widac jak sa wypracowane (jeli sie pani reklamuje ale to taka uwaga odemnie) piekny wzor bialych pacnokci ze srebrnymi zdobieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_88
Witam, wykonuję przedłużanie paznokci metoda żelową . Przedłużenie to wykonuję na tipsach, oraz na naturalnej płytce paznokcia na życzenie klientki , a także w zależności od długości płytki paznokcia. Metodą żelową zajmuję się już od roku. W tym roku kończę szkołę wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję na sprawdzonych produktach. Działam na terenie Żor i okolic. Usługa ta wynosi 45 zł ( w tą cenę wchodzi): - przygotowanie płytki paznokcia; - przedłużanie za pomocą tipsów (naturalnych, clear, french), oraz na życzenie klientki może być ten zabieg wykonany na naturalnej płytce paznokcia; -opracowanie tipsów, odtłuszczenie płytki ; -nałożenie masy żelowej ; - także na życzenie zostaje wykonane zdobienie; - nadanie kształtu poprzez opiłowanie paznokci, według życzenia klientki ; - oraz nałożenie oliwki W razie pytań lub wątpliwości więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 919 361 oraz pod numerem gadu- gadu : 1626930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_88
Witam, wykonuję przedłużanie paznokci metoda żelową . Przedłużenie to wykonuję na tipsach, oraz na naturalnej płytce paznokcia na życzenie klientki , a także w zależności od długości płytki paznokcia. Metodą żelową zajmuję się już od roku. W tym roku kończę szkołę wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję na sprawdzonych produktach. Działam na terenie Żor i okolic. Usługa ta wynosi 45 zł ( w tą cenę wchodzi): - przygotowanie płytki paznokcia; - przedłużanie za pomocą tipsów (naturalnych, clear, french), oraz na życzenie klientki może być ten zabieg wykonany na naturalnej płytce paznokcia; -opracowanie tipsów, odtłuszczenie płytki ; -nałożenie masy żelowej ; - także na życzenie zostaje wykonane zdobienie; - nadanie kształtu poprzez opiłowanie paznokci, według życzenia klientki ; - oraz nałożenie oliwki W razie pytań lub wątpliwości więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 919 361 oraz pod numerem gadu- gadu : 1626930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_88
Witam, wykonuję przedłużanie paznokci metoda żelową . Przedłużenie to wykonuję na tipsach, oraz na naturalnej płytce paznokcia na życzenie klientki , a także w zależności od długości płytki paznokcia. Metodą żelową zajmuję się już od roku. W tym roku kończę szkołę wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję na sprawdzonych produktach. Działam na terenie Żor i okolic. Usługa ta wynosi 45 zł ( w tą cenę wchodzi): - przygotowanie płytki paznokcia; - przedłużanie za pomocą tipsów (naturalnych, clear, french), oraz na życzenie klientki może być ten zabieg wykonany na naturalnej płytce paznokcia; -opracowanie tipsów, odtłuszczenie płytki ; -nałożenie masy żelowej ; - także na życzenie zostaje wykonane zdobienie; - nadanie kształtu poprzez opiłowanie paznokci, według życzenia klientki ; - oraz nałożenie oliwki W razie pytań lub wątpliwości więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 919 361 oraz pod numerem gadu- gadu : 1626930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_88
Witam, wykonuję przedłużanie paznokci metoda żelową . Przedłużenie to wykonuję na tipsach, oraz na naturalnej płytce paznokcia na życzenie klientki , a także w zależności od długości płytki paznokcia. Metodą żelową zajmuję się już od roku. W tym roku kończę szkołę wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję na sprawdzonych produktach. Działam na terenie Żor i okolic. Usługa ta wynosi 45 zł ( w tą cenę wchodzi): - przygotowanie płytki paznokcia; - przedłużanie za pomocą tipsów (naturalnych, clear, french), oraz na życzenie klientki może być ten zabieg wykonany na naturalnej płytce paznokcia; -opracowanie tipsów, odtłuszczenie płytki ; -nałożenie masy żelowej ; - także na życzenie zostaje wykonane zdobienie; - nadanie kształtu poprzez opiłowanie paznokci, według życzenia klientki ; - oraz nałożenie oliwki W razie pytań lub wątpliwości więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 919 361 oraz pod numerem gadu- gadu : 1626930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_88
Witam, wykonuję przedłużanie paznokci metoda żelową . Przedłużenie to wykonuję na tipsach, oraz na naturalnej płytce paznokcia na życzenie klientki , a także w zależności od długości płytki paznokcia. Metodą żelową zajmuję się już od roku. W tym roku kończę szkołę wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję na sprawdzonych produktach. Działam na terenie Żor i okolic. Usługa ta wynosi 45 zł ( w tą cenę wchodzi): - przygotowanie płytki paznokcia; - przedłużanie za pomocą tipsów (naturalnych, clear, french), oraz na życzenie klientki może być ten zabieg wykonany na naturalnej płytce paznokcia; -opracowanie tipsów, odtłuszczenie płytki ; -nałożenie masy żelowej ; - także na życzenie zostaje wykonane zdobienie; - nadanie kształtu poprzez opiłowanie paznokci, według życzenia klientki ; - oraz nałożenie oliwki W razie pytań lub wątpliwości więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 515 919 361 oraz pod numerem gadu- gadu : 1626930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×