Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
kawa- włosy nie zęby, odrosna ;) Gożdziku, a wię chciałam spytać o Twoje relacje z mężem...:O Jesteście zwyczajnym "kochającym" się małżeństwem, czy to tylko przyzwyczajenie z obu stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest PROBLEM .!!!!! wczoraj po tym jak pisalam do niego , napisalam po krotce mojej przyjaciolce na tlen co sie dzieje i ona odpalila teraz tlen w pracy i nie ma mojej wiadomosci... :O ciekawe czy on dostal .. ? ? ma mi dac znac jak wlaczy kompa w domu , czy bedzie to miala .... bo jak nie... tzn ze te wiadomosci w ogole nie dotarly .... a ja mu napisalam ze zostawilam mu wiadomosc na tlenie .... :O wyslac mu jeszcze raz ? jesli sie okaze ze ona nic nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hmmm.... Może poczekaj... Jeśli on jej nie dostanie, a wie, że ma dostać to się odezwie... Wtedy mu wyślesz raz jeszcze... Tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Od kiedy pojawił się drugi pan, nie jest normalnie.Tylko że mój mąż nie wie co jest powodem tego że nie jest jak dawniej:O Miliony rozmów,że się zmieniłam nie jestem taka jak kiedyś,jak dawniej, więcej problemów itd. Ale nie jest też źle.Sama nie wiem jak to napisać, on mnie kocha jak dawniej i stara się i w ogóle,ale na mnie to działa z różnym efektem,brak ekscytacji.Ale, myślałam już o tym miliony razy:wciąż go kocham...On jest spokojem w moim życiu,a drugi jest burzą...Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam. Życie jest pełne niespodzianek,nigdy nie wiesz co cię może spotkać i jak się człowiek odnajdzie w konkrentej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
goździku rozumie... Przepraszam za moje wścibstwo, ale byłam po prostu ciekawa ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;) Widzisz tak to wygląda jak powyżej pisałam,nie wszystko jest białe albo czarne,jest milion odcieni szarości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pytałam dlatego, że gdzieś tam w środku mam jeszcze obraz poprzedniego związku, właściwie jego końca (ostatnie 3 miesiące:O) kiedy ja już spotykałam się z lubym, a mimo wszystko byłam z tamtym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
hmmmm burza i spokój...kochasz męża i kochasz tamtego drugiego. A moze kochasz tamtego drugiego i tak Cie ekscytuje bo wiesz że nie możesz go mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
goździk - a jak poznałaś tamtego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Opowiedziałam jaka jest sytuacja tylko dlatego,że Prezent pytała. Nie potrzebuję i nie chcę,rad,oceniania,krytyki czy czego tam jeszcze.I tak to zostawmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kolezanka nie dostala w domu tez to chyba on tez nie dostal i mu wysle.... CHYBA ... i przepraszam Was , ze ciagle pisze w kolko o tym samym ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel trudno powiedzieć... Nadgorliwość czasem gorsza od faszyzmu... Możesz spróbować, najwyżej potem mu wyjaśnisz co i jak. Goździku a jak Ty myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I Angel nie masz za co przepraszać :D Ja tez pisze w kółko o tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
goździk daleko mi od dawania Ci rad czy krytykowania. Po prostu jestem ciekawa - nie chcesz o tym gadać, ok. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
ja tylko na słówko do Angel - posłuchaj, nie wiem, czy Cię to pocieszy, podniesie na duchu, czy odwrotnie, ale podejdź w ten sposób, że to JEGO STRATA. nie Twoja. Ty jesteś młoda, życie przed Tobą - nie on to następny. A z doświadczenia wiem, że szacunek w związku to podstawa, nie możemy dawać sobą pomiatać. no, to se pogadałam ;) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa 🖐️ kolejny pracoholik... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
hehehheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zapowiada się na to, że nie wyjde z pracy przed 17 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa .. masz racje .... ja jestem mloda i piekna :D hehe a on pod 40 i nie rzuca na kolana.... ale bardzo mi na nim zalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
Angel, ja wiem... to nie jest łatwe... ale chodzi o to, żeby od początku faceta prawidłowo ustawić... To nie średniowiecze, a my nie jesteśmy matki polki, żeby wszystko zrobić dla faceta. Ja mojemu wczoraj powiedziałam - że owszem, zależy mi na nim, ale nie oznacza to, że się będę przed nim płaszczyć jak ta.... PŁASZCZKA!!! ;) poza tym - jak on nie będzie chciał i nie będzie mu zależało, to zaangażowanie tylko z Twojej strony nie wystarczy do zbudowania związku. no way. tak Ci tłumaczę, jak sobie wczoraj tłumaczyłam :) mnie się udało, nabrałam dystansu - czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ehhh. Chciałabym Ci pomóc, ale nie mam pojęcia w jaki sposób... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a w ogóle to cześć wszystkie laski pozostałe :) czytam Was regularnie, tylko nie zawsze mam czas i/lub wenę, żeby się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
już prawie jestem na 70% zdecydowana na tą fryzurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zamorduje mojego przyszłego męża! :O Zostane wdową, zanim zdąże go poślubić! :O Miał po mnie przyjechać :O Na 17 :O Nie przyjedzie... :O Przyjechał jego kumpel (mężulek na L4), kochany powiadomił go o planowanym ślubie i postanowili oblać tą radosną nowine ;) Zamorduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
daj mu sie pocieszyć tym wydarzeniem... Fryzura - pewnosc spadła do 49% ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ale piją bezemnie!! 😭 :D:D:D Co do fryzury, przemyśl, czy na Twoich włosach bęzie dało się ją tak ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×