Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździki sztuk dwa
U mnie to co najwyżej można stwierdzić DHDA... ;-) Nazwa spolszczona: leniwiec pospolity. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie no jemu to też absolutnie nie przeszkadza, tylko czasem chcąc mi dokuczyć pośmieje się ze mnie ;) Goździk leniwiec to taki słodki zwierzaczek :D Mnie dziś dopada leń, ale chyba dlatego że za bardzo zaszalałam przez ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttiaa a to znacie ? : czuje ze budzi sie we mnie zwierze...... szkoda ze to tylko leniwiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dziki nieokiełznany... leniwiec :D Ostatnio zpragnęłam mieć kameleona... On też ma takie fajne ruchy "leniwcowate" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
zasypiam prawie...to chyba ciśnienie albo coś...seksulany stosunek do pracy...(pieprze ją) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Milionowy raz byłam dziś siusiu...:O Chyba się przeziębiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
głowa mi pęka.... :O zjadłam obiad i juz nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ... i juz mnie glowa boli .... znak ze za duzo mysle chyba :O a tak na powaznie...po wczorajszej wyzerce na spocie - mialysmy wlasnego grilla i prawie 1,5 l zubrowki na trzy ;) (pilysmy od 10 rano ... pierwszy raz tak mialam ... ) , mam dzis ochote na zurek z kielbasa i z jajkiem ..... przed chwila wrocilam z zakupow i bedzie gotowanie jak wroce do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Abgel narobilaś mi smaka na ten żurek :D Już chyba wiem co będe robiła na obiad :D Właśnie skończyłam robote na dziś. Jeszcze tylko jeden przelew, ale czekam na dyspozycje szefa. Ooo właśnie zadzwonił ;) Tak więc robie przelew i się zbieram. Znowu chce mi się siusiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Też mi się nie chce, a też jeszcze dwie godziny najmarniej. :-0 Byłam na obiedzie i nie mogłam się skupić, bo mnie pochłonęły przepiękne męskie ręce nieznajomego siedzącego na drugim końcu stołu... Ech... (dziś najwyraźniej ręce są motywem przewodnim :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ja mam dziś tylko jedno skojarzenie z rękami.Ręce które leczą Kaszpirowski (czy jakoś tak się nazywał):O A wam dziś widzę ręce kojarzą się jednoznacznie seksualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Wcale mi się seksualnie nie kojarzą :-0 Mnie się w ogóle niewiele kojarzy seksualnie :-0 W ogóle jestem dość mało useksualniona :-P Ręce były piękne, takie akurat do modelowania do rzeźbienia... Podziwiałam je w całkowitym oderwaniu od reszty... Przypomniały mi też własną studniówkę, przez której większość czasu spędziłam wgapiając się w ręce "partnera" koleżanki z klasy. Miał takie same jak ten facet ze stołówki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a moze to ten sam facet? :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Biorąc pod uwagę fakt, że ani twarzy, ani reszty ciała w ogóle nie kojarzę, jest to nawet możliwe :-D Tyle, że miasta całkiem inne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece mogly sie przeprowadzic ;) ... jeszcze godzina, jeszcze godzina :D .... jestem strasznie glodna ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Kult rąk, rozumiem, ja tak mam z męskimi zapachami, niektóre perfumy powalają, fakt że w większości również w całkowitym oderwaniu od osobnika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Widze, że męskie dłonie to Twój nazwijmy to fetysz goździku podwójny ;) Ja tak mam z oczami... :O Piwne oczy i już nic więcej nie widze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisalam mu na gg wiadomosc z pytaniem, czy chce zeby mu to wyslac jeszcze raz...bo ja wolalabym normalnie porozmawiac .... teraz sie bedziemy bawic w kotka i myszke... :O ciekawe ile czasu zajmie mu \"przetrawienie\" tych dwoch zdan ... nowa zabawa pt\" kto dluzej wytrzyma\" ?? :O a mialo byc inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel, ale czy kobiece oczy też tak na mnie podziałają? :D koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrrota
ta książka o zołzach jest ...pouczająca :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie lubie cztać "z komputera" dlatego przeczytałam tlko początek :O Chyba ją sobie wydrukuje w pracy bo widze, że się nią zachwycacie :D Ja też chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja nie mam jak wydrukować na razie, a z komputera nie mialam jak czytać.Przeczytałam tylko pare linijek i widzę że zapowiada się ciekawy poradnik hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Dzisiaj ide do fryzjera :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa... bedziesz zamalowywac ? ;) ja zozly przeczytalam juz w sobote..... nie mam tyle sily zeby byc 100% zolza... bo nie potrafie ukrywac swoich uczuc ... ale i tak twierdze ze robie postepy .... nie odzywalam sie od czwartku do poniedzialku..... :O acha ... odpowiedzial na moja wiadomosc na gg ... ze chce dostac to co mu wtedy pisalam .... - ale czemu nie dzwoni ..powiedzialabym mu to ... 😡 ... no nic... wyslalam mu na maila ... jak dzieci ...ku.wa jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
kobieto... trzeba być silnym! Nie daj sie tak traktować. Szkoda czasu dla facetów z którymi nie mozna normalnie ułozyć sobie przyszłosci..Trzeba się cenić i nie pozwalać się traktowac w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja dziś tez farbuje włosy. Zobaczymy co z tego będzie. Angel doskonale Cię rozumie, a z drugiej strony podziwiam za upartość w dążeniu do celu. Ja chyba już bym tym pier***ła w cholere, bo nie starczyło by mi sił i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrrota
Angel.... jak narazie postępujesz zgodnie z podrecznikiem :-) ... on musi wiedziec ze jestes kims, z kim bedzie BARZO chciał rozmawiac... a jesli nie, to nie zasluguje na ciebie to głupio brzmi... i jest BARDZO ciezkie w zastosowaniu, ale cos w tym jest... wiecie... jednego tylko chyba nigdy nie bede sie w stanie nauczyc... jesli chodzi o porady autorki... nie umię utrzymywac faceta w przekonaniu ze zawsze ma racje... wiecie o co mi chodzi?... Brak mi chyba sprytu lisicy...po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - a na jaki kolor farbujesz? Uważaj na niebieski hahahha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×