Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Ja mam takie zboczenie, że lubie czytać takie rzeczy :O Tzn niekoniecznie związane z sexem :P Ogólnie, książki pisane w formie pamiętników, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie : puszcza sie na prawo i lewo i pisze o tym na blogu ;) . na podtsaiwe ktorego wydano ksiazke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak Kawa. Część jej blogu została wydana jako książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam fragment... niepodoba mi sie jej styl pisania. Kiedys czytalam fragment blogu o narkomance która zwiala z chaty -dziewczyna pewnie nieźle nazmyślała, ale czytało się rewelacyjnie. NAprawdę miała talent do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niedobrze mi :O Chce do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent co ci jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie wiem Goździku. Zjadłam bułke z serem żółtym, więc to chyba nie od tego, ale mam wrażenie, że za chwile puszcze pawia (sorry :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ochyda jak człowieka mdli,trzymaj się Prezent🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze ser byl nie tego za pierwszej swiezosci ?? kurde , glodna jestem...... ide po jakas bulke..... tylko nie z serem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa mi już jest wstyd iść do apteki :O Zastrzyki + tabletki na kręgosłyp tabletki + herbata na żołądek tabletki na "odwodnienie" tabletki anty ja już jak stara baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Do tego dochodzi alergia, ślepota i ogólne otępienie :P A w zanadrzu mam jeszcze genetycznie schizofrenie i alkoholizm :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie B komplex, tanie są, a wspomagają prace wątroby, która ostro dostaje w dupe przy samych tabletkach anty a co dopiero reszcie. Właśnie problemy z wątrobą powodują częste mdłosci. Lekarz przepisując tabletki anty powinien Ci powiedzieć ze warto brac równoczesnie wit B complex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mdłości to ja mam jak nie zjem cukru rano :P:P :D Zapomniałam dodać, ze mam za niski poziom cukru we krwi :O ;) Może aktycznie jakieś witaminy mi się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie...... 😠 dostalam smsa wiadomo od kogo ... \"milego dnia\" , podziekowalam i napisalam \"wzajemnie\" i ze \"mam nadzieje ze sie juz dzis lepiej czuje \"...... (wczoraj jechal do lekarza... bo zle sie czul...) wiecie co mi odpisal ? :O - wcale nie oczekiwalam odpowiedzi ... ze byl u lekarza, ze podobno ma jakies powiklania wewnetrzne ,ze go chca polozyc do szpitala i ze powiedzieli mu ze ma sie wiecej usmiechac , bo ucieka z niego zycie..... nie odpisalam mu..... nie dam sie wciagnac w takie gierki..... ehhhhhh #$#$%$#^$#&#@$@@ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel facet centralnie próbuje Cię wziąć na litość i grać na Twoich uczuciach :O Wiadomo, że każdy czlowiek ma ludzkie odruchy, a on to wykorzystuje. Co za baran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ach typowe,bierze cię na litosć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co w ogóle mu odpisujesz..? Sama sie dajesz wciągać, a on próbuje Cie wmanewrowac w poczucie winy...Nawet nie wiem czy mozna wierzyć w ten cały szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tego drugiego juz mu nie odpisalam...... na pierwszego odpisalam , bo chcialam byc mila..... :O ja sie chcialam POMIMO WSZYSTKO rozstac normalnie jak dorosli ludzie......, ale jak widac - nie za bardzo mozna w tym przypadku ....... na zadnego smsa juz mu nie odpisze ..o nie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam na siatkówkę....wieczorem jeszcze się umówiłam na aerobik..Mam nadzieję ze dozyję hahahaha Zrzucę te kalorie z obiadu..czuję się ocieżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
wróciłam z toalety :O Coś mi jednak zaszkodziło :O Pytanie tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to leccie........ ;) ja tu jeszcze zostaje... do 17 ....(tzn wyjde pewnie za 10 ;) jak zawsze.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienil taktyke.... napisal zebym sobie zrobila cieply obiad, bo musze sie zdrowo odzywiac.... :O (kiedys mu mowilam, ze nie chce mi sie gotowac dla samej siebie...) nie odpisuje...... #%$$%^$$%&^%&*^*%^$%$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) ale masz się Angel z tym gnojkiem... najlepsza taktyka, to nie odpowiadać na jego smsy. Wiem, że to trudne i korci, ale inaczej się go nie pozbędziesz. Tu masz coś na poprawę nastroju :) Jeśli szukasz kogoś, kto przyniesie Ci gazetę i nie wymiętoli jej przeglądając rubrykę sportową ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie cieszyć się na Twój widok ....kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zje wszystko co mu ugotujesz i nigdy nie powie Ci, że nie jest tak dobre jak u jego matki to ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto zawsze jest skłonny wyjść z Tobą, obojętnie o której godzinie, wszystko jedno na jak długi spacer i dokądkolwiek chcesz ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto spłoszy włamywaczy bez używania śmiercionośnej broni, która przeraża Ciebie i naraża życie Twojej rodziny i wszystkich sąsiadów ........... kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie dotyka pilota, nie wrzeszczy podczas meczu i kto usiądzie obok Ciebie gdy oglądasz romantyczne filmy ...........kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto jest w stanie przyjść do Twojego łóżka tylko po to, by ogrzać Ci stopy, i kogo możesz wypchnąć z łóżka, gdy chrapie...........kup psa. Jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie krytykuje tego co robisz, nie obchodzi go, czy jesteś ładna czy brzydka, gruba czy chuda, młoda czy stara, kto zachowuje się tak, jak gdyby każde słowo, które wypowiadasz było specjalnie godne słuchania, i kto kocha Cię bezwarunkowo, całkowicie ........... kup psa. Ale z drugiej strony jeśli szukasz kogoś, kto nigdy nie przyjdzie kiedy go wołasz, ignoruje Cię całkowicie kiedy wracasz do domu z pracy, wszędzie zostawia włosy, mija Cię obojętnie w przedpokoju, nie wraca na noc, przychodzi do domu tylko po to, by zjeść i wyspać się, i zachowuje się tak, jak gdyby sensem Twojego istnienia było wyłącznie zapewnianie mu szczęścia, wtedy moja droga ............ kup kot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psa juz mam :D ale dzieki za rade ;) i wiem ze nie wolno mi odpisywac..... facet ma 37 lat ,a zachowuje sie jakby mial z 15 :O , no coz.... tacy tez sie zdarzaja wybrakowani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal jeszcze 3.....teraz.... 1. ze sie martwi , zebym sie odezwala 2. ze ma goraczke a ja sie obrazilam, bo sie nie odzywam ...i w tym stylu........... 3.kolejny .....\"dlaczego mi to robisz?\" moim zdaniem jakby sie naprawde martwil, to by zadzwonil, nie wysylal te smsy.... mysle ze nie dzowni, bo wie co uslyszy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×