Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

myślałam że mówi sie gwarą a pisze w języku polskim. Na dłuższą metę denerwujące są wszędobylskie w necie błędy w pisowni. Kiedyś jakoś ludzie bardziej dbali o to w jaki sposób piszą - to przecież świadczy o człowieku i wykształceniu. A u Ciebie to zalatuje albo brakiem wyksztalcenia albo dysortografią, albo internetowym analfabetyzmem wtórnym :P A na studentkę krzyczalam z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwara powoduje błędy w pisowni. Wejdź kawa na topik \"po naszymu czyli po ślązku\" ;) Może i mam jakiś defekt, \"A u Ciebie to zalatuje albo brakiem wyksztalcenia albo dysortografią, albo internetowym analfabetyzmem wtórnym \" i być może się nie mylisz ;) Nie każdy ma to szczęście, bycia super inteligentnym, być moze padło na mnie i jestem ograniczona i nieinteligentna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie mówiłam wam,zamówiłam dla brata bieliznę na allegro,żeby tylko zdążyła dotrzeć na czas! i niewykluczone,że jak dotrze i będzie taka super jak myślę,to że jej nie skonfiskuję dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U moich rodziców. Potem wizyta u dziewczyn i błogie lenistwo w domu, choć zapowada się konkretna \"pasterka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratu możesz zawsze powiedzieć, że zaginęła w drodze :P Goździku, a często nosicie z bratem taką samą bielizne? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No goździku - ładna- mam podobną- świetnie wygląda na opalonej skórze taki brąz. Masz taki sam rozmiar jak bratowa? :D Możecie się wymieniać hahahaha Moja bratowa niestety gust totalnie inny niż ja no i dużo grubsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to młoda dziewuszka i wiem,że kupowanie dla niej super sexi koronkowej bielizny to byłby średni pomysł, a z tego będzie zadowolona, a mówisz o solarium to tym lepiej bo ona wciąż na "naturalnej" opaleniźnie,cały okrągły rok;) no i nie bez znaczenie było zdanie brata:P oglądał zatwierdził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk a ja bym wolała miec taką bratową która byłaby dla mnie jak siostra, miała taki sam rozmiar i mogłybyśmy sobie pożyczać ciuszki :D A tak trafiła mi się grubsza zołza która wcale nie jest dla mnie jak siostra :O Uciekam na zakupy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ostatni dzień w pracy przed świętami:D jak nastroje? ja jeszcze dziś uzupełniałam prezenty dla mojej naj-koleżanki:D no teraz to mam już wszystko dla moich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim naszym dziewczynom, i tym zaglądającym tu tylko od czasu do czasu;) życzę świąt białych,pachnących choinką,skrzypiących śniegiem pod butami,spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych miłych prezentów, świąt dających radość i odpoczynek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm a ja już mam w sumie wszystko porobione...w domu spokój. Jutro tylko zrobie jeszcze krokiety no i karpia do Wigilii.... Własnie pochłonęłam rybe po grecku... Luz blues :D Już zaczynam czuć jak tyję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padł mi komputer w domu :O Nie mogłam nawet życzyc Wam smacznego karpika... W takim razie spóźnione Wesołych Świąt ;) Trzymajcie się ciepło dziewczynki i wypoczywajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusław
Porządny seksik analny albo lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tam Goździku po świętach? Mój żołądek został wystawiony na ciężką próbe :D Dziś potwierdziliśmy jutrzejszy odlot... Im bliżej tym bardziej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Prezent świeta święta i po świętach...moja córka zachwycona,gwiazdor był,prezenty trafione:D za to,to co ja dostałam od teściowej i całej tej drugiej strony:P powaliło mnie na kolana,ratunku! szczyt mojego \"szczerego\" uśmiechu po odpakowaniu:O Prezent to już jutro?a ten czas przeleciał!fatalnie co?ale głowa do góry,jeszcze będziemy się z tego śmiać😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka nie mam wyjścia :D Musi być dobrze i finito ;) Spać mi się chce niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra \"chwalę się\":P wielkie gacie typu bawełna żółte w romby,coś w stylu jak panowie noszą na pulowerkach:P,rozmiarówka pasuje na mojego brata XL,L?serio:O przymierzał na spodnie jak je zobaczył, o co chodzi??? nie wspomnę o koralikach,gdy dobrze wiedzą że ja i korale to nie jest ten duet:P a do pełni szczęścia krem do śniadej cery,gdy ja blada jak duPa i jak się nim wysmaruję to porażka:P ale mój nr 1 to te gaciory:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×