Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tiaaaa drogi czarne owszem i super mi sie jezdzi (uwielbiam jezdzic zima ;) ) ale mniejsze uliczki juz nie izakopalam sie pod biurem ;) :D na szczescie znalezli sie \"ochotnicy\" i mi pomogli sie wydostac z tych zasp... mam nadzieje ze jakos wyjade stad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że fajnie się jeździ poza miastem,lasy,pola,drzewa pieknie, jak drogi czarne to super, w większym mieście tak jak mówisz syf,chlapa,śnieg szaro-bury,fuj i nawet dzieciaki nie mają frajdy,bo śnieg ledwo spadnie już brudny ha,a ja w adidasach,i zimno mi w palce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobre z tym fotelem... uśmiałam się.. ludzie to mają poślizg jak zwykle napłodziłyście kilka stron, już nadrabiam zaległości. wracając do śniegu, to u mnie dopiero dziś w nocy się pojawił, moja córcia w drodze do przedszkola, widząc pana odśnieżającego chodnik, podeszła do niego i powiedziała: zrobił mi pan wielką krzywdę, bo zabiera mi pan śnieg... faceta zamurowało :D jak tam samopoczucie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o stała/niestała;) samopoczucie?a jakoś leci,regularnie co miesiąc:D w sobotę wybieram się na wielkie zakupy z moją córką,z połowy ciuchów wyrosła,a reszta wygląda na max.znoszone,haha i ostatnia wielka dziura w rybaczkach,robili w przedszkolu wyścigi po kolanach:D:D a i w lutym idę znów na bal,a reszta kobiet?bawicie się karnawałowo? a radość dzieci ze śniegu ogromna,nawet nie musisz mi mówić,długo czekały za śniegiem w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaleeeeeeeee fajnieeeeeeeeee śnieg hurrraaaaaaaa JAk ładnie :D :D :D Drzewa białe, drogi białe..Nie widac tej szarości i brudu :D :D :D :D zamek mi sie popsuł w drzwiach i muszę kupić nowy. Ledwo weszlam do domu. Mi tam nie przeszkadza że dłużej jade do domu..Dłuzej mogę podziwiać widoki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bal ? karnawal ? a co to ? :P ;) a tak na serio... narazie sie nie zanosi.... , dla mnie od zawsze \"karnawal\" to dziwny okres.... bale powinny byc raz w miesiacu przez caly rok , a nie tak \"wybiorczo\" ;) a samopoczucie nawet dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pobalujesz sobie goździku, fajnie masz :) mi nie jest dane iść na bal... mężuś daleko i nie da rady, poza tym nie lubi takich imprez :( moja córka też rośnie jak na drożdżach, właśnie wczoraj dotarło do mnie, że już tylko dwie pary spodni na nią pasują, reszta jakby się skurczyła (w praniu chyba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha taa w praniu;) trochę mnie przeraża,że wraz ze wzrostem wymiarówki ciuchów dziecięcych,rosną też ich ceny:O ostatnio bluzeczki na małą widziałam droższe niż na mnie dlatego aż się boję tych zakupów,na szczęście moje dziecko nie jest jeszcze na etapie robienia cyrków w sklepie,że tego nie przymierzy,to jej się nie podoba i tak dalej;) ja też byłabym za balami raz w miesiącu przez cały rok,ale tradycja balu karnawałowego jest i tego się nie zmieni, stała a gdzież to się podziewa twój małżonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężulek pracuje 500km ode mnie, ale na terenie kraju; wyprzedze Twoje pytanie, za kilka miesięcy mamy się do niego przeprowadzić, więc będziemy już razem mieszkać taaa... ceny ciuszków na dzieci są po prostu z kosmosu !!! :O ja mam z moją mały problem w kupowaniu ciuchów, bo moja księżniczka ma ciutke grubszy brzuszek i muszę kupować większe niż ona ma wzorstu; generalnie lubi zakupy, więc rośnie z niej \"dobry materiał\" na typową kobietkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym poszła na jakis bal....ale na razie zadowole sie spacerem w śniegu z moim psiakiem łobuziakiem :D :D Dobrze ze nie oglądam cen ciuszków na dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie cwaniakuj,już większych cwaniaków w końcu \"dopadło\" macierzyństwo:P to mówisz Stała,że się przeprowadzacie,śląsk,tak?zdaje się że coś wspominałaś już wcześniej,to ale wasze organizmy dostaną po dupci z czystych nadmorskich terenów na śląsk:O jak będziecie koło mnie przejeżdżać daj znać,pokiwam wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, dobre, pokiwać Ci mogę jak będę w moich rodzinnych stronach, stamtąd do Ciebie to 100km, więc to juz żabi skok ;) kawa, to jakaś zatwardziała antymamusia :P ale poczekaj Ciebie w końcu też dopadnie miłość macierzyńska :D Angel, doczytałam, że postanowiłaś porozglądac się za facetami w necie :) A oglądałas wczorajszy program na polsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaahahahahaha dostalam wlasnie wiadomosc od jakiejs dziewczyny /25 lat/ ze jest mną zainteresowana - do trojkacika ..... buahahahahaahahahahahahhahaahahahahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - wcale nie jestem antymamusią. Nie mówie że nie lubię dzieci i ze ich nie bedę miała - tyle że jeszcze nie teraz bo na razie nie mam takich warunkow życiowych żeby dac sobie z tym radę. A czy mnie to dopadnie? Pewnie tak - zaplanuję dzidzie i ją sobie zrobimy :) ale w odpowiednim momencie :) NA razie mam mamę pod opieką i wystarczy mi obowiązków...Zazdroszczę młodym dziewczynom które mają stabilną sytuację finansową, odpowiedzialnego faceta i w razie czego rodziców do pomocy. TAkie moga sobie pozwolić na wczesne macierzyństwo i radośc z tego płynącą. Angel, obiecałaś że ze mną pójdziesz na trójkąt..Zdradzasz mnie???!!!! HAhahahahhhhhhhhhhhhhhhahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, na wszystko przychodzi czas, masz racje :) Oki dziewczynki (mogę chyba tak do Was mówić z racji, że jestem najstarsza... :P ) zmykam po mój skarb do przedszkola. Miłego dzionka i szybkiej pracy Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala :) odnosnie tego pytania czy ogladalam program, to nie - a warto bylo ? :classic_cool: co do randek - szukam kogos , wiem ze nie jest latwo w ten sposob kogos pasujacego mi ;) poznac , ale moze ktos sie taki trafi. Nie nastawiam sie oczywiscie, a przynajmniej sie nie staram ;) nastawiac. Nie musi to od razu byc moj \"narzeczony\" ,ale po prostu kolejny znajomy . W profilu mam owszem swoje zdjecie i to niejedno ;) , Zuza tez jest ;) (na jednym portalu tylko nie chca zdjec zwierzatek ) , a opis .....hmm powiedzialabym ze jest dosc \"specyficzny\" i troche ostry ... a wymagania odnosnie faceta jak z kosmosu :D (mialam zmienic...), ale o dziwo chetnych i odwaznych poki co nie brakuje ;) kawa, nie martw sie, zadnej zdrady nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele robię małą impreze urodzinową...Przyjedzie przyjaciel ze swoja dziewczyną. Zastanawiam się co przygotowac do jedzonka.... Do brata juz zadzwonilam żeby czasem mu nie przyszło do głowy odwiedzać mamy w tą niedziele ;) więc nie bedzie mi przeszkadzał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no licze że będziecie przecież to oczywiste hahahahhaha z prezentami oczywiście. Tylko proszę goździk nie oddawaj mi tych wielkich majtek ;) hahahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to nie są majtki to są gacie:D:D:D ha a chyba wam nie pisałam jak ostatnio wyskoczyły mi jakieś syfy na brodzie to dostałam książkę o czystej zdrowej skórze hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to extra....dbają o Ciebie... To niedługo można spodziewac sie kremu na zmarszczki, karnet na zabiegi ujędrniające i zwalczające celulit, albo od razu opłaconą operację plastyczną HAhahhaaa a na koniec poradnik - jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach i nie mieć mysli morderczych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - po to są wybory żeby wybrac członków rządu takich, którzy w ważnych sprawach będą decydowali za reszte spoleczeństwa...niestety... I to że nie chcemy dawać kasy na świątynie ich nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Kiedyś do was zajrzałam, czytam i jestem na bieżąco. Uwielbiam was- jakkolwiek to brzmi ;) Mam jedną super wspólną cechę z Rybką : NIENAWIDZĘ ciem !!! W ogóle jedynymi owadami, jakie toleruję, są motyle, reszta powinna wyginąć. Po \"ukatrupionej\" jakimś wielkim tomiskiem ćmie miałam na ścianie piękną plamę- ponieważ malowanie wówczas nie wchodziło w grę, sprzęt grający pełnił funkcję \"zasłaniacza\". Jakiś czas temu zamieszkał u mnie Gienek. Pająk. Pierwszy odruch- zabić, rozgnieść, unicestwić na zawsze. Ale wisiał pod sufitem (3.5 wysokości ), więc bałam się, że z miotły mi na głowę spadnie i powiedziałam mu, że może zostać, pod warunkiem, że nie będzie mi się panoszył po pokoju. Siedział w miejscu chyba z tydzień albo dłużej. Nazwałam go Gienek. Rodzinka w szoku, że on żyje. Nagle zniknął na 2-3 dni i znów sie pojawił, ale w drugim kącie. A po kilku dniach opuścił mnie ostatecznie :( Mój facet mówi, że to dlatego, że kazałam mu siedzieć w miejscu i nie mógł nic do żarcia upolować, więc z głodu ode mnie odzszedł...To pierwszy pająk, któremu darowałam życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×