Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ups Angel od poniedziałku kobita daje ci w kość? oglądałyście diabeł ubiera sie u prady?fajny,dobre tempo,jak potrzebujecie się zrelaksować przy filmie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa a bo w naszym zapyziałym świecie tematyka porodu to wciąż tabu:O pojąć tego nie mogę a człowiek się niewiadomego boi,rzecz zrozumiała,i się całą filozofię do tego dorabia,a strach ma wielkie oczy;) jakby co to ja jako lekki praktyk w tej dziedzinie:P pomogę rozwiać ewentualne wątpliwosci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladalam jakies zdjecia z porodu.... nie dzieki ..... :) moze innym razem ;) dzieki Kawa za zaliczenie biegu :D , Zuzi nie bede puszczac , bo mi ja ktos ukradnie jeszcze ;) ,najwyzej popytam wsrod sasiadow ,moze maja jakies wieksze psy ;) a co do szefowej... normalnie brak slow... chce zwolnic mi kolege ode mnie z dzialu , bo koszty, sroszty i itp. , on jeszcze dodatkowo oprocz spedycji zajmuje sie cleniem , takze logicznie mowiac - powinna mnie zwolnic , nie jego... On zawsze jak bylam "nieobecna" - zastepowal mnie.... Cos mu mowila o pracy na zlecenie, ze jak bedzie potrzeba, to on podjedzie.... tylko ze jest problem , bo jak on sobie znajdzie inna stala prace , a ja bede musiala isc na urlop albo zachoruje to co ? wkur.lam sie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam Diabeł ubiera się u Prady.... niestety zasnęłam na końcówce... Wiesz goździku, poród porodem , doświadczenie doświadczeniem a i tak u każdej kobiety wygląda to inaczej, dlatego to budzi taki lęk. Słyszy się o najgorszych przypadkach, nie wie się jakiego rodzaju bólu się można spodziewac i tak to jest.. Ja najbardziej boje sie tego rozcinania na żywca a potem zaszywania.. Te fragmenty filmiku \"poglądowego\" utkwiły mi w pamięci - a teksty koleżanek że nacinania prawie nie czuć przy całym tym bólu porodowym (szok) wcale mnie nie pociesza... Angel - pociesz się - mogła zwolnić Ciebie. Pomyśl co byś zrobiła gdybyś dzisiaj wyleciała z roboty?Lepiej miec wiecej obowiązków niz nie miec pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam 3 mies wypowiedzenia + ponad 30 dni urlopu jeszcze (ten i tamten rok) , wiec na pewno bym cos sobie znalazla.... :) i nie chodzi o obowiazki - bo ja nie mam kursu agenta celnego , to on mnie zastepowal , nie ja jego :) chodzi o to ,ze poki co moge sobie pomarzyc o urlopie (a myslalam o opcji \"first minute\" ) , dniu wolnym czy podobne ... :), nie wspominajac o L4 .... zmusi mnie do przyjscia do pracy ? chodzi po prostu o to ze kompletnie sie tym ona nie przejmuje.... ale niech sobie (szefowa) robi co chce ... jak dostane wezwanie do sadu (biskupiego) a nie bedzie chciala dac mi urlopu - to jej wysle zawiadomienie na fax o \"urlop na zadanie\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , juz nie marudze .... musze po prostu z nia pogadac / najlepiej przy swiadkach ;) / o tym .... i szukac powoli nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel, na spokojnie. Będzie dobrze :D Witam we wtorek. Plan dnia: praca...praca..praca...obiad...praca.. solarium ;) aerobik M jak miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak czapka:D moja córka ma 2-gi balik karnawałowy temat przewodni:na wyspach bergamutach...pamiętacie to jeszcze dziewczyny?dzieciństwo to były czasy,a teraz? patrz->plan dnia Kawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak czolem ;) (kluski z rosolem :P :D ) u mnie tez poki co ..praca..praca...praca..... pozniej dom....spacer z zuza .... i przychodzi do mnie wieczorem przystojny facet :classic_cool: ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan od kablówki? :P ;) Goździk to znowu musisz jej szykowac jakieś przebranie na bal..ale fajnie ;) Ja czekam na Walentynki :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudlo :P kablowka dziala, a rur nie trzeba przepychac :D :P ;) informatyk :D :classic_cool: (cos mi stuka w kompie raz na jakis czas ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, spędzam romantyczny wieczór z kolacją i muzyczką w pensjonacie z noclegiem.. :) Świece, wino, pycha jedzonko, basen, pokój hotelowy :) Będzie miło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danu
Po prostu sprezentuj mu siebie !! Tak inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie za pare miesiecy beda kolejne urodziny..juz 41.... :D :P a tak wlasnie mi sie przypomnialo ... Prezent pracuje od czwartku i miala sie odzywac ze swojego sluzbowego kompa..... ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u-la-la Kawa cóż za romantyczne walentynki wam się szykują,no pięknie zakochani są wśród nas;) hehe ja temat tego święta staram się omijać szerokim łukiem,że raczej dla małolatów niż dla takiej staruszki z przejściami jak ja:P a przed chwilą rozmawiałam przez tel.z tym miłym,wiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie mierzyłam hahaha,ale czuję że może kapinkę podniesione...hahahahaha tylko jak kapinkę to skąd te wypieki na moim obliczu i skąd te uderzenia ciepła(bo chyba nie już klimakterium;))i skąd to drżenie rąk etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa wszystkie mamy menopauzę,wy zakładacie nowy topik \"menopauza przed 30-tką czy to możliwe\",a ja się nie odzywam tylko z niepokojem czytam wypowiedzi...hahahahaha cholerka nie chciało mi się umyć wczoraj wieczorem włosów i mam paskudnie przyklapnięte i lekko nieświeże,nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja z innej beczki .... mam do sprzedania kurtke Dolce Gabbana (oryginalne metki - dostalam od szefowej) ,ale dla mnie jest za bardzo \"rzucajaca sie w oczy\" - nie podoba mi sie... moge wrzucic linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi sie nie podoba w ogole , i dlatego sprzedaje :) . Przeciez szefowej - dostalam ja jeszcze w styczniu - nie powiem ze nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą podoba się czy nie,nie ważne,ale niezłe prezenty ci funduje szefowa,to się nie zdaża;) wiadomo że milsza gotóweczka:P ale przyjemna niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa , szkoda tylko ze jak pytam o podwyzke (w zwiazku z tym ze przejmuje obowiazki kolejnej osoby) , to slysze zawsze ze nie ma na to pieniedzy :O ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×