Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

u mnie padal (przez 20 minut) taki \"bajkowy\" - wielkie ladne platki :D . CALE SZCZESCIE zaraz sie roztapial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , a co tam , postanowilam sie pochwalic jeszcze co \"dostalam \" na poczatku - chyba po roku - mojej pracy :). Dwie dziewczyny byly wtedy w ciazy ,a ja poszlam na urlop . NIestety jedna zle sie czula i poszla na zwolnienie, drugiej sie pomylily terminy i zaczela rodzic ,a ja musialam wrocic z urlopu (z Pl cale szczescie) - po paru dniach . W zamian za moje \"poswiecenie\" - polecialam z szefowa za granice........... daleko :classic_cool: . Moge Wam zeskanowac jutro fotki , to zobaczycie gdzie bylam ;) :) :D . Niestety to byla \"jednorazowa\" akcja . Teraz tylko mniej wiecej w okolicach gwiazdki (lub jak w tym roku bylo) stycznia - mozna na cos liczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam koszmary .... nie musze mowic kto mi sie snil ?? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mam ,jak nie wyprostuje ....ale prostuje ,bo mam ciezkie i te od spodu sa proste,a na wierzchu krecone .... jaki tubylec ? :P skosnych oczu nie mam , no moze w tych zwiazanych wlosach troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gozdzik w koncu :) , juz myslalam ze Cie zasypalo :D u mnie pada od rana i jest białawo ... bo sie rozpuszcza ale jakos slabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurka zawalona jestem robotą, powiedzcie dziewczyny czy to normalne i zdrowe,żeby człowiek nawet nie miał czasu do netu zaglądnąć w pracy?:P ale z miłym przynajmniej gadałam,i zauważam u siebie,że zaczynam dostawać głupawki jak z nim rozmawiam,haha,i mi dzisiaj powiedział cytuję\"wesoła z ciebie dziewczyna\"hahaha u nas po śniegu nie ma już teraz śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) a co to jest śnieg???? hahahaha u mnie ani śladu, nawet nie pada za to mamy na zachodnich kresach pięęęęękne słoneczko :D aż się żyć chce i gęba sama się uśmiecha :D :D :D Angel, czytam tak o Twoich \"prezentach\" w pracy i jestem lekko szoknięta... jednak ta warszawka, to zupełnie inny swiat... ;) Gożdziku, to Ty flirciara jesteś :classic_cool: tak trzymać! jak to pięknie ktoś powiedział, życie zaczyna się po trzydziestce... ;) :P Widzę, że prezent mówiąc krótko, zapomniała o koleżankach z kraju... musicie dać jej się oswoić z tymi żabojadami Przesyłam Wam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 aby się lepiej pracowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez przestalo padac , sloneczko nawet chwilami sie pojawia a snieg sie praawie rozpuscil :) Gozdzik , jakbym nie miala czasu na neta w pracy ,to bym chyba sfiksowala - zreszta robilam sobie ostatnio test - i wyszlo ze jestem \"troche\" uzalezniona\" - takiego wyniku sie spodziewalam oczywiscie :classic_cool: czesc stala :) zagladaj do nas czesciej i dzieki za kwiatka :) 🌼 a co do tych prezentow.... szczerze to wolalabym jakas kase czy bony na swieta :) ... a z pensja jest nieraz ze nie dostaje w terminie.... takze nie ma czego \"zazdroscic\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady z tą Warszawką. :-D Mieszkam tu i pracuję od prawie ośmiu lat, ale nikt mi niczego nie sponsoruje, żadnych wycieczek... Ani w pracy, ani poza nią... 😭 ;-) :-P Angel, to dokąd w koncu wyjechałaś, bo do mnie żadne fotki nie doszły... ;-) Pozdrowionka, dziewczęta! W Warszawie już się rozpuszcza. Śnieg. Pozostałe \"zmarzliny\" trzymają się mocno. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) daleeeeeeko ;) zdjecia mam przy budowli ,ktora jako jedyna widac z kosmosu :) (nie doszly,bo nie mam do Ciebie maila Rybko :) ) ten kolagen to chyba propozycja prezentu ;) .... albo ktos nas uwaza za \"starsze panie\" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, to pewnie przez moją trzydziestkę ktoś tu wkleił ten kolagen... :P a kraj, to pewnie ten, w którym jest najwięcej ludności... :D witaj Rybko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail jest pod nickiem ;-) rybka_zwana_wanda@wp.pl (oryginalnie, he he he) No tak, to już wszystko jasne - tylko czy podróż ograniczała się tylko do tego państwa? :-) Zdjęła mnie ogólna melancholia, więc zaraz zmykam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy bylo \"tylko\" to jedno panstwo ;) , zdjecia z Paryza (bonus :D ) sa z liceum , tak dla jasnoci, te pierwsze z 2001 r, a ostatnie z 2002 ;) ja dzis jestem pierwszy dzien PO okresie ,a czuje sie jakbym byla tykajaca bomba zegarowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dla poprawy humoru,a co tam jak mi nikt nie chce wycieczki albo chociaż spa zafundować:P,zamówiłam właśnie perfumy na allegro,jak się natnę to mnie szlag trafi,to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ;) ciekawi mnie to bo jeszcze kosmetykow ani perfum z allegro nie kupowalam . Zastanawiam sie nad podkladem i tuszem do rzes - niby niewielkie pieniadze,ale nie chce ich wyrzucac w bloto (droga nie chodza jeszcze ;) ) Ciekawi mnie jeszcze jedno... skad Ci ludzie maja np. 150 podkladow tej samej firmy do sprzedania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm czasami ginie po drodze tir z kosmetykami;) no ja też pierwszy raz zdecydowałam się na taki zakup,i teraz się trzęsę czy będzie o.k. na ile mogłam i co się dało sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zasypało...:D :D :D :D piękne białe płatki :D :D :D Jest cudownieeeeeeeeeeee :D :D :D :D JA zamawiam dużo i namietnie na allegro. Wczesniej czytam komentarze ludzi którzy kupowali wczesniej czy nie pisza ze to jakas podróba. JAk sa komentarze pozytywne to kupuję - jeszcze sie nie naciełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez troszke pada snieg , tylko ze ja sie z tego nie ciesze....Co z tego jak jest cudnie, jak niektorzy \"kierowcy\" dostaja jakiegos UWSTECZNIENIA ;) jak widza jakikolwiek opad i CZARNA jezdnie ? ehhhh widoczki zimowe lubie, ale nie w miescie . U moich rodzicow jest cudnie zima :) , i jak sie jedzie do nich :D ;) Zdecydowanie wole lato :classic_cool: co do allegro - to moze tak popatrze wlasnie na komentarze... narazie sie zastanawiam tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,i u mnie sypie,rano na samochodzie porządna pierzynka i cały czas sypie,pieknie jak się przez las przejeżdża, ale też pięknie że topnieje i drogi są czarne:D i oby nie marzło,bo do domu znów pojadę 2godziny😭 włosy mi się naelektryzowały przez kaptur:D:D:D a dziś muszę w miare wyglądać,bo taki tam jeden tu przyjeżdża:P Kawa a ty co taka oszczędna ostatnio we wpisach?tłumacz się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Angel,mogliście zdjęcia tej kurtki zrobić na człowieku,lepiej pewnie by się prezentowała,bo tak jak leży to nie bardzo wiadomo jak ona na kimś wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×