Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

daj spokój, odpadłam :D wejdź sobie na profil tego Lover-coś tam i oblukaj, jakie on ma szkoły pododawane :D same takie z kosmosu :D OMG, czego to ludzie nie wymyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, thx za fotki :) zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :) no i też nie myślałam, że masz tak na imię ;) pewnie liczysz na rewanż, co? ;) - wyślę Ci jakąś fotę z Tunezji, gdzie jesteśmy we dwie z Angel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domek będzie cudowny....rozmarzyłam się...ale zazdroszcze.. Poza tym powiem tak - niezła laska z Ciebie, zazdroszczę pieknych zębów. Facet całkiem niezłe ciacho, a piesiulek cuuuudowny. Okres dostałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam drugi raz odpalić fotki, żeby tego psa dojrzeć ;) ale uśmiech masz faktycznie hollywoodzki :) Kawa, to by wyjaśniało doły ostatnimi czasy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ujrzałam dziś GoździkaII,moja radość niczym niezmącona;) 🌼 miło,że nam się pokazałaś bo to też świadczy,że jesteśmy ci ciut ciut bliższe niż na początku:) okres=doły?nie rozumiem zupełnie,dla mnie to niezmiennie powód do radości:P Metaxa,luknę w motylka w domu,tu niet głośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło jej o doły przed okresem - tak tak jestem tego całkowicie świadoma..jednak przyczyniły się do tego jeszcze pewne męskie zachowania.Było minęło - sofa została :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, laseczki, bo mi dziwnie. A zęby całkowicie własne. :-P Jeszcze. :-D Tylko zgryz nie bardzo, ale w uśmiechu mało widać ;-) Metaxa, nie wiem dlaczego, ale żyłam w przekonaniu, że musisz mieć ciemne włosy. Lub co najmniej farbowane rude. :-0 :-P ;-) Ładnieście tam fikały, nie ma co. :-D 🌼 Motylek jest zdecydowanie najlepszą rzeczą, którą należy odpalić w środku tygodnia, gdy wszystko się wali. Ćwiczyłam już nie raz, i nie dwa... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiesznie, że tylko czytając co ktoś pisze, tworzymy sobie jakiś tam obraz drugiej osoby, który przeważnie nijak się ma do rzeczywistości :) a ja jeszcze Stałej nie \"widziałam\". musowo nadrobić trzeba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - przez dłuższy czas żyłam w przeświadczeniu, że jak ktoś ma ładny głos przez telefon, w rzeczywistości wizualnie też jest ładny. aż do czasu, gdy los postanowił okrutnie ze mnie zakpić :D ;) to była bolesna lekcja, ale nauka na długo pozostanie mi w pamięci :D wytrawne wino???... fujjj..... ja bym wciągnęła grzańca, albo jakieś malibu z mlekiem... taaa..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę ograniczyć, wczoraj do mnie dotarło, że prawie co wieczór coś tam wrzucę. Co prawda, zawsze mogę to sobie tłumaczyć względami zdrowotnymi (niskie ciśnienie, problemy z żołądkiem - a ostatnio usłyszałam historię, jak to ktos spirytusem wyleczył sobie wrzody żołądka, byłoby jak znalazł :classic_cool: ), ale moja mama popada w trwogę (jednocześnie wyposażając mnie w domową wiśniówkę ;-) ) Ja mam za to jutro imprezkę firmową. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka firmowa - fajna sprawa :) baw się dobrze :) a w jakiej branży siedzisz Rybka? radiowa uroda.. hmm.. to też pewien stereotyp :) miałam w swojej karierze dwóch radiowców, obydwaj całkiem spoko z wyglądu :) także bardziej pasowałoby \"kanałowa\" uroda ;P no dobrze miłe Panie, zawijam się do domu. tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przeszłabym się i ja na jakąś imprezę,ale marne szanse:O a co do rodziców popadających w trwogę,to moi jeżeli chodzi o mnie wpadli już dawno w czarną otchłań trwogi,rozpaczy,bezsilności i beznadziei,co naprawdę jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe😭 i bronią się przed tym kopiąc mnie bezlitośnie w dupę przy każdej okazji,zaznaczam od razu,że każda okazja jest dobrą:O taa muszę koniecznie dziś spożyć coś alkoholowego;) miłego weekendu,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P no i... posiedze tu troche :O , bo niestety chlop musial jechac , zreszta nie wiem ,czy bym dluzej wytrzymala z nim ;) odebralam go wczoraj z lotniska (oczywiscie zaginal mu bagaz , bo przeciez nie zdazyl w czwartek na ten swoj samolot i bagaz nie wiadomo ktorym samolotem i gdzie polecial ,heheh) troche odpoczal i zrobil mi obiad ,ba, nawet pozmywal :D :classic_cool: tak to moge zyc ;) z jednej strony ... jest fajnie , dogadujemy sie jako tako :) on zreszta \"widzi\" wszystko, nawet to czego nie powiem (jest skubany po psychologii i jest w tym niestety dobry ) a z drugiej strony wkurzaja mnie dwie sprawy ... 1. to ze jest strasznie pewny siebie , i wg mnie troche w tym przesadza :O , no ale moze sie czepiam , zobaczymy ... dzis mu zreszta powiedzialam ,ze jest to \"odrobine\" wku..jace , ale nic sobie z tego nie zrobil, tylko powiedzial, ze lubi jak sie troche zloszcze , hmmm 2. jego praca ... nie mozna nic zaplanowac ....to ze dzis musial jechac , i MOZE zobaczymy sie jutro wieczorem ,a w najgorszym wypadku w poniedzialek wieczorem, bo we wtorek znow wylatuje , o ile do tego czasu znajda sie te jego bagaze (wraca co prawda w srode wieczorem, ale ja z kolei jade do rodziny w czwartek rano ) a mi jak wiadomo powszechnie brak jest cierpliwosci i nie wiem czy dam rade tak na dluzszy czas to znosic... no nic, pozyjemy zobaczymy ... :) ps. niezle sie rozpisalyscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dopiero co poznała faceta a juz jej coś przeszkadza :D:D:D:D A juz myslalam ze spotkałaś ideał...A moze nie ma ideałów? Metaxa - o tak - malibu z mlekiem to jest to! Jakos sie dostosować nie moge do tej zmiany czasu...zamiast do 16:00 człowiek bedzie w pracy godzine dłuzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma idealow ;) :P , a czepiam sie ...bo taka juz moja natura ;) aleeee oprocz tych \"wad\" ma tez pare zalet :classic_cool: dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos ideałów: \"nobody\'s perfect. I\'m nobody\" ;) ale to dobrze, że Angel widzi obraz rzeczywisty, a nie przez różowe okulary - tak mnie się przynajmniej zdaje... a jak tam dalszy ciąg niedzieli przebiegł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×