Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

witam w piekny poniedzialek :O ;) ale dzis bylo fajnie pusto na drodze :D dzis pewnie bede sama do siebie pisac, wiec - do srody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a super , tylko dzis mam sporo pracy :/ cale szczescie ,ze wizja weekendu mnie RATUJE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie przeginaj:P jak nie masz co robić w robocie i nudy to przecież sama wiesz,że to dużo gorzej niż gdy trochę pracy jest,bo choćby i czas szybciej zleci:) w weekend spa? się okazało,że i ja spa!:D wczoraj mój mąż,który mnie nigdy nie zaskakuje;) powiedział mi,że jako że zbliża się nasza mega rocznica,chciałby mi zrobić niespodziankę ale że się na spa kompletnie nie zna:D to może tak sobie sama wybiorę gdzie chciałabym i na jaki pakiet zabiegów,proszę bardzo co sobie zażyczę,mam:D bez niego,żadnej tam romantycznej opcji pt.dla dwojga,bo jego to nie interesuje;) no kto by pomyślał,że i ja się doczekam ja i spa,no extra:D co mówicie mam iść po całości,z uwagi na moje zaawansowanie w latach i zafundować sobie spłycanie zmarszczek,ujędrnienie i podciągnięcie czego się da czy totalny relax? oczywiscie wiecie co wybiorę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zabiegi to i ja sama sobie wybieralam w ramach pakietu , bo on tez nie za bardzo sie zna... ;) dzis wlasnie do mnie dzwonili ,zeby ostatecznie potwierdzic , czy bede na ta godzine, czy cos moze zmieniam itp. :D PS. Moze Twoj slubny gozdzik czyta to nasze forum ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e raczej nie czyta:D tylko wiesz,ja wysyłałam delikatne sygnały typu że jak z kimś gadałam to,że ale fajnie by było na takie spa,takie mimochodem wspominanie,ale oczywiście tak żeby słyszał i efekty są;) Angelowa a ty w sobotę pędzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa*
czesc :) 🖐️ heheh, mnie sie tez wydaje, ze on podczytuje nasze forum :D gozdzik, no to ma sie rozumiec, ze szeroko pojdziesz, nie? ;) w koncu mega rocznica a tym bardziej taki prezent nie zdarza sie codziennie :) ja natomiast mam problemik, co kupic M. na urodziny. ale chyba w branze odziezowa pojde i sprawie mu jakis sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METAXA, klimat zmieniacie ? ;) ze kupujesz sweterek ? :D ;) Gozdzik - tak jade w sobote , zaczynam o 9.30 , koncze ok. 17-18 :) i jakby nie patrzyl... co jakis czas temat prezentow wraca ;) a co na Mikolajki ? :d :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki, wróciłam z rozmowy kwalifikacyjnej. Ale mnie przemaglowali z tych ustaw..masakra. Z komputera była łatwizna, najgorsza była częś ustna, no ale stres juz minął, mają dzwoni w razie czego. To tylko umowa na zastępstwo, ale zawsze to jakiś początek, żeby się tak wkręcic na stałe, nie? :) Misiek zabrał mnie na pyszny obiadek do chińskiej restauracji, z tych nerwów to od paru dni prawie nic nie jadłam :O Metaxa, jaki sweterek? W Egipcie???? Może prędzej jakiś krem z filtrem ;) FAjnie z tym SPA, ja jednak wolałabym na taki wypad pojechac z przyjaciółką niż całkiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć Kawa:) mikołajki?no tak jakby nie patrzeć dobry miesiąc do świąt został, a wiecie lepiej żeby nie podczytywał bo jak się tak zastanowię to różnie i o różnych tu było pisane;) nasza rocznica przypada teraz w weekend,ale raczej będę zalana,więc może ten mój wypad w przyszły weekend, a teraz Angelowa jak wrócisz opowiesz co to za raj:D Metaxa kiedy przyjeżdżasz do ojczyzny?:) p.s.sweterek w wielbłądy czy w ptaki?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano sweterek, zima idzie, nie? ;) wieczorami jest juz troche chlodno, ale jeszcze idzie wytrzymac w japonkach ;) M. nawet na krotki rekaw wytrzymuje, ale to goraca arabska krew, ja marzne. a dzis mam dobry dzien, prezes chyba mnie lubi, bo zaproponowal mi podwyzke i legalna umowe o prace na rok. no, no.. ciekawe co prezesowa na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Tak , gozdzik, opowiem jak bylo w raju :D ;) ,ale to raczej dopiero w poniedzialek , bo po tym idziemy na kolacje i pewnie sie przeciagnie do niedzieli :) . Ty tez tam jedziesz jakby co calkiem sama ? :classic_cool: :P Juz dawno nie mialam tyle pracy co wczoraj . Pierwsza (i ostatnia ) herbate udalo mi sie wypic ok. 14 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Metaxa co słowiańska uroda to słowiańska,nie bez powodu o niej legendy krążą:);):D text o japonkach jest dla mnie tak odległy,że aż nierealny:D tak swoją drogą i ze zwykłej ludzkiej ciekawości to byś na maila wrzuciła jak ma na imię M.ciekawe czy bardzo egzotycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nawet sobie nie wyobrażałam że odczuję taką ogromną ulgę że już po tych egzaminach i że juz nie muszę czytac tych porąbanych kodeksów uffffff Najbardziej sie bałam ustnej końcówki po testach- ale okazało się że nie było tak źle - kilka ogólnych pytań z ustaw aby sprawdzić czy w ogólę zorientowana jestem, a potem rozmowa zeszła na spinning, decoupage i uprawę storczyków :D:D:D Na rozmowie spotkałam moją kolezanke która jak sie okazało już pracuje tam na zastępstwie i juz jej sie umowa kończy więc przyszła na kolejny konkurs. Myślę że ma największe szanse, mimo że skopała większość testów. No ale - rozmawiałam z nią i okazało sie że miałam rację ostatnio - sama mi powiedziała że nie miałam szans na ostatnim konkursie w tej instutucji bo konkurs był ustawiony, wszyscy od nich o tym wiedzieli...szkoda tylko że mi nie powiedzieli wcześniej. Hmmm jezeli chodzi o weekend, to ja tradycyjnie jadę do Teścia, może wybiore się do aquaparku? W ogóle to ostatnio chyba przez nerwy albo nie wiem schudłam ze dwa kilo i chętnie bym sie trochę odprężyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku gratuluję wytrzymania 10 lat ;) Jak ten czas leci... Metaxa, a to mnie zaskoczyłaś z tą temperaturą w Egipcie bo byłam przekonana że jest gorąco jeszcze - znajoma dopiero co wróciła z urlopu - 2 tyg była w Egipcie - i ma cudowne słoneczne zdjęcia, boską opaleniznę i zdjęcia same na krótki rękaw, nawet wieczorne..No ale możliwe że jak oni wyjechalu z zimnej Polski to im było ciepło, a Ty już przywykłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zapracowana, tego jeszcze nie grali :P ;) nie no Kawa, w dzien jest cieplo, nawet w krotkich spodenkach i bluzce na ramiaczka mozna chodzic. ale slonce juz nie to i tak nie opala, no i te roznice temperatur - wieczorem jest naprawde chlodno. ale z tego Egipt jest slynny, wiec nie ma zdziwienia. a\'propos szukania pracy - przyszla do nas przedwczoraj nowa laska z Polski. tylko jeden dzien wytrzymala, wczoraj juz sie nie pokazala :D zachodzimy w glowe co jej sie stalo, ze tak sie zapadla pod ziemie :D gozdzik, najlepsze kongratulacje z okazji 10lecia :) ciekawe, czy wytrzymacie ze soba kolejne 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra babki darujcie se te texty o rocznicy,i życzeniach itd:D Kawa widzę że humor dopisuje i tak trzymać! Angel pracuj pracuj ku chwale ojczyzny;) Metaxowa ty też pracuj pracuj tylko niekoniecznie ku chwale naszej ojczyzny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Kurcze im więcej wolnego czasu tym bardziej nic mi się nie chce... Wczoraj byłam na mieście - w końcu mi się tyłek chciało ruszyć z domu, kupiłam sobie dwa sweterki :P Jak miałam urlop - np dwa dni wolnego po czym wiedziałam że zaraz wracam do pracy, to nie marnowałam czasu tak jak teraz - przewaznie sprzątałam, gotowałam, wykorzystywałam każdą wolną minutę..A teraz? Normalnie prawie nic nie robię... Na zasadzie - przeciez moge to zrobic jutro..albo pojutrze..albo za tydzien...Aż źle się czuję z takim leniem.. Na dodatek zablokowali mi internetowe dojście do konta bankowego - miałam zrobić przelewy za rachunki, i teraz będe czekac pół dnia aż łaskawie odblokują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Metaxowa ;) ❤️ wlasnie doszlam do siebie po wczorajszym luksusowym dniu :D :P dziewczyny, po prostu REWELACJA ... Szczerze ,to jakbym miala duuuuuuuzo kasy, to bym co tydzien choc na pare godzin tam jezdzila :D Od razu powiedzialam ,zeby za rok sie nie pytal jaki chce prezent ;) Ale od poczatku ;) w ogole to w piatek bylam w Krk :classic_cool: , pochodzilam troche po Rynku ,a pozniej poszlismy na specerek i na obiad w Wierzynku :P ;) A w sobote ... najpierw 2 h w Aquaparku - baseny -normalny i tzw.\"rwaca rzeka\" jacuzzi , sauna, laznia itp. pozniej wlasciwe spa - najpierw konsultacja kosmetyczna (ocena stanu skory) , pozniej kapsula (bicze szkockie, sauna, jakis masaz i inne programy ) nastepnie mialam zabiegina twarz - najpierw oczyszczanie, pozniej nawilzaniei jakas maseczka na koniec . Kolejnie - peeling calego ciala . Nastepnie algi +zawijanie w folie (a jak to pozniej ciezko zmyc.... :P ) . A na koniec masaz calego ciala . W przerwach miedzy zabiegami oczywiscie \"lezakowanie\" , jakas salatka, herbatka, soczek itp. bo prostu REWELACJA :classic_cool: a teraz ide szykowac kolacje urodzinowa :) , torcik i szampan juz sie chlodzi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gozdzik... ja nie mialabym nic przeciwko temu \"za rok\" ... Zreszta ;) jak powiedzialam ,zeby sie nie pytal co chce za rok, to powiedzial , ze teraz jak juz jestem po takim prezencie ,to kazdy nastepny musi byc lepszy.... no ale ma juz pomysl co bedzie kolejne :D Takze chyba nie mysli o zakonczeniu tej naszej \"znajomosci\" szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymać!:) no u mnie po weekendzie to nie jest taaak różowo,coś za długo spokojnie ostatnio było,ja spokojna,grzeczna,normalnie matka polka, a tu się okazuje że to się wcale nie opłaciło,ech no więc atmosfera w domu ciężka:D;) a tu nagle wlatuje na kawę teściowa,cała w skowronkach,i synek zmiana o 180st. też cały w skowronkach,uśmiechnięty,rozgadany, siedziałam,patrzyłam na to,i se myślę: cyrk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×