Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kawuśka
HEJJ a ja ostro pracuję heheh. Zdązyłam już w pracy zrobić sałatkę z zupek chińskich na 12 osób i ją prawie w całości juz skonsumować. Mniaaam. Nastrój juz lepszy chociaż przez całą noc i poranek bolała mnie głowa i musiałam wziać tabletki. ZImno rano było jak cholera..Mróz normalnie..ale są tego dobre strony - mogłam ubrac w końcu moje super kozaczki, nowe obcisłe spodnie rurki i kapelusik :D :D Ech lubię te męskie spojrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk głowa do góry, jeszcze tydzień... ;) Angel dostałam jakiś zastrzyk w piątek i w sobote rano dostałam okres więc teraz już wszystko w normie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
zastrzyk???!!1 Brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa jestem przyzwyczajona ;) "Na kręgosłup" dostaje raz na pół roku serioe 30 zastrzyków tak że nie ma źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
*serie być miało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dzięki za propozycje, ale urodziny były już dwa miesiące temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Cześć Babki!Nie mogę jak się tu wciąż pojawiają tematy a propos tematu przewodniego topikowego:D Ile to już czasu minęło i ile się wydarzyć zdążyło...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
debilka nawet właściwego linka nie potrafiła podać... niezły z niej sprzedawca hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawuska- widze ze w bojowym nastroju dzis jestes :D ;) , a alicjaonline rzeczywiscie wyskoczyla jak filip z konopii ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Faktycznie kawa dziś agresywna ;) Zjadłabym coś dobrego... Mam pyszny żurek w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
agresywność 7 :p wkurza mnie taka ignorancja - wystarczyłoby gdyby przeczytala jedna strone to by wiedziała ze jej link do allegro jest nie na miejscu... Poza tym ja zawsze taka wredna jestem :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zrobie sobie dziś sałatke z tuńczyka :D O! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
prezent ja z pytaniem echnicznym -masz ocene ryzyka zawodowego pracowników na stanowisku kierowcy i pracowników biurowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie mam kawa. Wiem, że u nas na stanowiskach biurowych jest poziom 0 ;) A dla kierowców wiem, że są wstrząsy i hałas, ale dokładnie co i jak Ci nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
no u nas była kontrola i sie doczepili ze tego nie ma. KAżda firma powinna mieć ocene ryzyka na każdym stanowisku pracy które sie znajdują z firmie i odpowiedzialna jest za to KADROWA :P wiec Ty.. Ja już dla kierowcy mam. Szukam pracownika biurowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I owszem ;) Mamy coś takiego, tyle, że wszystkie papiery są w drugim biurze :P Nie chce mi sie dupska ruszyć :O Zreszta jak zaczęłam tutaj pracować to nie było nawet list obecności... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja już się zalogowałam na tylu portalach dla kadrowych, księgowych itd, że mam ciągle skrzynke zapchaną, bo przysyłają mi jakieś nowinki :O Ale ostatnio mnie kobieta rozłożyła na łopatki. Z taką baba jeszcze nigdy nie gadałam. Chodziło jej o Vat za odcinek poza unijny, starałam się tłumaczyć, wysyłałam ustawy... Ona stwierdziła, że nie będzie dyskutować i koniec ;) I tak od ponad miesiąca wysyłam jej fakture, a ona mi ją odsyła, no to ja znowu wysyłam, a ona... :O I tak w kółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
nie wiem o jakich ustawach mówisz bo to nie moja broszka - ani nie jestem kadrową ani księgową..na szczescie :D Jestem inspektorem i robie analizy i papierzyska. Niedługo zaczynam kurs na kadry i płace to dopiero moze sie zorientuje w temacie. A pytalam o tą ocene ryzyka bo dla mojej kadrowej chciałam. Juz jej znalazłam i ona cała szczesliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa mi nie chodzi o ustawy tylko o to, że kobieta nie ma racji i czy ja, czy księgowa, czy nawet szef usiłuje z nią rozmawiać to odkłada słuchawke. ;) Chce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Przeleciałam po Waszym topiku dość dokładnie... Fajny temacik.... Wszystkim Wam życzę szczęścia takiego jak mnie dopadło już ponad rok temu, jak z Miom Panem stanęliśmy na ślubnym kobiercu!! Aha i z włąsnego podwórka wiem, że nie warto przejmowac się wszystkimi co gadają. Jak to mówi mój tato: lepiej niech gadają źle jakby mieli nie gadać wcale, bo nie gada się tylko o umarłych... Pozdrawiam Was serdecznie. Chciałabym czasem Was poczytać i powspominac przygotowania do ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
to ja bym zaczęła rozmowe z jej przełożonym a nie nią, skoro do niej nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa wiesz, że są firmy w których księgowa ma więcej do powiedzenia niż szef? :O To właśnie jedna z nich... "Skoro moja księgowa tak twierdzi, to znaczy, że tak jest"... :O Cóż, kobieta ma monopol na racje... pannatunia 🌻 przygotowania do ślubu... ;) Jakoś tego wogóle nie czuje :D Na razie nie zmieniło się nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
oprócz tego ze musisz dostawac zastrzyk w dupe zeby okres dostać..moze to z wrazenia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Heheh :D Całkiem prawdopodobne :D Boże rozmawiałam teraz z jakimś po prostu genialnym facetem z jakiejś firmy transportowej :D 20 minut gadaliśmy o jakiś pierdołach, aż szef przyszedł zobaczyć dlaczego śmieje się na głos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
hehehe a poza tym Prezent robi dzisiaj nadgodziny z uprzejmym kierowcom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuśka
kierowcą - poprawka..ten net odmóżdża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
czy ja nie nadużywam słowa "jakiś" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×