Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

eeee to pewnie chwilowy zastoj ;) po prostu mezczyzni sie zachwuja za dobrze :D , moj jakos nie znika :P , wiec afer nie robie ;) i nie ma o czym pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie umiera!skąd w ogóle te czarne myśli?to pewnie pod wpływem pogody i...sytuacji politycznej w PL:O Natłok roboty i nie ma wyboru,trzeba pracować, a nie w topiku się przed światem chować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dobry dzionek! 🖐️ Angel ja też nie przepadam za jesienią i zimą, bo należe do tego typu ludzi, którym ciągle zimno. Jak zwykle jestm niewyspana 💤 ale jakoś tak pozytywnie nastawiona do życia po nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kur.a gdzie to slonce ? tylko nie mowcie ze bracia K. podpie**olili ,wrrrrrr. nic mi sie nie chce...... pogoda nadal mnie dobija..... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
U mnie jest smutno i przykro i nie chcę pisać. :-( Trzymajcie się ciepło, wszystkiego dobrego! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdziki szt dwa .... trzymaj sie ... i pamietaj \"nawet kiedy niebo zmeczylo sie blekitem.....nigdy nie gas swiatla nadziei...\" 🌼 trzymaj sie...... przytulam mocno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
cześć Babki!co tu w ogóle za dolina? oderwałam się na chwilę od roboty,wskoczyłam tu do nas,co by może zachłysnąć się waszym optymizmem,a tu...optymizm wraz z pierwszymi dniami jesieni ulotnił się jak powietrze z balonika:O że nigdy nie jest tak źle,żeby nie mogło być gorzej to wiecie, ale podam Wam przykład życiowy na poprawę waszych nastrojów: JA MAM TEŚCIOWĄ A WY JESZCZE NIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja nie mam i mieć nie będe :O Ale i tak nie lubie teściowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
heh..też mi pocieszenie..A ja bardzo chciałabym mieć teściową. Przynajmniej mogłabym już planowac dzidzie bo miałby kto pomóc - a tak? Teściowej brak, teść daleko, a moja mama sama potrzebuje mojej opieki i nie bedzie w stanie mi w zaden sposób pomóc przy przyszłym dziecku. Obżeram się kabanosami z musztarą a w szufladzie schowałam ptasie mleczko :D :D na pocieszenie. Rozweselić Was? Po wtorkowym aerobiku boli mnie ciało od pasa w dół i chodzę jak paralitka tańcząca mambę. A dzisiaj znowu mam zajęcia hahahah Chyba padnę :D Dzwoniła do mnie babka - za tydzień mam spotkanie organizacyjne w sprawie kursu - kadry i płace. Prezent bedziesz mi dawała korepetycje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa nie licz na mnie :D Moja wiedza opiera się głównie na tym, że jeśli musze coś zrobić to na bieżąco korzystam z "pomocy naukowych" :D Mnie też boli wszystko od pasa w dół, tyle że na aerobiku nie byłam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nic nie boli :O ... bo wczoraj bylam padnieta i zasnelam na \"Piekielnej glebii\" ... nie pamietam nawet jak znalazlam sie w lozku ;) na aerobik jakos nie mam weny ... no i samej mi sie nie chce,a kolezanka zachorowala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mój luby potrafi sprawić, żebym nie zasnęła :D Idziemy dziś na basen. Nie wiem skąd mu ten pomysł wpadł nagle do głowy. Nie przypuszczam, żeby chciał mnie utopić, ale kto go tam wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Radze sobie :P Myślisz Angel, że on chce mi powiedzieć "spływaj" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
nie..raczej chce Cie zapisać na pływanie dla cieżarnych hahahahhaa :P ponoć to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Eee tam kawa ;) Ciężarna nie jestem :P Podobno :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ale w przyszłosci będziesz, więc juz możesz trenować :P Koleżanka nie idzie dzis na aerobik - pojechała do Wrocławia..Ciekawe czy bedzie mi sie chciało samej iść heh heh...Leniwiec pospolity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
:classic_cool: miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o jak ja bym chciała,żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce,chodzić na aerobik... po tygodniu nieruszania się wszystko boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
snickers ma 1170 kalorii...zgadnijcie skąd wiem? :P :D mmmmmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
uważaj bo jesień zima tuż tuż, organizm zacznie tłuszczyk odkładać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ale ja chodze na aerobik...poza tym chuda jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle tak hehehehe , na pewno Ci tak nie powie :D a mi sie samej NIGDY nie chcialo isc na aerobik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dobra dobra,a myślisz że grubi to nigdy przedtem chudzi nie byli?:P ale o.k. ten twój aerobik mnie przekonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A może mój mężulek uznał, że mam za dużo tu i tam i postanowił zabrać mnie na basen? :D No dałyście mi teraz do myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Goxdziku drogi, ja pół życia trenowałam prawie wyczynowo..Sport mam we krwi i długo bez ruchu nie wytrzymuję. Byłam strasznie chuda i aby przytyć , i móc w koncu nosić spodnie nie wiszące na tyłku i inne ubrania, zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne Diane. Końska dawka chormonów i w ciagu około miesiaca przytylam 7 kilo :D i ku mojemu zadowoleniu zaczełam miec z przodu piersi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
kobiety to jednak głupie są.. Facet chcial jej sprawić przyjemność..Urozmaicić to szare życie i powariować w wodzie a ona zaraz myśli ze : a) chce jej powiedzieć spływaj b) chce ją utopić c) chce żeby schudła Hahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa 🌻 :D:D:D No niestety nasz gatunek ma to do siebie, że w każdym działaniu doszukuje się sensu, analizuje i przeprowadza dogłębne ekspertyzy przyczyn :D A poważnie, to tylko żartuje ;) A mój luby ostatnio ma faktycznie dość dziwne pomysły (jak na przykład wywiezienie mnie do lasu- bynajmniej nie w celu zakopania :P ) więc stałam się podejżliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×