Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hej :D Trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!!!!!!! Mam dziś ważną rozmowę. Biznesową. Jak dobrze się potoczy, to będzie miała dla mnie wymiar finansowy. Szef zapowiada, że to spora kaska :) Cała jestem w nerwach. Chcę, żeby się udało też dlatego, że jeden z szefów, ten słodko \"dokuczliwy\", bardzo wjechał mi na ambicję i postanowiłam, że choćby w Australii, ale znajdę odpowiedniego klienta. Metaxa- jak tam twoje związki bez zobowiązań? :) Angel- ty się za rogiem umawiaj, niech \"drą zelówy\" pędząc do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka, trzymam kciuki :D :) :) :) metaxa - oczywiscie zgadlas ;) niestety :O wlasnie klece cv po angielsku ;) ogolnie mowiac robie to z nudow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emocje sięgają zenitu- jestem po pierwszej \"pogadance\". Efekt- jeszcze rozważaja ofertę. Dałam im czas do końca tygodnia, ale wstępnie dowiem się jeszcze jutro. Kurcze, a miałam nadzieję, że juz dzis będę bogata :D ;) A może za dużo czasu im dałam? Chciałabym, żeby się udało :) :) :) Angel jak twoje poszukiwania nowej pracy? Goździkowa masz sie już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka, a Ty też w branży transportowej?.. moje związki bez zobowiązań zakończyłam wczoraj. teraz czekam na wielką miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam gdzie wtecz o moich poszukiwaniach ... w skrocie :) : w ostatnia srode mialam 3 rozmowy w 3 firmach, z czego w jednej firmie drugi etap (gdzie odpadlam ) , z drugiej firmy zadzwonili wczoraj - tez nie przeszlam dalej , a w trzeciej firmie - w czwartek mam rozmowe z jakims menedzerem (po tescie jezykowym i komputerowym, ktory byl w srode... ) ... Kciuki sie przydadza ;) poza tym dzis wysle pare cv ... no i oprocz tego chodze na rozmowy....ale albo praca jest fajna, i moglabym zaczynam \"od zaraz\" , to placa tak ,ze ... :O ....albo w ogole mnie nie chca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilam sie po pracy na rolki :classic_cool: , jakbym jutro/pojutrze sie tu nie odezwala, uprzejmie prosze o odwiedziny na oddziale ortopedii ;) (tfu tfu tfu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel cała?:classic_cool: moja córka też jeździ na rolkach,a i ja chciałabym ale nie mogę dupska podnieść i wziąć się za naukę:P wciąż jestem zawalona,mam nadzieję że antybiotyk w końcu to zwalczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoździk, nie łam się, u mnie pół rodziny rozchorowane, strach na święta jechać ;) Angel, a Ty tak słabo faktycznie jeździsz czy się krygujesz? ;) masz jakieś upatrzone ścieżki, gdzie można pośmigać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co gozdzik 🌼 :) metaxa... hmm rolki kupilam w tamtym roku , mialam je moze ze dwa razy na nogach , a w tym roku nie mialam jeszcze odwagi :D (tchorz ze mnie, wiem ;) ) Boje sie po prostu :D sciezek nie mam upatrzonych , mam bliziutko sciezke rowerowa, ale podobno po kostce nie za specjalnie sie jezdzi .... ? chyba wezme rolki do rodzicow, tam mniejszy ruch ;) i moze sie naucze :D ps. wyjelam dzis ze skrzynki wezwanie do sadu biskupiego \"celem zlozenia zeznan\" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :O na przyszly czwartek :O HELP ! (wezwanie bylo wyslane listem ZWYKLYM priorytetowym , a nie poleconym..... :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chce...... ,ale podobno to \"przesluchanie\" nie nalezy do przyjemnych i trwa pare godzin .... (sprawa cywilna trwala 2 razy po 15 minut)... troche sie boje... :O a z dobrych wiesci - dzies pracuje do 15 (i jade na rozmowe kwalifikacyjna ...aaaaaa) a jutro mam wolne :D , we wtorek zaczynam kolo 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dlatego się boisz,ciekawe rzeczywiście jak to \"przesłuchanie\"wygląda,człowiek by się w życiu nie spodziewał,że wszystko się tak potoczy,że się ze swojego życia trzeba spowiadać przed obcymi ludźmi:O Angel szczęściaro to ty już całkiem świątecznie,końcówka pracy i wolne,całkiem jak nauczyciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh hej...no zaginęłam w akcji.... ;-) Wczesniej chorowałam...w piętek grill w pracy więc byłam nawalona....weeekendu niepamiętam... poniedziałek bardzo zapracowany -nadrabianie zaległosci piatkowych...wtorek znowu - obiad z szefostwem, potem pojechalismy razem na żużel...znowu picie...a po żużlu impreza sie przeniosła spowrotem na pustą firmę..w domu zlądowałam po 22:00. Ale alkohol wybil wszystkie zarazki i juz jestem zdrowiutka :D :D :D Dzisiaj z dobrych wiadmosci to tyle że dostałam podwyżkę :) Juuupi Planuję kupno roweru i będę niedługo jeździła. Rolki tez mam , ale u mnie nie ma gdzie jeździć... Teraz czeka mnie świąteczne szaleństwo...sprzątanie, zakupy :O Wiec jakbym zapomniała to chciałabym Wam wszystkim złożyć świąteczne zyczenia - zdrowia i wielkiej miłości i iskry radości w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje podwyzek 🌼 🌼 🌼 🌼 :) u mnie bez zmian poki co :) na rozmowy nadal chodze .... dzis mam o 16 ;) , jutro o 10 ;) i wlasnie sie dowiedzialam ze niebieskooki mi sie wyprowadza :/ lipa no i teraz nie bedzie 1,5 km , tylko 30 ....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ty to masz ale szefostwo,taka praca to jak wieczna impreza,i jeszcze ci za to płacą,i jeszcze podwyżka,fiu fiu jak tam kobiety zająca szykujecie czy tylko ja,jako szczęśliwa posiadaczka potomstwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE ja nic nie szykuje ;) ale za to dostalam od Mamy rozne \"pierdolki\" ,ale ona i tak nieraz kupuje bez okazji :) Pojade wczesniej do domu i pomoge jej w przygotowaniach , to bedzie moj zajaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku - towarzystwo w pracy mam naprawdę fantastyczne :D :D :D :D :D :D A pracuję dlatego ze ich lubię - mogliby mi nawet wcale nie płacic i itak bym tu przychodziła (ale ciiii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehe niezle :D Jakbym jutro nie zajrzala tu ,to chce Wam zyczyc wszystkiego najlepszego , zdrowych i pogodnych Swiat i suchego/mokrego * Lanego Poniedzialku :) * niepotrzebne skreslic ;) wracam we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ode mnie ODPOCZYNKU, WESOŁYCH ŚWIĄT I UDANEGO ŁAPANIA ZAJĄCZKA 🌼 nie bardzo rozumiem dziś fenomen prawie wyludnionych ulic...co drugi ma wolne i działa teraz intensywnie w kuchni?jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×