Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

babki:D no cóż poniedziałek...:O ale ja po zakupach sobotnich jestem jeszcze w nastroju pozytywnym;) wczoraj brat zaskoczył mnie informacją że 1.VI ślub,kurka wiedziałam że coś tam planują,ale nie spodziewałam się że w takim tempie, ciąży brak:P spytałam to jasne:classic_cool: no i jasne,że znów zakupy,a że brat no to muszę odpowiednio wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz ;) u mnie na 21.04. - zaproszenia brak, wiec raczej juz nie dostane (do jednej mojej \"kolezanki\" ;) ) dopiero we wrzesniu mam w rodzinie wesele ,wiec sie raczej zalapie :) , tylko tez mogliby powiedziec wczesniej co i jak , bo chcialam isc na urlop (o ile bedzie za co :O ) we wrzesniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Angel;) bo już myślałam że tu dziś nikogo:O mam pytanko,do ciebie jako weteranki używania prostownicy,chcę kupić ale jaką???i traktujesz włosy po wyprostowaniu/albo przed czymś a jak tak to czym? trudno mi się zorientować,każdy pisze coś innego,a ty wiem że wiesz o co chodzi w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) prostownice mam Babyliss Pro Wet\'n\'Dry (prostuje tez wilgotne wlosy nie uszkadzajac ich ) , kupilam ja jakies 3 lata temu za ponad 200 stowy,ale bylo warto :) A czym traktuje ? Sa specjalne plyny do kupienia w salonach fryzjerskich (przewaznie maja dopisek w stylu \"termal pro\" ) . Ja raz uzywam , raz nie (jak mam plyn, lub jak mi sie przypomni ze mam :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mialo byc 2 stowy (czyli 200 zl) ,ale za duzo pracy mialam dzis od samego rana :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa te plyny - uzywa sie oczywiscie przed prostowaniem po mozna uzyc nablyszczacza w sprayu (ale nie lakieru, bo ten skleja wlosy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka dużo,aż tyle kasy nie chciałam wydać...oglądałam jakieś na allegro,tam ceny jakieś 3,4dychy, czy takich to nie warto?w ogóle się nie znam,nie wiem na co zwracać uwagę etc. Angel bądź tak dobra i zerknij przy chwili w allegro,czy takie jak tam są to o.k. czy nie,czy lepiej od razu zainwestować w taką jak ty masz, chociaż cena to mnie powaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy byly drogie te prostownice, bo dopiero stawaly sie tak popularne - teraz powinny byc tansze Na temat tych z allegro sie nie wypowiem, bo nie mialam innej prostownicy (a jedynie 100 lat temu karbownice ,ale strasznie przesuszala mi wlosy) jedno jest wazne - jakiejkolwiek firmy by nie byla ta prostownica MUSI MIEC ceramiczne wklady (nie zadne lustrzane czy metalowe) i najlepiej jakby miala pokretlo do ustawienia temperatury - (ja tez takie mam i moge sobie zamiast 180 st ustawic na 110- 120 st.- i mniej sie niszcza wlosy wtedy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta którą masz,sądząc po firmie,nadal kosztuje ponad 200zł,faktycznie piszą też że można na suche włosy, kurka ale ja mam teraz tyle wydatków,że 200zł to za dużo, dzięki tobie wiem na co zwracać uwagę przy kupnie, i chyba zainwestuję teraz w taką z przyzwoitą ceną:P ceramiczna,pokrętło temperatury, ludzie te za 3-4dychy kupują masowo,wiem że to może o niczym nie świadczyć,ale albo kupię taką albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupisz za 3 dychy, to w razie czego duzo nie stracisz ;) , ja musialam kupic \"lepsiejsza\" , bo na moje wlosy to tylko taka sie nadawala (duzo i grube , trudne do ukladania itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no nic chyba zaryzykuję, a w ostateczności to zawsze przecież można się zgolić na łyso,no nie?;) umówiłam się na VI do kosmetyczki, a do fryzjerki siebie i córkę,jak się okazuje załapałam się na ostatnie wolne godziny,a bo i 8.VI wesele szwagierki:O ale już wiem że ciuchy sobie i małej kupuję x1,i na jednym i drugim weselu wystąpimy w tym samym, ekipa inna więc może być:P zimno znów no niestety to prawda,zimowa kurtka i brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano padal deszcz ze sniegiem ..... :O a ja juz na letnich oponkach ;) dzis sama w pracy :) nic mi sie nie chce robic :D i ide zapalic :classic_cool: a potem poszukam se ciekawej pracy (mam gazete wyborcza \"praca\" z wczoraj ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) Już mi śnieg nie straszny :) Ale fajnie mi :) Moi kochani szefowie dali mi podwyżkę :D A ja myślałam, że ze 2-3 lata nie mam co liczyć nawet na 1 grosik więcej. Normalnie ich uwielbiam (przed podwyżką też, bo to prawdziwe CZŁOWIEKI :) ). :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła byłam, bo nie mam gdzie palić w pracy :( Tzn. od biedy mogę jechać windą do innego biura i u nich zapalić na balkonie, ale ja durna nie kupiłam sobie fajek. Nienawidzę tego nałogu, ale strasznie ciężko mi to rzucić :( Będę próbowała. Podwyżka nieduża, ale powiedziano mi o niej tak, że wyglądało na to, że mnie zwalniają. Jeden z szefów lubi się ze mną droczyć i mnie nastraszył, że mi umowę wypowiadają. Serce mi jeszcze wali jak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia.... u mnie jak tv jest wlaczone tzn ze a)max sie nudze (we wtorki mniej ,bo wysylam z reguly cv z poniedzialku ;) ) b) leci tvn turbo :classic_cool: c) jest sobota wieczor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziś jestem pierwsza :D a Wy pewnie na wagary się wybrałyście :D :D :D chciałoby się zaśpiewać: \"Dzisiaj rano niespodzianie zapukala do mych drzwi Wczesniej niz oczekiwalem przyszly te cieplejsze dni Zdjalem z niej zmokniete palto, posadzilem vis a vis Zapachnialo, zajasnialo wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty....(...)\" a tu lipa, zima i to nawet u mnie :O Mimo wszytsko miłego dzionka Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna Stała aż tyś romantyczna kobita:D no tak piosenkę by się chciało zaśpiewać,a tu za oknem pada śnieg,małej dziś przypięłam znów kaptur do kurtki i dałam kozaki,żeby nie zmarzła,bo pewnie pójdą palić marzannę;) Angel tvn turbo? ja tvn tak ale style:classic_cool: i tak to w bólach, w pocie, i w trudach, oj ciężko chwilami było;) dobrnęłyśmy jak widzę do strony nr 201;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: uwiebiam zadziwiac .... ;) lubie tvn turbo - to chyba dlatego ze sa tam programy typu \"uwaga pirat\" lub \"karambol\" - a ja kiedys chcialam pracowac w drogowce :D ;) Poza tym lubie samochody .... :) z nowa praca nadal kiepsko .... :O - nikt ostatnio nie dzwonil :( , buuuuuuu jedyna nadzieja w tym ze jak juz cos znajde ,to CHYBA bedzie ktos na zastepstwo .... podwozilam dzis bratanka szefowej do centrum (i tak jade ,wiec spoko, moge go wziac ) i tak z nim rozmawialam na temat pracy (mlody jest , jeszcze studiuje , i ostatnio byl na stazu w dwoch miejscach - z jednego sie zwalnia wlasnie ) - powiedzial ,ze niedlugo bedzie mogl przychodzic 2 dni w tygodniu, zebym go powoli uczyla co i jak (pomysl szefowej jakbym chciala isc na urlop....) ... czyli nie jest zle..... chociaz z tym :/ dzis juz troche cieplej niz wczoraj , ale tez mnie pogoda nie zachwyca..... w ogole nic mnie nie zachwyca ostatnio .... wiem, maruda jestem ..... :/ ps. METAXA ! jak tam Twoje luzne zwiazki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×