Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a to nawet lepiej:P blisko od ciebie do morza?to się kiedyś wprosimy na wakacje;):classic_cool: córka w przedszkolu?moja ostatnie chwile,bo od września szkoła:O buszuję po aukcjach w poszukiwaniu inspiracji w temacie sukienki na wesele, wkurzona jestem tak w ogóle bo mi zlikwidowali w p-niu sklep a tam ostatnio kupiłam fajne sukienki weseliskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) echh... no wlasnie, luzne zwiazki.... wlasnie zaliczylam wkurwa. ale po kolei. reaktywowal sie ostatnio moj ex. i tak od slowa do slowa, skonczylismy w lozku. a ze akurat na tym polu ukladalo nam sie baardzo dobrze, i ze obydwoje jestesmy single, nie widzialam przeszkod. ale tez dochodze do wniosku, ze nie potrafie oddzielic bzykania od emocji. i nie wiem, co zrobic. nie jest to dobry material na faceta, ale kumplujemy sie, bardzo milo spedzamy czas, i to lozko... ale widze, ze zaczynam sie znow angazowac... bez sensu :( ot, i tyle moich wynurzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakieś 100km do morza, pomimo, że Sz-n to miasto portowe :D kiedyś na gg napisała do mnie babeczka i tak od słowa do słowa, pisze, że masz fajnie, bo widzisz codziennie statki, czujesz zapach morza... taaa... Gożdziku, Ty to masz fajnie, co chwilke na weselisko, też bym sobie poszła potańcować Angel, czyli powoli możesz się uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki miło sie gawędzi, ale muszę się po mału zbierać po moją królewnę u mnie przestał padać deszczo-śnieg, więc jest nadzieja, że jednak wiosna będzie w tym roku ;) 🖐️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa ...no wlasnie.... taki niezobowiazujacy uklad jest w sumie dobry dla kobiety chyba tylko \"na boku\" ;) fajny ten komplecik , mi sie ta czerwona kiecka co wkleilam podoba BAAAAARDZO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale w pl to sklepu nie mają:P może to i lepiej cennik pewnie powalający na kolana, ale to nic inspiracji poszukamy tu,i z głową pełną wizji pięknych sukienek wyruszę na poszukiwanie po rodzimych sklepach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szkoda ze nie ma sklepu w pl :/ mi sie bardzo podobaja takie rozkloszowane sukienki na sztywnej halce (do kolan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo są fajne to fakt,ale oprócz tego że się podobają to jeszcze trzeba wyglądać;) porozglądam się,pobiegam po sklepach,poprzymierzam,byle tylko nie spodobała mi sie tak najbardziej taka w cenie sukni ślubnej;) ale takiej to najlepiej wcale nie oglądać,bo jak się zachoruje to potem nic się aż tak nie podoba;) nie mam pojęcia co u nas w sklepach jest imprezowego,mam nadzieję że w ogóle coś jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego typu urody/figury wlasnie pasuja takie sukienki - mam jedna spodnice w tym stylu (tej czerwonej sukienki) - biala w czarne mazaje i wystaje odrobine czarny tiul na halce spod spodu :) . Do tego fajny topik , czarne buciki i czarna \"babcina\" torebka . I jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - masz racje - takich , co Ty opisalas, to ja nawet nie przymierzam ,bo wiem potem ze np. mimo tego ze nie mialabym tyle gotowki - moglabym wyjac karte kredytowa ;) Raz tak zrobilam , ale to bylo wesele mojej siostry , a ja bylam swiadkowa :) . Stwierdzilam ze mi sie nalezy .... ;) . Pozniej raz jeszcze tylko zalozylam ta sukienke - na inne wesele. Teraz grzecznie wisi w szafie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej w zyciu nie sprzedam :classic_cool:jest za ladna inne probowalam ,ale jakos odzew byl slaby i kasy malo dawali ;) :) dla mnie to w sumie dobrze :) , mam z czego wybierac jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie zaglądałam, bo byłam zapracowana :) Metaxa--- ja nie umiem rozdzielić uczucia od seksu. Kiedyś wydawało mi się to proste, wręcz banalne. Szybko się przekonałam, że tak się nie da. Nie kochałam tego człowieka, nie było tam miłości, ale pojawiła się przyjaźń, zaufanie, ogromna życzliwość, brakowało 2-3 kroków do miłości. Oboje byliśmy zdziwieni, jak bardzo nam na sobie zależy, a nasze spotkania miały być po prostu\" miłe cieleśnie\" :) Dzisiaj baaardzo rzadko się widujemy ( 1-3 w roku), ale mamy do siebie bardzo życzliwy stosunek, wiele ciepła, chociaż wspólnie spędzone chwile juz sie nie powtórzą. Nie potępiam takich \"związków\" czy też bardziej pasowałoby- relacji. Pod jednym warunkiem: że u podłoża nie leży zdrada, że dzieje się to między dwojgiem wolnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka, a co się stało, że zabrakło tych 2 kroków?... napisz, jeśli możesz / chcesz.. :) dzięki za opinię. no my na szczęście obydwoje wolni jesteśmy, także nikt nie ucierpi na naszym układzie. jądrex.. hehe, mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej metaxa :D Trochę to skomplikowane, więc w skrócie: my nie moglibyśmy być razem, bo większa część naszych rodzin zeszłaby z tego świata na zawał. Serio :D Aż rżę ze śmiechu, jak sobie przypomnę, ile kombinacji \"alpejskich\" trzeba było, by nikt nie odkrył naszej tajemnicy :D :D :D :D :D :D Poza tym czegos brakowało, TEGO czegoś. Gdybym czuła, że to TEN JEDYNY, to pewnie bym o niego walczyla wbrew wszystkiemu i wszystkim. Ale tego nie czułam. Może to i dobrze, jestem teraz w rewelacyjnym, pięknym związku, którego nie ukatrupi nawet przyszła teściowa :D Tamta relacja miała na mnie - jakby to powiedzieć- bardzo dobry wpływ: otworzyłam się na ludzi, przede wszystkim jednak na siebie samą. Tamten mężczyzna nauczył mnie - po wielu wysiłkach- cenić samą siebie. Czasem się zastanawiam jednak, czy gdybym była sama, nie nawiązałabym z nim ponownie bliższego kontaktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie do cholery jasnej
jest PREZENT ?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent PODOBNO :P jest we Francji :) . Olewa nas jednak totalnie od \"wyjazdu\" ;) A ja dzis nie wiem w co rece wlozyc ..... :O Korki tez mnie rano dobily ....no i ten snieg co mialam na samochodzie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sniegu dawno juz nie ma, ale pamiec o nim zostala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robie ;) wlasnie dzwonil do mnie pan z firmy, do ktorej wysylalam cv na poczatku marca :) , pogadalismy troche , co teraz robie, dlaczego chce zmienic prace i ZAPYTAL SIE MNIE ILE BYM CHCIAŁA ZARABIAC - to wszystsko przez telefon ...... - powiedzialam mu ile, a on mnie zaprosil na rozmowe - w srode ide ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×