Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

metaxa no to gdzie fotka nowych włosów, co?? Witam w kolejny chłodny ranek..Wczoraj dzwoniłam do koleżanki i podpytałam o tą pracę co chcę papiery złożyć.No mam mieszane uczucia.Mówiła że ta co wyleciała strasznie narzekała... co chwila gdzieś latała na szkolenia zagraniczne (sa plusy i minusy tego).Poza tym praca polega na sprzedaży produktów - czyli ma się swoich klientów pod opieką którzy zamawiają towar, prowadzi dokumentacje z tym związaną..kojarzy mi sie to trochę z akwizycją. Poza tym ponoć sporo klientów to Niemcy, wiec nie wiem jak bedzie z wymogami językowymi, bo z niemieckim kiepściutko. No i poza tym juz mogą dawno kogoś mieć na tym miejscu, bo podobno szukali juz kogoś za jej plecami zanim ją wywalili.Boję się wpieprzyć w gównianą robote którą znienawidzę po pół roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to sie nie dowiesz poki nie sprobujesz ... Ale skorosie wahasz (czy "ch" ? ) to moze sprobuj za jakis czas porozmawiac z szefem o podwyzce i zostac w tej pracy, ktora lubisz ? ps. to jednak nie okres :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jak nie spóbuję to sie nie dowiem, ale to jedna z tych trudnych decyzji od których nie bedzie odwrotu. Na razie na podwyzke nie mam szans, bida w firmie piszczy.. Angel mogło Ci sie rozregulować wszystko od choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobiłam fotki. jak zrobię, to wrzucę. ale jednak doszłam do wniosku, że lepiej mi w krótkich włosach, niż w długich :classic_cool: no i fryzjerka mnie pochwaliła, że jak na ciągle prostowane i rozjaśniane włosy to mam je w super stanie (hura, bo ostatnio zgarnęłam opr., że są przesuszone :P) i tyle u mnie. \"wiosna, cieplejszy wieje wiatr\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D takie długie jak WY to ja ostatnio miałam do komunii :D aha, fryzjerka mi poleciła odżywkę do włosów - napiszę tu - może Rybce się przyda to info, bo coś kiedyś marudziła na stan swoich włosów: generalnie WAX coś tam, jest odmiana polska i zagraniczna i podobno polska jest lepsza, bo bez SLS. może któraś z Was stosowała i coś powie, zanim kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Rybka gadała,że ten wax jej nie pomógł niestety...:( ale ja stosowałam,nie wiem czy polską czy zagramaniczną wersję,zabij mnie nie wiem hm... i byłam super zadowolona,włosy przestały wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i siedziałaś w tym turbanie z ręcznika pół godziny jak każą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kiepsko w tym tygodniu z naszym entuzjazmem:O a pogoda,nie wiem jak u was,ale tu +13 st. i słonko;) pięknie,tylko że mało szans w tygodniu na skorzystanie z uroków pogody, byle do weekendu a co do dnia kobiet,bo coś Kawa zaczęła wczoraj gadać,to na piątek przed dniem umówiłam się do mojej pani,pozimowe doprowadzenie buźki do stanu na przyjęcie wiosny;) i już oznajmiłam mężowi memu,że kwiatów nie chcę,tylko kasę na kosmetyczkę:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też piękne SŁONECZKO ;) już od niedzieli, ale siedzę w domu, bo mała nadal chora, ale już jest lepiej, nie gorączkuje, tylko jeszcze został katar i oczka, bo załapała wirusówkę na oczka :O Mężulek też w domku, wziął sobie L4 więc mam dom pełen choruszków, tylko jeszcze psiura mi się nie skarży na katar ;) Goździk, kosmetyczka w piątek? czyli w sobotę nigdzie nie wychodzisz... :P Angel, zaburzenia pewnie spowodowane antybiotykami, kup sobie na wzmocnienie zestaw witamin, no i umów się z kumpelą na porządne ploty albo jakiegoś drinkusia :D Kawka, czyli pozostaje Ci pozostać na sprawdzonym miejscu. Pewnie jeszcze nie raz coś ciekawego podłapiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała mąż w domu s z o k ;) na oczy małej najlepiej zwykła przegotowana woda,i po każdym przemyciu płatek kosmetycz. do wyrzucenia,prosty skuteczny sposób no,pewnie nigdzie nie wyjdę tego ósmego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oczy dostała wczoraj od pediatry kropelki i maść, już dzisiaj lepiej wygląda co do męża, to aż taki szok nie jest, w końcu mam go teraz w zasadzie na co dzień ;) czasem tylko wybywa na dłużej 8 marzec... nie mam planów na ten dzień, pewnie będzie jak pozostałe, gdybym mieszkała w Sz-nie, to pewnie umówiłabym się z kumpelami na babski wieczór, lubiłyśmy sobie takowe urządzać :D oj działo się wtedy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie imprezy są superrr:D ale u nas już to nie przechodzi,baby wszędzie muszą za sobą ciągnąć chłopów,po jaką cholerę się pytam?:O faceci sami wychodzą,ale baby to już muszą z nimi,eee szkoda gadania i moich nerwów:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie kumam, jak można wszędzie ze sobą chłopa ciągnąć :classic_cool: :D ;) a teraz humoreska: zaprosił mnie do znajomych chłopak, z którym się przez chwilę spotykałam w wakacje i nagle zapadł się pod ziemię, zero kontaktu, amba fatima, był i go ni ma. toteż byłam zdumiona na widok owego zaproszenia. dla jaj napisałam do niego wiadomość, czy by mi nie przypomniał, skąd się znamy, bo nie kojarzę :D odpisał, czy poważnie nie pamiętam :D LOL, ale bym chciała zobaczyć jego minę, jak dostał moją wiadomość :D satysfakcja z wysłanej wiadomości - BEZCENNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby zimy nie bylo ,a jakos wszyscy choruja ..brrr :O Stala - dobrze ze juz mala zdrowieje :) jak to dobrze ze niedlugo juz do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×