Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

co do kierowców,to ostatnio w radiu opowiadał gostek,że widział następującą akcję:jedzie jakiś samochód i co chwilę bez sensu hamuje,za nim czarne auto z brygadą ogolonych na łyso chłopaczków, no i w końcu ostro wyprzedzają tego hamującego,zajeżdżają mu drogę i wyskakują wyprowadzeni z równowagi,w wiadomym celu sprania kierowcy, patrzą a tu za kółkiem bezradna kobietka,którą kierowanie samochodem przerosło, i hamowała co chwilę z bezradności i niepewności a nie żeby im zrobić na złość, wsiedli i odjechali...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kierowcow , to ostatnio w Wawie dwoch dziennikarzy pokazalo co potrafi Ferrari ... :O . No a pozniej moglismy ogladac w tv resztki spalonego auta... :/ . Zientarski nadal walczy o zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeździła kobieta.... ale nieźle sobie radziła. Dzisiaj w nocy zmarł nam kierowca.... Chyba zawał miał w aucie...reanimowali go na drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, Kawa, ale wprowadziłaś stypiarski nastrój przed weekendem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jasne, jasne, myślisz, że wszystko rzucę i będę z Tobą godzinami na gg siedzieć? :P ;) ps: ale z n-k nas na razie NIE wyrzuciła, także może nie wszystko stracone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa świecka tradycja? bywanie na topiku w weekend? ;) ja właśnie wróciłam z impr. odstawiłam się jak stróż w Boże Ciało, wrzucę fotę na n-k - mam z Condaro Moreno czy jak mu tam :) idę spać, bo się trochę nastukałam jakby. to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Angel, musisz być czujna ;) fota jutro, bo dziś kumpela kabelka nie wzięła i nie możemy zgrać fot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej babki. U mnie bez zmian. Koleżanka z biura nadal wkutwia.Ale było zebranie chociaż z szefem i szef ustalił kto co robi. No i mój Misiek został dyrem hehehe Trza opić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to GRATULACJE ! pani dyrektorowa ;) :P dziewczyny , mam takie moze glupie pytanie, ale moze bedziecie wiedziec ... od kilku tygodni (w miedzyczasie mialam ta angine nieszczesna) mam podwyzszona temp. Nie spada ponizej 37 st. , waha sie tak mniej wiecej 37.2 - 37.5 . Wyniki krwii w normie. co to moze byc ? :O (nie doszukuje sie chorob , tylko jestem ciekawa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci dam gwiazdę gwoździk :P ;) Kawa, ale jakby nie było, też pod niego podlegasz? ;) ciekawe, jak Ci się będa układały STOSUNKI z nowym Dyrektorem :D Angel, nie mam pojęcia. na moje oko po prostu wiosnę poczułaś ;) kurdeeee, jak ja uwielbiam wiosnę! już mnie nosi, zmajstrowałabym coś.................. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan zapalny?o tym zazwyczaj świadczy podwyższona temperatura, nie masz wysokiej,ale zawsze to podwyższona... mówisz że wyniki masz dobre...a jak sie czujesz? bo to trochę można w obsesję wpaść tak co chwilę sprawdzać tą temperaturę... nie wiem Angel... Kawa mówisz że dodatkowej kasy niet?e to do kitu,literki są może i fajne ale na chleb nie dadzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczkowanie przez kilka tygodni ? ;) nie mierze codziennie , tylko jak mi sie przypomni :P , narazie chyba obsesji nie mam . A czuje sie hmm roznie :D , jak kazdy ;) raz lepiej raz gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×