Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość Kawka z mleczkiem
Chcalam jeszcze przeanalizowac wypowiedz stalej: "jak wyżej zauważyłam jakoś z Goździkową nie pośmiałyście sie z siebie samych, nie wciągnęłyście w tą piękną zabawę swoich dzieci czy mężów, czy powiedzmy narzeczonych... Goździkowa napisała mi, że umówiłyście się wcześniej na rozruszanie topiku... szkoda tylko, że nie uprzedziłyście wszystkich tu piszących o tym. Owszem też bym sie chętnie pośmiała... ale nie z twojego chłopaka, czy z choroby..." Otoz moja droga zartowalysmy i z Miska i ze smialka i z moich tipsow, czytaj uwaznie i nie oblewaj sie jadem, ja naprawde nie mialam zlych intencji, co zreszta widac po calkiem odmiennej reakcji gozdzika 1 , metaxy czy angelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka z mleczkiem
Gozdzikowa a co Ty sie przejmujesz na kogo spadnie wina, czas jest najlepszym lekarstwem i skoro dziewczyny chca sie zamykac w swoich skorupach i sie gniewac na caly swiat to ich sprawa. Wiosna idzie!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka z mleczkiem
Pisze z rozpedu Aniolku, tak siedze i czytam i jeszcze raz to wszystko przeanalizowalam, czytam pod katem tak wielkiego nietaktu jaki popelnilam i dociekam gdzie tak naprawde lezy granica zartu i dobrego smaku. Ale tak jak pisalam Wasze reakcje sa bardzo rozne. Jednak jeszcze raz mowie: nie chcialam nikomu sprawic przykrosci, wrez przeciwnie - rozruszc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam wziac ze dwa dni urlopu i przeczytac topik od poczatku ,zeby sprawdzic ,w ktorych miejscach sie nabijacie ze mnie 😭 :P Biada Wam wtedy :P ;) 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka z mleczkiem
Aniolku, zapytaj po prostu Stala, zdaje sie ze ona doskonale te momenty wylapywala :-P :-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Kawa,bo ja zwariowałam wczoraj,reakcje dziewczyn mnie przerosły... i istniało realne przypuszczenie że nastąpi automatyczna śmierć naszego topiku,a tego chyba byśmy nie chciały,co?...czy się mylę?:O bo po wczorajszym to już sama nie wiem... Angel,jeszcze do ciebie słowo : kurde nikt się z ciebie tu nie naśmiewał nigdy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik , no tez tak mi sie wydaje :) ;) a to ze czasami ktos sobie z kogos (troszke)zazartowal , to chyba normalne i istanieje od samego poczatku topiku ... Kawka, napisalam do Stalej na maila, bo zupelnie nie rozumiem ,dlaczego wywalila mnie z gg ... 😭 zlikwidowali mi "salon psich fryzur" :D niedaleko osiedla 😭 Kawka, moze jednak wysle Ci Zuze w paczce, to przy okazji tipsow, troche podetniesz jej kłaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Angel, ani wczoraj, ani dzisiaj (nie?)stety się nie podszywałam - musisz mi uwierzyć na słowo, bo nie umiem tego udowodnić ;) ale dzisiejsze podszywy akurat i mnie mało śmieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz Angel, że Cię Stała usunęła? to widać jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - zamiast sloneczka jest znak "zakaz wjazdu" (taki jak drogowy) - tzn mialam taki wczesniej , a teraz mam normalne ,czerwone sloneczko, wiec moze Stala ochlonela ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, że w sensie zablokowała Cię? dobrze wiedzieć - przy okazji się dowiedziałam, że inna kumpela mnie zablokowała :D ciekawe czemu ;) a dzisiejsze podszywy to nie sprężyna Kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejsza o to. ale trochę się kwas zrobił przez tę akcję, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Miałam niezłą akcję z pracy wiec moje dojscie do netu bedzie teraz ograniczone. Te wczesniejsze wpisy to nie ja. Ale popieram wpis :\"Otoz moja droga zartowalysmy i z Miska i ze smialka i z moich tipsow, czytaj uwaznie i nie oblewaj sie jadem, ja naprawde nie mialam zlych intencji\" No cóż przykre że wszystko co się pisze Stała na TWój temat odbierasz jako atak i próbę dogryzienia Ci.Myslałam ze znamy sie na tyle długo że znasz moje intencje i to ze nikt tutaj nie ma ochoty nabijać sie z kogokolwiek i komukolwiek dowalać.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Kawa,skoro to ty też się tu dziś nie podszywałaś,to znaczy chyba że ktosik nas tu czyta,i śledzi nasze zmagania z życiem,ciekawe któż to... dni już długie,prawie 18.00,a jeszcze trochę dnia widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w porzadku , co prawda nie dostalam bukietu kwiatow ani wczoraj ,ani dzis ;) ,ale jest ok. :P :D :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz lepiej :) chociaz dzis przy sniadaniu myslalam ze mu czyms przydzwonie :classic_cool: ;) , czasami mam takie mordercze instynkty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no co Ty :D A Ty czasami nie masz ochoty komus walnac ? :classic_cool: (mam pmsa :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy tych swoich checi nie zrealizowalam poki co ;) a dziewczyny znow sie obijaja ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Angel, dziś wyjątkowo dobrze Cię rozumiem - ostatkiem woli powstrzymałam się, żeby nie przywalić szefowi. ale niestety jest wyższy i silniejszy, to mnie powstrzymało ;) dla rozładowania napięcia zaparzyłam sobie herbatkę malinową i będę się chill outować :classic_cool: mam to w dupie. jest piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , dodam ,ze jak nieraz jade samochodem , to mam ochote w kogos wjechac (wiem, wyjatkowo glupie to :P ) , ale nieraz takie cuda ludzie wyprawiaja za kolkiem ,ze az mnie korci nie nacisnac wtedy na hamulec ... Za bardzo szkoda mi jednak samochodu na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×