Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wiem wiem,i wiem też że wychowanie to jedna rzecz,a od września szkoła i koledzy ich zdanie,wpływ etc. zacznie być powoli ale skutecznie,ważniejsze od mojego i wtedy plakaty mandaryny na ścianach,hahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi :) a ja dziś robię nadgodziny ;) a tak serio to się na widzenie z kumpelą ustawiłam, zaraz przyjeżdża. czytuję Was nawet czasem, ale czasu brak, żeby na bieżąco dawać wyraz. no, to lecę. miłego wieczora i dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Metaxa, ha mam cię!myślałaś że o tej godzinie to już tu żadnej z nas nie będzie,co?;) co znaczy że nas cytujesz?zaintrygowało mnie to,tłumacz się i to szybciutko i bez ściemy;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Ja chcę wygrać jutro w totka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kupię sobie wtedy autko i nie będę musiała tłuc się autobusem do pracy :D Autobus jeździ jak chce :( a ja nie cierpię się spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk ;) wybaczam ;) o tak późnej porze umysł już tak sprawnie nie funkcjonuje ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ ale jestem troche przymulona dzis ;) , a wczoraj tylko jedno piwko bylo .... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh baaaaaaaardzo spontniczne..... ale niestety ....na tym piwku chyba sie skonczy :) wyslalam wczoraj 4 aplikacje (przedtem wyslalam 20 a dostalam 6 odpowiedzi) - zalezy mi w sumie na odpowiedzi z jednej firmy ... ehhh Poza tym standard - nudze sie w pracy :) dzis mam Zuze w pracy :D , bo po pracy musze jechac do rodzicow ... a tak bedzie szybciej (teraz spi na fotelu przy stole dla gosci ;) ) Poza tym swieci piekne sloneczko :) i jest cudownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki,o jak fajnie tłoczno tu dzisiaj;) tak pogoda rewelacja,już jutro weekend,i fryzjer,i zakupy, i przed chwilą taki jeden miły do mnie dzwonił,ogólnie pozytyw, hm nie chwalić dnia przed zachodem słońca? a sru, fajnie jest:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaa , wlasnie uslyszalam ze od jutra ma byc zimno .... fajnie ze jade prosto z pracy do rodzicow i fajnie ze wzielam jakas cieplejsza kurtke .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę nawet takiej opcji pod uwagę,że pogoda się popsuje:classic_cool: a więc tak,stwierdzam że ludzie są co najmniej dziwni,a było to tak;) mamy z moją przyjaciółką jaką jedną koleżankę,która to nie odzywa się ostatnio częściej niż 2razy w roku,a tu nagle wysyła nam wczoraj tak ok.22.00 smsy,że się dziś widzimy i wychodzimy na piwo tak ok.19.00 i już,a że człowiek ma inne plany,to ona ma to gdzieś i ma problem,że jak ona się chce spotkać to my mamy problem:O nie wierzę w to normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik....ja na temat Twoich ani moich znajomych sie nie bede wypowiadac , ok ? :classic_cool: ale moze....:P do mnie kiedys zadzwonila jedna kolezanka ,czy nie wybralabym sie z nimi potanczyc.... cos mi nie pasowalo....szybko dodala ,ze musialabym wziac swoj samochod ;) i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt przegięcie na maxa:O to tak jak z imprezami,jak się zorganizuje,zaprosi etc. to na gotowe wszyscy chętni, ale żeby ktoś sam z inicjatywą wyszedł,albo jeszcze żeby zorganizował u siebie w domu,to zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wlasnie umowilam na kolejne piwko (w przyszylm tyg jak wroce od rodzicow ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaa, z tym samym , co wczoraj bylam ;) :classic_cool: jakie swietko ? imieniki ? jakas rocznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny. Za oknem robi się coraz ciemniej- nie chcę padadeszczu. Na dodatek w biurowcu, w którym pracuje wprowadzili zakaz palenia. Hmmm A to oznacza 8 godzin bez fajki :( Muszę pozbyć się tego paskudnego nałogu. Palić mi sie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corko ! zaczelas 200-setna strone :D ja tez wam zycze milego weekendu :) , chociaz wychodze dopiero za godzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyście się nie zorientowały to jest St. Patrick :) więc nie metaxę, tylko piwko proponuję chlapnąć ;) ja też mam weekend poza Wawą i też mam nadzieję, że ta piękna wiosenna pogoda się utrzyma :) jest czadowo :) PS: co myślicie o związkach dla samego seksiku? jesteście za czy zdecydowanie przeciw? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co mysle ? nie mam pojecia co mysle o takich zwiazkach :) , a ni nie potepiam, ani nie pochwalam....... tzn jeden juz taki zwiazek przerobilam ,miala byc tylko \"rozrywka\" ,a ja zaczelam sie emocjonalnie angazowac .... ,wiec skonczylam , a raczej sam sie skonczyl ten zwiazek ......;) po jakims czasie ow \"znajomy\" znow sie odezwal , zeby moze sie znow pospotykac - na poczatku pomyslalam sobie - a co mi szkodzi....ale po przemysleniu napisalam do niego i wyjasnilam ze tak juz nie moge.... wiem ze ja osobiscie do takich zwiazkow sie nie nadaje... nie potrafie za bardzo oddzielic sfery cielesnej od uczuciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×