Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

A co to za smutaski przy takim pięknym dzionku???? Witam Was kobietki:) wystarczy na kilka dni wyjechać, a tutaj co się dzieje? Wracam i \"widzę\" smutne minki [grozi paluszkiem] Zaraz mi się tu zameldować z pięknymi uśmiechami :D może to pomoże, jak Wam podpowiem, że dziś przyjmuje życzenia z okazji imienin.... ;) Miłego dzionka i dużo usmiechów życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa muu
wszystkiego Najlepszego Krysiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr mi tam jest zimno :/ dzieki stala za przypomnienie o imieninach mojej Babci Krysi :D wszystkiego najlepszego tak w ogole ;) 🌼 🌼 a dlaczego humor do bani ? ze wzgledu na prace ... :O :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie... po prostu sie boje ze nie znajde innej pracy za NORMALNE pieniedze :( , mieszkam sama i sama musze sie utrzymywac .... i tak naprawde .....za te pieniadze co zarabiam - juz chyba niedlugo pociagne (wszystko drozeje, pensja od PARU LAT (!) bez zmian , a ja kombinuje jak moge.... ) .... o glupich wakacjach gdziekolwiek moge w tej chwili sobie pomarzyc troche poratuja mnie nieraz rodzice ... (np . mama mi zaplaci za bluzke czy spodnie jak zabiore ja do wawy na zakupy ,czy zatankuje sie na stacji benz. u mojego taty ) , no ale to chyba nie powinno tak wygladac ... odlozyc cos z mojej pensji - wielka sztuka .... a naprawde nie mam jak to zrobic.... a najbardziej przykro mi jest jak moja siostra narzeka - tez na swoja prace i zarobki, a za tydzien sie pyta czy nie lece z nimi do Tunezji ? (wylatuja 19.04) :O Nieraz przychodza mi do glowy naprawde glupie mysli - typu sprzedac mieszkanie - teraz jest warte ponad 2 razy wiecej niz wtedy jak bylo kupowane , splacic kredyt (w tej chwili do splacenia zostalo gdzies 1/4 wartosci mieszkania, jak nie mniej ) , wrocic do rodzicow i miec wszystko w d.pie ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,takie są realia,że wszystko drożeje,a nasze pensje stoją w miejscu, i tak naprawdę to wcześniej się człowiek pracując u kogoś garba może dorobić niż spokoju finansowego, ja i tak jestem zdziwiona,że sama dajesz sobie radę finansowo🌼 życie kosztuje straszne pieniądze,opłaty,jedzenie:O a może firma ojca?ktoś będzie chyba kontynuował temat jego działalności,to nie będziesz ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma ojca .... to i tak bym musiala sie do nich przeniesc .... 80 km w jedna strone to troche daleko na codzienne podroze ;) zreszta moj ojciec to mlody czlowiek , blizej 50 niz 40 ,ale na pewno jeszcze troche poprowadzi ta swoja firme :) no i mam jeszcze 2 rodzenstwa ... .i transport nie jest to to co chcialabym robic do konca zycia ...;) tak sobie nieraz mysle .... dlaczego to wszystko mi sie przytrafia ... najpierw maz ... pozniej rozne akcje ze znajomymi ,ktore trwaja do dzis zreszta - (np.zdjec z wesela nadal nie mam, ale nie bede nawet o tym wspominac :) tej mojej kolezance , ktora na moje ostatnie 2 smsy \"jak sie czuje \" bo chorowala , nie raczyla nawet odpowiedziec ... :O ) pozniej i w miedzyczasie poznani faceci ..... porazka normalnie.. praca....za marna pensje (jak na wawe, moje doswiadczenie i wyksztalcenie ,ambicje, checi...).... i nie moge lepszej znalezc.... to jakis egzamin na wytrzymalosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę,że może życie chce cię na dno doświadczeń doprowadzić,żeby później było już tylko lepiej... Angel przesilenie wiosenne,doła załapałaś,idź do fryzjera na przykład🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt ...gorzej juz chyba byc nie moze..... to tylko chyba jakbym np. zachorowala (tfu tfu ) i pewnego dnia dostane wymarzona prace , poslubie ksiecia z bajki (np. dyrektora firmy) , a znajomi beda walic drzwiami i oknami .... noooooooooo to teraz czekam .... :D niestety czesto sie okazuje ze tak (jak wyzej opisalam) sie nie dzieje..... zabierzcie ode mnie ten pesymizm..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis juz troche lepiej :) dziekuje Wam 🌼 👄 🌼 wyszukalam kolejne oferty i tak sie zastanawiam..... czy wysylac aplikacje tylko na te ogloszenia , co mnie interesuja, czy tez na te , ktore mnie interesuja mniej i gdzie za jakis czas szukalabym czegos innego ? (o ile by mi sie to nie spodobalo ....a w sumie te interesujace mnie ,moga mnie przestac interesowac jak zaczne tam pracowac .....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celuj w te oferty które wyglądają obiecująco pod względem finansów, jak kasa będzie o.k. to na resztę można przymrużyć oko(w miarę rozsądku oczywiście) dopiero dotarłam do pracy,musiałam coś tam pozałatwiać, znów dziś pięknie:D moja córka dostała kasę od dziadka,dużo, i dziś z babcią i ciotką idą na zakupy,a ja mam cichą nadzieję że kupią coś co będzie się nadawało wg mnie do ubrania,bo znając ich pomysły to porażka -> patrz żółte gacie etc. już wolałabym,żeby się tak nie uaktywniały i nie udawały takich fajnych,i dały małej kasę żebym ja z nią skoczyła na zakupy,no ale cóż:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz corce ,zeby zachowala paragony ;) moze uda sie w razie czego zamienic :) co do tych ofert, to niestety trudno wyczuc jakie pieniazki za tym stoja .... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócę do domu i zobaczę co jest kupione,może jednak nie będzie tak źle, w coś trzeba wierzyć no nie?;) chociaż jak do tej pory ciuchy które mała od nich dostawała przy różnych okazjach,nie bardzo trafiały w gust mamy czyli mnie;) a przecież widzą jak ją ubieram,to po kiego grzyba kupują rzeczy, które się nijak mają do tego naszego stylu?pytanie z serii retorycznych:P Angel co jest z resztą naszych kobiet? jak już ty załapiesz doła,albo mnie nie ma,to tu tylko czaaasem ktoś inny zaglądnie,z rzadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) Nudzę się dziś w pracy jak mops. Za oknem słoneczko, na nogach nowe butki- chcę na spacer :) I palić mi się chce. Kurka, muszę się pozbyć tego głupiego nałogu !!! Jestem bardzo ciekawa, co słychać u Rybki. Rybko- odezwij się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje z tymi \"naszymi\" kobietkami , odzywaja sie rzadko :) ...ale ciekawa jestem ile osob czyta te nasze dialogi ;) i sie nie odzywa .... ps. gozdzik , a prezent sie odzywala jakos ostatnio ? Rybki tez dawno nie bylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent zamilkła nie odzywa się i tu i na priv.skrzynce chyba wypiję jeszcze jedną kawę:P a te buty to mnie serio interesują,bo chyba też musiałabym sobie jakieś wiosenne kupić, a i widziałam Angel te które sobie być może zamierzasz kupić, ha namierzyłam cię tak gdzie wkleiłaś ich linka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdjęcia. Ewentualnie mogę zdjąć, postawić na biurku, machnąć fotkę i posłać na maila, bo nie wiem, gdzie można umieścić takowe zdjęcie :) Szukam czegoś podobnego, żeby wkleić linka, ale nie znalazłam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - gwoli wyjasnienia - napisalam ze takie mi sie podobaja, a nie ze je kupie... nie wiem czy bede miala 300 pln na \"mokasynki\" ;) z Venezii ... chyba ze pozukam tanszego odpowiednika ...;) wlasnie mialam telefon z kolejnej firmy - w sumie szostej , ktora chce sie ze mna spotkac w sprawie pracy ... "zostala nam ostatnia wolna godzina- 14.15 " dziekuje bardzo :) chyba powiem szefowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się poprawiam :) http://www.allegro.pl/item173454600_najmodniejsze_czarne_wiosna_2007_roz_38_.html http://www.allegro.pl/item172768368_daria_d12_nowosc_modnie_i_z_klasa_skora_36.html Mam coś w stylu tych butów- pasek jest wyżej, gładki, buty są gładkie, ale też maja profilowane obrzeża jak te ostatnie, tylko nie tak drobno. Nie bardzo umiem to opisać, w każdym bądź razie są dalekimi, dalekimi krewnymi tych z linków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchaj o ile mnie pamięć nie myli,to kiedyś na początku pisałaś,że atmosfera w pracy jest o.k. i szefowa nie najgorsza ( wtedy gdy miałaś propozycję przejścia do innej firmy ) to może najpierw rzeczywiście pogadaj z szefową powiedz jej jak sytuacja wygląda,że podwyżka byłaby mile widziana etc. czasem nie taki diabeł straszny:P a nie motasz się po ogłoszeniach i jeszcze się wpakujesz w jakiś kanał i w ogóle bez pracy się skończy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa nie najgorsza ,ale jak jej sie trafi zly dzien , to ja dziekuje bardzo :O ale chyba w koncu sie przelamie... juz nawet nie chce tej podwyzki tu , tylko inna prace.... tylko jak mam ja znalezc siedzac w biurze 9-17, nie majac nikogo na zastepstwo ? a jak powiem szefowej co i jak , to moze posadzi \"przyjaciela\" swojego za biurkiem i telefonem i niech pracuje ? bez pracy sie raczej nie skonczy... jak juz sie odwaze powiedziec szefowej to na zasadzie, ze wypowiedzenie pisze w dniu podpisania umowy z nowa firma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×