Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

te górne mają jakiś porażający obcas/korek:P nie fajny;) ale ogólnie mniej więcej wiem o jakie butki chodzi,fajne takie wyduszanki,wycinanki,pomysł do wykorzystania w sobotę mam zamiar skoczyć do sklepów,zobaczymy co w ogóle będzie,bo jak mnie nic nie powali to przepękam w tym co mam, a kupię dopiero coś na lato,i na wesele w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka - mam , ale skoro nie ma mnie kto zastapic, to nie moge chodzic na urlop co drugi dzien lub codzien .... jakbym powiedziala, to mysle ze zgodziliby sie zebym mogla wyjsc na 2-2,5 h .. (? albo i nie ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik ja pol dnia przesiedzialam w polarze ... i jak sie patrze przez okno (nie teraz oczywiscie ,tylko w pracy ;) ) i widze niektorych \"porozbieranych\" to az mnie dreszcze przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Jak tam humory z rana? Goździku- oj mam miodzio prackę i szefów. W zeszłym roku przez jakiś czas pracowałam od 9 do 15, ale potem mnie \"awansowano\" i dostałam cały etat. Jak potrzebuję wcześniej wyjść czy przyjść, to nikt mi nie robi problemów. Z urlopem też ich nie ma. Tylko jak wracam po urlopie, to biuro trzeba \"odgruzowywać\"- jestem tu jedyną kobietą, a chłopaki mają tendencję do zostawiania wszystkiego na wierzchu, gdzie popadnie. Się pochwaliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) humorek juz troche mi sie poprawia - kupilam sobie na pocieszenie czerwone drewniane korale z bransoletka i komplecik (myslac o rozmowach kwalifikacyjnych) spodnie + marynarka, ale taki mniej oficjalny :) Corka - ja tez tak mialam ,ale wczesniej ,jak byl mnie kto zastapic ... a teraz ? :( no nic...musze po prostu wziac sie w koncu w garsc, i zaczac zmieniac to moje zycie :) Mam nadzieje ze na lepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna Angel mam dla ciebie jedyną i słuszną radę : znajdź sobie bogatego faceta- za jednym razem upieczesz dwa gołębie. To był żart oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ten bogaty facet to wcale nie jest głupia myśl;) gdybym kiedyś była mądrzejsza i bardziej przewidywalna,to tak właśnie bym zrobiła,bez żartów, potem ewentualnie jak by się nie ułożyło to bye bye, ale kasa by została:classic_cool: ale człowiek był kiedyś młody,i naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta opcja tez istnieje :classic_cool:... tylko nie wiem co latwiejsze - bogaty (ale tez troche kumaty ,zeby bylo o czym z nim rozmawiac --ale przeciez nie musze tylko z nim rozmawiac :D ) facet, czy fajna praca ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Angel, nie bądź taka pragmatyczna: faceta łatwiej zmienić niż pracę :P :D :D :D Szukaj faceta. Według kafeteryjnych opiniodawców kobiety lecą tylko na wygląd i kasę- nie można tych myślicieli zawieść. Poza tym ... widziałam topik o wiele mówiącym tytule- coś w stylu- dam zarobić brunetce . To jak Angel? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się. Nikt na tym topiku nie oferuje bogatego facia, tylko szuka kobitki do zemsty. Angel- szukaj jednak pracy :) I normalnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten normalny facet moglby byc bogaty :classic_cool: ;) mialam kiedys takiego :D , poza tym ze mial kase , to jeszcze na wszystko sie zgadzal - czyli \"widzial\" tylko mnie - mial klapki na oczach ;) , mialam wszystko co chcialam .... bylo tak przez 2 miesiace... wiem, glupia jestem ,ale znudzilo mi sie to :O , nawet poklocic sie z nim nie moglam :D opanowany , nie odpowiadal na zaczepki .... a ja lubie ogien w zwiazku ;) :classic_cool: czlowiek jak jest mlody ,to robi glupie rzeczy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, no nie o to mi chodzi .... to byl zwiazek bez \"iskrzenia\" , przekomarzania sie , itepe.... cokolwiek nie powiedzialam , mialam racje :), czegokolwiek nie chcialam - mialam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem :) Sielsko- czarodziejsko, aż się nie czuje ziemi pod stopami. A grunt pod nogami trzeba mieć :) Też byłam z takim, co by mnie zamknął w złotej klatce. Ale kasą to mi nawet Bill Gates nie zaimponuje. Trzeba czegoś jeszcze: jak to mówią- nie samą miłością człowiek żyje, a ja dodaję- ale i nie chlebem tylko. I wybrałam młodszego, jeszcze się uczącego, teraz szuka pracy. A tamten wydzwaniał przez 1,5 roku i teraz pewnie siedzi sam i zasypia z garścią kasy w ręku zamiast tulić do siebie ukochaną :P A poza tym mówił \"we wojsku\" :O :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bledy - w mowie - i w pismie (np. na gg czy sms) tez skreslam :) zadna ze mnie polonistka :classic_cool: ,ale jakos to mnie razi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Majkę :) Dzieciństwo mi się kojarzy między innymi właśnie z nią. Fajnie, że twoja córa idzie na jej koncert, a nie jakiejś Dody czy innej Mandaryny. Tzn, że chce iść na taki koncert typowo dla dzieciaczków :) Dzieci przestają być dziś bardzo szybko dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , ja kiedys widzialam na zywo Majke - w Galerii Mokotow ;) ubrana w te swoje spodniczki i legginsy :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka no ona jest dopiero zerówka więc jaka doda?albo mandaryna? to jeszcze dziecko przecież:P:classic_cool: zakupy,no właśnie nie wiem o co chodzi,ale kupiły tylko butki wiosenne,fajne przyznaję,i nic więcej,a kasy miały full,a o ich normalnie wątpliwym guście niech świadczy tekst taty:dobrze że babcia i ciotka nic więcej ci nie kupiły,bo i tak by to leżało w szafie:P reszta kasy podobno została na później,cokolwiek to znaczy, oby tylko któraś z tych wielmożnych pań się do niej nie przy-kolegowała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×