Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

to moze jednak warto zamówić na allegro? Revlon jest tylko w tych droższych drogeriach, mozna znaleźć w wielkich galeriach handlowych. Kurde dlaczego u mnie nie ma butów Nine West? buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zamawiałam na oko - no ale ja sie solarkuje wiec wybieram zazwyczaj ciemny. Wydaje mi sie ze widziałam gdzies w Poznaniu dział Revlona - ale zabij mnie niepamietam gdzie to było...Chodziłam wtedy po galeriach handlowych.Chyba ze myle z Wrocławiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pozostałe...cholera musiałabym specjalnie w sobotę do pnia przyjeżdżać i sprawdzać czy rzeczywiście tam są...bo w tygodniu to godziny otwarcia mi nie pasują...wkurzona jestem i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to popanikowałam,powyżalałam się,naględziłam co widać w moich wpisach powyżej:P a teraz zadzwoniłam jeszcze w jedno miejsce i pani mówi że mają,i jeszcze dziś do nich zdążę...co prawda uwierzę dopiero jak zobaczę ale...:D ale co se tu pogadałam to se pogadałam;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se wlasnie pogadalam z Michalem Tajemniczym ;) czemu on nigdy nie dzwoni wtedy, gdy R. jest obok ? :classic_cool: , przynajmniej bylby troche zazdrosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkara
czytam was z wielkim zaciekawieniem..powinni to wydac!jestem daleko,daleko w tyle:)z ciekawosci zajrzalam na ostatnie strony...hmmm gdzie jest prezent???z duma patrze na to,ze wy ciagle tu jestescie...razem!!!!!!pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu ciągle razem, jak butla z gazem :D ale od początku wątku duuuużo się zmieniło. na razie nie zdradzę, gdzie jest prezent, żeby Ci lektury nie zepsuć :P ;) Angel, ja też ostatnio widziałam \"mojego\" Michała - oczywiście przypadkiem. coś wracają kurfa jak bumerangi - rychło w czas! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa,jakie rymowanki no super supeeer zdolna babka z ciebie:P;) a gdzie fota z con(domo)radomoreno?:classic_cool: a co wy jakieś akcje ze spotykaniem/dzwonieniem z byłymi?w sobotę telefony wam nie nadążą życzeń odbierać;):D Kawa,70zł,wierzę że warte tej ceny a tak poza tym to piździ u nas jak za cara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fota poszła na maila :classic_cool: u nas też zimno, nie lubię. i w ogóle jakaś taka jestem niedobudzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Metaxa, wlasnie - rychlo w czas ;) demony przeszlosci brrr :P Gozdzik - no przeciez ja mu nie kazalam dzwonic . Zreszta nie wiem po co to robi. Bez sensu . Ale nie bylam za specjalnie w nastroju do gadki , wiec jest szansa ze to byl juz ostatni jego telefon :P :classic_cool: Dzis ide do kina na \"Mala wielka milosc\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.2. mowcie co chcecie, ale ten Conrado mi sie nie podoba , jakis taki \"sztuczny\" jest :P NIna - ladnie Ci w tej fryzurce . A propo wlosow - ja juz nie mam siwych ;) no i troszeczke skrocilam , ale to minimalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie ględź:P na ty zdjęciu lekko wybałuszył gały;) ale ja tam sądzę,że jest ok:classic_cool: a jak na żywca?Metaxa fajny? Metaxa,fryz pikny:) i no faktycznie odpierdoliłaś się na tą imprę,że fiu fiu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, jaki Rysiek, daj spokój - mówiłam, że to znajomość platoniczna... :D ;) dzięki za komplimenty! a mnie się średnio ten mój fryz na focie podoba. jak w lustrze patrzę, to myślałam, że fajniej wygląda :P ale może tylko tak się gupio uczesałam. a Condziu masz Angel rację, wyszedł jak w muzeum figur woskowych. ale na szczęście w realu jak się rusza i mówi to wygląda GIT :) ❤️ ;) Angel, a z kim idziesz do kina?? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolezanka ide, przeciez nie z Michalem Tajemniczym :P . R. od dzis chwilowo na Łotwie, wiec trzeba se radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej metaxa - no fajna fotka :D Myslałam ze masz krótsze te włosy. No i widze ze normalnie z VIPami sie zadajesz nonono Goździk - ja bym nie dała 70zł za żaden podkład.Kupuje go na allegro za jakies 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , ja mam WIELKA NADZIEJE na to co piszesz 🌼 ... bedzie lepiej .... (bo gorzej juz chyba byc nie moze :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa,czy ja mam do ciebie mówić DRUKOWANYMI LITERAMI?:O wiem ile kosztuje na allegro,ale potrzebowałam go JUŻ i musiałam dobrać kolor,i już,mam nadzieję jak pisałam że jest ok,ciekawa jestem... a mojego starego l'oreala wycofują a ty wciąż walczysz z babą z naprzeciwka?czy wrzuciła trochę na luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zgadnij.... myslisz ze dlaczego tak rzadko piszę? :O Nie gadam z nią i tyle. Co do podkładu ja byłam zadowolona.Teraz mam tego Loreala ale - słabo kryje, szybko sie świecę i nierówno sie nakłada..jakis taki nie dla mnie.Nastepnym razem wracam do Revlona :D Kurcze marzą mi sie nowe buciki....Platforma...odkryte palce...Ech..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×