Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

mi tez sie marza nowe buciki jakas kurteczka na wiosne moze jakas wiosenna sukienka to se pomarzylam :P i narazie musi mi to starczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jedena
a na ulicach na wiosnę się zażółci i zazieleni,właśnie mi się znajoma chwaliła,że zakupiła sobie płaszczyk czysta żółtaczka;) ja sobie buty już kupiłam,czarne czółenka lakierki,dobra cena,przede mną chrzciny,komunia,trzeba jakoś wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ,to najbardziej lubie proste , lub bardzo leciutko (prawie niezauwazalnie) rozszerzone nogawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię rurek, bo słabo w nich nogi wyglądają - znaczy, trzeba mieć długie i szczupłe nogi, żeby fajnie w rurkach wyglądać. a że takich nie mam :P to noszę lekko rozszerzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam dobrych nog do rurek , chociaz kiedys - chyba w podstawowce - mialam takie spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja noszę rurki - do tego sexowne szpilki :D:D:D albo obcisłe spodnie 3/4 plus kozaczki albo szpilki. Dzwony tez lubie. A w żółtym tak jak w pomarańczu totalnie mi nie do twarzy :O Metaxa - tez nosiłam dresy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa , mysle ze znajdziesz takie buty - tylko niekoniecznie tej marki , ale fason jest bardzo modny teraz , wiec nie powinnas miec z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fujjj..... czarną bez mleka i cukru piłam wieki temu, ale teraz nie wzięłabym takiego świństwa do pyska, zabójstwo dla żołądka. mamy w robocie fajny expres do kawy, więc spieniam mleczko i dolewam kawy - mniam! i bez cukru! a ogólnie to lubię też z cynamonem i kardamonem - przywiozłam tę zajawkę ze Stanów, gdzie często jeździliśmy na właśnie taką kawkę, koniecznie na słodko. no, to powspominałam :) szkoda, że kawka dopiero jutro. teraz znieczuliłam się grzańcem galicyjskim i mam nadzieję, że dzięki temu szybciej usnę :classic_cool: paaaa! ;) PS: Angel, jak film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo obgadują mnie :P ;) Miśka nie ma a mi sie od rana włączyła funkcja \"okres\". Chyba mnie tak zaprogramował żebym nie skakała w bok jak on wyjeżdża hahahahha Kurde ciezko mi sie bez niego śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , film - hmm taki se , komedia romantyczna oczywiscie z happy endem , dobra na odprezenie , ale bez rewelacji :) teraz chce isc na \"Mgłe\" , na podstawie powiesci Kinga . Napewno zapewni mi wiecej wrazen ;) . Kawka , no trzeba bylo pisac wczesniej o butach- wczoraj bylam w Arkadii , pewnie jest tam ten sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze nowe pazurki zrobic, chyba dzisiaj bo muszę jakos wyglądać między ludźmi w tym Wrocławiu :) Może znajde tam te buty? :D:D A w niedziele dzień faceta...pamietacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele dzien faceta ? a nie we wrzesniu jakos ? hmmmm no nic ... wszystko zalezy i tak od soboty :P ;) Na Pokute tez mialam kiedys isc, ale wlasnie wtedy sie rozchorowalam :O , i jakos pozniej zapomnialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrzesniue jest dzien chłopaka - dla dzieciaków w szkole ;) A Dzień Mężczyzny zrobili dzień po Dniu Kobiet....jak dzien babci i dziadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień faceta?pierwszo słyszę...i tak mało kto będzie o tym wiedział i obchodził;) to nie to samo co międzynarodowy dzień kobiet,hucznie obchodzony od setek lat,goździki;) rajstopy hehehhhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×