Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja nie byłam, ale jak chcesz mnie goździk zaprosić, to nie odmówię :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na bank ;) o kurfa, ale mam kryzys, nic mi się nie chce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg pada (no moze to sniezek, ale nie podoba mi sie to ) :O , a miala wiosna juz przyjsc :/ mi tez sie nic nie chce, glowa mnie juz boli ... pierdolone lożysko w naczepie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpuszczone, tylko znudzone :P no nic, może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mimo moich najszczerszych checi - zdjecia mi sie nie pokazuja . Czy chodzi Ci o komentarze ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde, jakbym wiedziała, że usuną, to bym zapisała!!! fota była taka, że siedziała babka na krześle, a na niej siedział striptizer w stringach :D ale najlepsze były komenty do foty - oczywiście wszyscy ją zrównali z ziemią, co za społeczeństwo mamy kołtuńskie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) U nas wczoraj zasypało, ale dzisiaj juz prawie nic nie ma. Misiek jutro w nocy leci do Barcelony - Angel moge spac u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , jak to co - bylam wieczorem przy kompie :D , przeciez net tez mam w domu ;) Kawka - spoko ;) zawsze sie kanapa jakas wolna znajdzie :) 🖐️ u nas dzis rano porzadnie sypalo . Mialam jutro jechac do Wroclawia ...ale sie okazalo ze nie jade... wyjazd odlozony na przyszly tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też sypały taaaakie wielkie płatki śniegu, że szok! Kawa, bo mi się przypomniało - dawałaś tu kiedyś takiego linka do filmiku, gdzie byłaś. skąd Ty się tam wzięłaś w tej panterce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa - współpracowałam z producentem programów medyczno-kosmetycznych dla polsat zdrowie i uroda. Stąd - darmowe karnety na solarke, fryzjera ipt. czasem jakiś wywiad robiłam albo robiłam na statyste albo \"pacjentke\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis "Miedzynarodowy Dzien Tesciowej" :classic_cool: gozdzik, masz cos dla swojej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najmniej z 2tygodnie się nie pojawi więc dlatego dziś, zresztą to zawsze miłe,więc nigdy nie za wcześnie Kawa w całym poznaniu chyba nie ma tego revlona,no szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×