Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a co to Angel, blachara jakaś, żeby ją BMW przekupywać? ;) pewnie Kawie chodzi o pierdzionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. wie, ze BMW mi sie nie podoba ;) :D :P na pierdzioneK NIE LICZE , na wieniec tez nie :D ;) Mam w ogole nadzieje ze dostane COKOLWIEK , bo ostatnio uslyszalam ,ze to "komunistyczne swieto" i on go nie uznaje.... Walntynek w sumie tez nie uznawal, ale sie postaral ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa -nie chodziło mi i pierścionek :P A ja nic nie dostane od Misia buuuuuuu wróci dopiero w poniedziałek w nocy.Moze kupie mu cos na dzien faceta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, paliłaś coś? ;) no aż sama jestem ciekawa, czym Angela R. zaskoczy ;) właśnie, może bym se jakieś rajstopy kupiła z tej okazji - odkąd odkryłam w tym roku na xmass, że faktycznie można w nich chodzić i nie spadają, zostałam ich wielką fanką. a po ostatniej imprezie i Rysiek też :D ;) echhh.... kiedy ja się uspokoję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no tak, chodzi o takie samonośne! nigdy nie wiem czym się różnią rajstopy od pończoch ;) coś jak goście zawsze mylą spódnicę z sukienką ;) ale dziewczyny, bo bym zapomniała - wszystkiego NAJLEPSZEGO dla NAS z okazji dzisiejszego święta! :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wypad do Wrocławia udany - rajd po sklepach w galerii handlowej (kupiłam te moje buciki Nine West looool) Musical -rewelka. Bardzo mi sie podobało - pierwszy raz byłam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście zrobiłam sobie pazurki :P Metaxa - jak kobieta może mylić pończochy z rajstopami????????? No ja rozumiem facet...ale Ty????Wszystkie Ryśki chyba lubią pończochy :D :P A jak Wam generalnie minął Dzień Kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet - jak zwykle, bez rewelacji. Dzień jak co dzień, nie ma o co szat drzeć. Ale Aniołku, coś za cicha jesteś... Coś się stało?... Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
a co Cie to obchodzi stara panno? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gozdzik szt dwa , stalo sie :O najpierw dostalam to : http://images26.fotosik.pl/174/388e49d80192c99fmed.jpg a potem ...w sumie to dluga historia i ciagnie sie juz jakis czas.... sytuacja mnie przerosla ... z lekka ... final jest taki , ze rozstalismy sie w nienajlepszych nastrojach w piatek ... on powiedzial ,zebym to sobie wszystko przemyslala , on tez to przemysli ... i ze sie zdzwonimy .... i sie od tamtego czasu nie odzywa ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Czyli to juz koniec :-( Trzymaj sie Aniolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze różnie może być. nie przesądzałabym sprawy. normalnie Kawa można pomylić, też mi wielkie HALO :P ;) mówiłam, że dopiero ostatnio odkryłam fenomen POŃCZOCH ;) ale już nie pomylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za uznanie dla mojego stanu :classic_cool: Aniołku - to wcale nie musi być koniec, uszy do góry! Oczywiście trudno powiedzieć cokolwiek, zwłaszcza, że nie wiemy, czego dotyczyła Wasza rozmowa. Mogę się domyślac, że poszło o czas, jaki sobie przeznaczacie, gdy R. jest na miejscu. Jeśli chodzi o przemyślenia - lepiej je zrobić zawczasu, niż potem, gdy coraz trudniej jest się rozstać. Ale na razie nie wiemy nic. Bądź dobrej myśli. A swoją drogą też przemyśl, co i jak być chciała. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czyli to koniec\" jakby byl koniec, to raczej by mi o tym powiedzial ... tak mysle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze być o normalnej godzinie w domku...Piesek wysikany, obiad wstawiony - zaraz będzie świeżutki i smaczniutki :D Misiek już w samolocie leci w stronę Berlina..Ech będzie dopiero koło 22:00-23:00 - bo jeszcze musi dojechać z tamtąd autem. Kadrowa dzisiaj się prawie cały dzień opierniczała, az mi się śmiać z niej chce jak sobie kładzie segregator z listami płac przed nosem a grzebie w internecie jakby tego nie było widac hahhhhahaa Metaxa to mówisz że nie miałaś zaufania do pończoch samonosnych - ja nosze głownie takie. Bardziej nie mam zaufania do staników mających trzymać biust bez ramiączek na imprezie...Albo te takie silikonowe cycki - wiecie o co mi chodzi? Przykleja się to jakoś na cycka żeby powiększyć (kumpela takie ma) i to sie niby ma trzymać bez stanika. Szkoda tylko że jak sie człowiek (kobieta) spoci to jeden potrafi się nagle odkleić hahhahha Angel - tylko pamiętaj - CIERPLIWOŚĆ. Czekaj spokojnie, bo jak go będziesz atakowała co chwila smsami i telefonami to to odniesie odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie doczekalam telefonu... dal mi czas przez weekend zebym sobie przemyslala to wszystko i zebym co nieco ochlonela ... metoda drastyczna ,ale poskutkowala w moim przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale i co Ci powiedział??... opowiadaj ;) ha, ha, ale śmieszne goździk wiesz :P ;) a Ty nosisz rajstopy czy pończochy? :P ;) a do takich staników bez ramiączek czy silikonowych nakładek to już w ogóle zero zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×