Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

moze przejdzie ;) zle sie nie czuje :) ps. widzialas mnie w weekend w p-niu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie byłam w weekend w pniu,ale jak tylko cię jeszcze kiedyś zobaczę dam znać;) dzisiaj ja się coś kiepsko czuję,nie wiem czemu:O mam nadzieję,że mi przejdzie bo chciałam dziś wlecieć wreszcie po ten Kawowy:) podkład, muszę mój mi się skończył już nawet resztki nie chcą wylatywać;):D no a potem chciałam wreszcie na lejdis,już tyle czasu się wybieram no to jak sobie pięknie zaplanowałam to pewnie nic z tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla odmiany czuję się wyśmienicie :D miałam fajny weekend plus mam słońce za oknem, w perspektywie Egipt za miesiąc - echhh... :) goździk, a jak tam śmiałek I i śmiałek II? zdradzisz coś czy nadal kamień w wodę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śmiałka I nie muszę chyba objaśniać. a śmiałek II - o ile dobrze wywnioskowałam z Twoich zawoalowanych wpisów, ktoś tam nowy pojawił się na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa:D jakie "zawoalowane wpisy"?we mnie przecież można czytać jak w otwartej księdze:P;) śmiałek(bez nr;) ) było minęło,w skrócie przetłumaczywszy nie dostał czego chciał:P to co sobie chłopina będzie marnował czas na próżne gadanie i picie kawy...:D:D:D Kawa,wiem że różnica cenowa jest porażająca,ale ja nie wiem jaki kolor,dlatego pędzę wybrać tu,pewnie że mogę wybadać kolor a zamówić w necie,ale nie mam już na to czasu, jak się sprawdzi to następne zakupy przez allegro to jasne,poproszę wtedy namiary na sprzedawcę sprawdzonego u którego ty kupujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już sama nie wiem, może mi się coś ubzdurało, ale wydawało mi się, że był mały epizod z innym śmiałkiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ponazywaj ich jakos inaczej , co ? * Śmialek * Odwazny * Brave Heart czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... bo ja goździk jestem czujna jak pies potrójny! :D śmiałki, Ryśki, ptaki... OMG, z kim ja się zadaję ;) Angel, a jak tam sprawki z R.? wyprostowało się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to czytam między wierszami...Czy wyprostowały sie sprawy z R....Znaczy że mu nie stawał? hahahahha ;) :P Kurde dziewczyny normalnie mam taką masakre w pracy teraz że nie moge za często do Was zaglądać bo głupia pinda poskarżyła się szefowi że ja niby nic w pracy nie robię tylko w necie siedzę calutki dzień a ona biedna tylko pracuje.Podobno mam zaległości a skoro nie-znaczy że mój Misiek za mnie pracuje. beszczelna pinda. Pracuję 3razy więcej od niej i czasowo dłuzej a ona na beszczelnego szopke odstawiła specjalnie przed zebraniem żeby punktów nabić. Wygrażała sie że Misiek nie bedzie nią rządził itp - no i dzisiaj z zebrania wyszła niepocieszona jak szef powiedział jej prosto z mostu że Misiek pełni funkcję jego prawej ręki i oficjalnie został dyrektorem. Mojego konfliktu z nią nie omówił, powiedział ze nie zajmie niczyjej strony. Mysle jednak że jak wróci z delegacji to chyba powinnam z nim pogadać sam na sam i jakos wszystko wyjaśnić, bo dwa lata pracowałam na uznanie i zaufanie a pinda mysli ze jednym wyskokiem to zmieni.Zwłaszcza ze sama cały dzien siedzi w necie albo wisi na telefonie... Ech. to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... no to niezłe jajca tam masz!.. a skąd się ta pinda tam w ogóle wzięła? bo nie pamiętam (oopss..) jedna sprawa, że wszystkie trochę w necie siedzimy ;) ale laska miała niezły tupet, żeby szefowi nakablować - to jawne wykopanie toporu wojennego! i co Kawa, jaki masz na nią plan? bo znając Ciebie tak tego nie zostawisz (?) a co do R. to dokonałaś dalekoidącej nadinterpretacji :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa to ta kadrowa z którą dziele biuro - juz kiedys wspominałam że regularnie gra mi na nerwach. A czy to tak zostawie? Wiesz, powiedziałam jej dosadnie że poza służbowymi sprawami ma sie do mnie w ogóle nieodzywać. Poza tym uwielbiam patrzec na jej wqrwienie że Misiek został szefem i moze wydawać jej polecenia. No i mam zamiar porozmawiać z szefem o tym, ale jeszcze nie wiem co mu powiem.Nie bede na pewno oczerniała jej, bo to by było na jej poziomie zachowania a w życiu trzeba kierowac sie klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to jak kadrowa, to pamiętam. myślałam, że jakąś nową niunię macie. trochę ch*jowo, że jest Was tam mało i jeszcze drzecie koty. u nas na szczęście jest to nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie drze kotów - tylko jej ostatnio odpier...la .Wszyscy żyjemy w zgodzie i przemiłej symbiozie. A jakby była nowa niuńcia to już bym ją ustawiła :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wspolczuje Kawa tej calej sytuacji z kadrowa , niefajnie jest miec taka pinde i atmosfere w pracy :O a z R. hmm nawet sama nie wiem co mam napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zdziwilam :D cicho siedzisz, a tu sie okazuje ze juz i po slubie i po porodzie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"paskudo\"?? - ja Ciebie goździk też :P :D ;) Angel, jak nie wiesz, to pomyśl chwilę i coś napisz ;) a co do Rybki - tak to jest, jak się człowiek za dużo wirtualnie udziela :P mity kwitną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa;) taa netowe plotki,kto by pomyślał... no a u mnie dziś tak: :D i jak nikt mnie nie zdenerwuje to tak pozostanie, no i może uda mi się dziś wczorajsze plany zrealizować,wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - no właśnie dlatego nie udzielam się już tak, jak kiedyś... a i tak jak widać, stałam się legendą... :classic_cool: :-P :-D Zarobiona jestem potwornie i nie mam czasu się poudzielać. 😭 Nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o moją sytuację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌼 a jak tam chatka?coś opowiedz przy chwili... baby zapracowane cy cóś(cuś?) (cycuś;) ) a u nas teraz słońce,ale jeszcze jakąś godzinę temu śnieg padał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×