Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no spoko. mam nadzieję Kawa, że inwestycja wcześniej czy później się zwróci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że będę żygała? hahahhaha ;) dziewczyna sprzedała mi ten gorset przez gg bez prowizji allegro, zamawiałam wczoraj koło 15stej godziny a dzisiaj rano juz kurier był. Acha - no i nie policzyła kosztów przesyłki :) Lubię takie szybkie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kurfa, Ty jak nie o jedzeniu to o rzyganiu.... bleechhh... nie, nie o taki ZWROT mi chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, no dokładnie, dawno o paznokciach nic nie było - jak tam dzisiaj, jaki motyw na tapecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam szklane z folią hologramową - efekt wizualny-przezroczyste z mieniącymi sie kryształkami w środku ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez Ci sie chce bawic z tymi paznokciami :D , ja to nie mam cierpliwosci do takich rzeczy ;) dzis jest jednak piekny dzien :D Pamietacie jak kiedys pisalam ,ze szykuje mi sie niezla kaska pod koniec kwietnia ? Niestety bylo male opoznienie, i dostaje ją dzisiaj po poludniu :D :classic_cool: . STRASZNIE SIE CIESZE :classic_cool: - bo to mniej wiecej rownowartosc mojej miesiecznej pensji :D acha, i w piatek rano ide (o ile nie zapomne, bo ostatnio z pamiecia u mnie krucho :O ) na rozmowe kwalifikacyjna ... Troche sie spoznie do pracy... hmm no nic ;) . W ogole tak mnie zaskoczyli tym telefonem ,ze chyba wydalam sie malo inteligentna . Dobrze ze jestem umowiona z kims innym niz rozmawialam przez tel. Niestety z kobieta :O :P . W koncu dzwonil ktos z innej branzy jak transport/spedycja/logistyka , bo tego to juz mam powyzej uszu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzy mi sie Madera :classic_cool: ... przepieknie tam jest, ale zeby bylo upalnie, to tak nie bardzo (no i zdarza sie ze pada niestety ) na drugim miejscu jest Skandynawia ... co prawda , tam tez nie jest za goraco latem ...ale zawsze chcialam tam poleciec :) ale pewnie skonczy sie na jakims bardziej popularnym kierunku ... hmm Turcja we wrzesniu ;) no i nie wiem jeszcze kiedy wezme ten urlop ??? narazie to mi Kazimierz Dolny caly czas chodzi po glowie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ciśnienie chyba spada...zasypiam normalnie.. Kumpela dzwoniła z propozycją pracy przy marketingu i reklamie wielkiego centrum handlowego które budują..Ale mysle że to nie dla mnie.Ja zbyt często potrzebuję spokoju i wyciszenia niż ciagle udawać przebojową energiczną dziewczynę załatwiającą koncerty, banery itp itd...A może tak samo jak Angel boje sie zmian? A może po prostu jest mi w tej firmie zbyt dobrze? hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
pewnie ze za dobrze Ci, skoro w tej pracy tylko chlejesz i żresz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.. to był dobry dzień :D poszalałam na szopingu i nabyłam: brązowe spodnie, żakiet ecru, złote sandałki klapki na koturnie i \"nerkę\" na rolki. rzadko mi się zdarza taka wena, toteż postanowiłam to wykorzystać :) u nas też pogoda suuuuper i podobno zapowiada się równie ładny weekend - czyli żyć nie umierać :) czego sobie i Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty powiesz Metaxowa co ty powiesz,ta twoja energia prócz udanego wydania góry kasy podejrzanie śmierdzi mi mega udanym seksikiem z jakimś ryśkiem bądź M.:P;)ale co ja tam niby wiem...;) hehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty tam niby wiesz gwoździk, pudło! :P ;) dziś był TYLKO szoping.... a mega udany sexik był wczoraj :P :D a skoro o wilku mowa, to co nic ostatnio o śmiałku nie wspominasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no 🖐️ ja ze swieza gotowka tez moze sie wybiore w weekend na jakies zakupy :D :classic_cool: , chce sobie kupic na pewno jakies dzinsy (widzialam fajne , takie cienkie \"letnie\" w Mango :) ) , torebke-koszyk na lato , i moze jakas kiecke wiosenno-letnia :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. w porownaniu z dniem wczorajszym, to sie troche ochlodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez świeżej gotówki więc się na zakupy nie wybiorę😭;) gotówka poszła się rypać na prezent chrześniaka komunijny śmiałek?a kto to był taki?przypomnij mi:D dziś mi się jakaś blondyna:P chciała wpieprzyć przed samochód,hm czy przy zmianie pasa wrzuca się migacz nieee skręcam prawie na kogoś samochód i już:O ciśnienie mi podniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietasz juz Smialka ? ehhh, jakby o tym wiedzial, pewnie by sie zalamal :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby tradycji stało się zadość - dzisiaj żremy hot-dogi i hamburgery. Podoga przywędrowała od Goździka do mnie. Jest przepięknie :D:D:D Też muszę sobie kupić spodnie-ale jakieś czarne. Kasy zero - wszystko zjadły meble i dentysta... Prezent na piątek został skonsumowany wczoraj hahahhah :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jednak nie mam tej rozmowy o prace... Pani , z ktora bylam umowiona , sie rozchorowala ..hmmm ;) mam nadzieje ze to nie po lekturze mojego cv :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ją alergia dorwała i sie zakatarzyła... A mój Misiu mi zrobił niespodziankę i wparował z czekoladkami, piękną dużą orchideą w kryształowej donicy i śpiewającym łosiem....Łosiek się wygina, maha porożem i śpiewa \"I feel good tarararararara ...\" ;) :D:D:D:D:D A mój prezent dla niego też już wczoraj został \"rozpakowany\" i \"skonsumowany\" hehehhe Fajny ten gorsecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea???... a tego się przypadkiem na pogrzeby nie kupuje??? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×