Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

napisalam przeciez ze piwa mam dosc ;) ,a nie ze alkoholu :D ;) moze wpadne z jakims drinem :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no to jestem po szkoleniu jakby co. i nawet dyplom dostałam! ;) na kolanach do Częstochowy to się Angel idzie o dobrego męża, z tego co kojarzę ;) ale rozumiem Twoje zniechęcenie do osobników płci przeciwnej, także luz, możesz iść w mojej intencji ;) fajnie, że już weekend.. a za tydzień o tej porze..... hmm...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo, ta pogoda mnie wykańcza... :/ cześć w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: mialam suuuuuuuuper weekend :D :D :D i jak ktos mi popsuje humor to ma wpierdol :classic_cool: :P ;) bylam m.in. na zakupach i kupilam se fajna torebke i sukienke ;) aleeeee pozniej widzialam fajniesza torebke -koszyczek .... czy jak se ja tez kupie, to bedzie glupota ? :O (dodam ,ze tej co kupilam nie moge oddac... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel oczywiście,że to nie głupota wariatko,kupuj bo jak nie kupisz to potem będziesz żałowała:D masz moje błogosławieństwo:classic_cool: padam na pysk,te weekendy kiedyś mnie wykończą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , podjade po nia po pracy :D ;) :classic_cool: , najpierw moze sprawdze stan konta jeszcze :P psa oddalam w weekend na przechowanie , wiec nie musze sie spieszyc do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo 80 zl , nie pamietam dokladnie , cena nie jest bardzo powalajaca ;) no ale jeszcze musze kupic troche $$$ na wyjazd ...a pensja bedzie dopiero jak wroce :O ;) Konto sprawdzone, nie jest bardzo tragicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie weekend całkiem nieźle. W sobote zaliczyłam sklep i kupiłam nowe spodnie. W piątek wieczorem zadzwonił kuzyn Miśka że mamy w niedziele byc na komunii jego syna. Rychło w czas nas zaprosił, nie? Heh Wiec troche kasy poszło i w niedziele nudziłam sie na komunii z ludzmi których pierwszy raz widziałam. A Misiek widział ich jakies 10 lat temu. Typowe zaproszenie rodziny żeby zebrać haracz dla dzieciaka.... No i dzieciak uzbierał całkiem fajną sumkę i dostał skuter. Kurcze za moich czasów to były zegarki i rowery.... No a teraz piszę list motywacyjny i CV do innej pracy.Zobaczymy czy w ogóle zadzwonią bo praca fajna i za pewne lepiej płatna od tej mojej. Tak na marginesie - nie mam jeszcze wypłaty na koncie :O A muszę kupić ławę do salonu, nie wspomnę o innych meblach, zasłonkach i odmalowaniu ścian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W piątek wieczorem zadzwonił kuzyn Miśka że mamy w niedziele byc na komunii jego syna\" ja tam bym nie poszla chyba :P , no ale widocznie Misiek byl na \"liscie rezerwowej \" i ktos pewnie im odmowil ... hmm mysle jeszcze ze na miejscu tego kuzyna chyba w ogole byloby mi wstyd zapraszac kogos tak pozno ... powodzenia w wysylaniu cv :D , piszesz o pensji za kwiecien ? moja szefowa sie mnie dzis spytala (dzien dobroci, czy co ? hmm) , czy nie chce pensji przed wyjazdem ... powiedzialam ,ze sie zastanowie, bo nie wiem ,czy to jest dobry pomysl ... ;) i bylam dzis na rozmowie :classic_cool: , mialabym faaajnego szefa jakby sie udalo ;) , do srody maja sie odezwac co i jak :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojechalam po torebke ;) mialam pasazera w drodze do domu i jakos nie chcialo mi sie z nim tam jechac :P a teraz to mi sie nie chce :D moze jutro podjade po pracy (ale to bedzie gorzej , bo bede chyba wracac z R. ) , albo w ogole po przyjezdzie kupie jak mi zostanie troche kasy ... hmm zobaczymy jeszcze ;) moze przezwycieze pokuse ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Angel - Misiek nie był na liście rezerwowej. Jakby to był ktoś z mojej rodziny to to by było nie do pomyślenia żeby zapraszać tak w ostatniej chwili...No ale ten jego kuzyn to własnie taki nieodpowiedzialny koleś...No ale Misiek stwierdził że pojedziemy więc jego wola. Trzymam kciuki, mam nadzieję że dostaniesz tą pracę skoro szef fajny :D:D:D A z torebką bym sie wstrzymała faktycznie i poszukała czegoś fajnego w Egipcie :D No wczoraj na koncie wieczorem pojawiła sie wypłata - tak Angel - za kwiecień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze w Egipcie sa fajne torebki... tylko ze w wiekszosc skorzane, a ja sie uparlam na ten koszyczek ;) Szef potencjalny niby fajny (taki sie wydawal ;) ) , no ale w dziale gdzie mialabym pracowac, pracuja prawie sami faceci :classic_cool: ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa no faktycznie jakiś numer z tą komunią,a jak kuzyn rozlatany to niech się zbierze do kupy:P bo to jest robienie sobie jaj dzwonienie w piątek przed,jak tu się prosi otrzymać piękne zaproszonko ze 2tygodnie wcześniej:O no ale było minęło po temacie,tak tylko się dopisałam a Kawka ja to cię jakoś ze zmianą pracy nie widzę bo gdzie Misiek tam ty gdzie ty tam on:D;) ja to bym się wykończyła jakbyśmy my tak 24h/dobę 7dni w tygodniu byli razem,zadusiłabym się chyba i błagała o oddech;) ale to ja:D Angel,sami faceci?dobrze dobrze bardzo dobrze:D no to se pogadałam,idę zrobić kawę=wdusić przycisk od ekspresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, ale to że pracuję z Miśkiem w jednej firmie wcale nie oznacza że przebywam z nim 24h na dobe. Mamy osobne biura, inne obowiązki i tak naprawde to tylko razem dojeżdżamy i jeździmy na obiad.A w domu każde z nas też ma swoje zainteresowania i nie siedzimy sobie na głowie - chyba że mamy ochotę włączyć sobie jakis film na dvd i usiąśc z piwkiem w ręce na kanapie :D - wtedy jest to nasz wspólny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×