Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa no to teraz pojechałaś po całości;) a ja korzystając z pięknej pogody opaliłam się dziś...na solarium;) nie ma czasu na słońcu:O teraz zimne piwo mniam:D taa wiem że to mało rozsądne o tej godzinie ale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk Ty chlorze, jak zwykle tankujesz wieczorami :P ;) ale żeby Ci nie było smutno, też sobie drina zamieszam, a co ;) colka z finką, jak myślisz, powinna dobrze wchodzić o tej porze ;) no to chlup, Twoje zdrowie gwoździk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję dziękuję to ostatnio też mój ulubiony drink:D co prawda niektórzy twierdzą ze to zwykłą profanacja finlandii ale to już ich problem i kij albo hXX im w dupę;) ups.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to wolę wódki smakowe, zawsze jakiś taki powiew orientu ;) typu Finka Mango czy Grapefruit też OK. ale dziś jednak przyszła pora na Bols Forest Fruits :) stoi się w szafie kurzy, no to się doczekał! ;) a Ty co nie śpisz jeszcze? GG oczywiście nadal nie masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie mam gg jeszcze:D a co to ja nie mam co robić o tej porze tylko już spać;) wódki smakowe są ok ale tylko pod warunkeim,że pije się je w umiarkowanych ilosciach tzn.max 2 drinki/1wieczór,a że u raczej tak skromnej ilości się nie trzymam to wybieram czystą,przynajmniej zdrowa jestem na następny dzień;) mówisz że alkohol u ciebie w domu stał i się kurzył hm...u mnie jest to po prostunie do pojęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, mówiłam, że chlor z Ciebie :P :D kurde, ej, zgłębiałam dziś temat TORRENTY. OMG, czego to się człowiek nie dowie przy okazji - a chciałam sobie tylko albumik ściągnąć taki jeden fajny. w każdym razie czarna magia tematu torrentów mnie wykończyła i idę spać. fajnie, że już jutro piątek :) dobranoc gwoździk 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjo-log
Ja proponuje zabrać go na go-karty skoro lubi samochody :) Poza tym możesz np. zrobić fajną prezentację komputerową- zebrać wszytskie zdjęcia jakie macie razem ze soba, do tego dobrać fajną muzyczkę i stworzyć taki fajny pokaz slajdów który możecie razem wieczorem oglądnąć przy smacznej kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE sie napic :O chyba dzis se kupie jakis alkohol ,bo jakos w domu zaden mi sie nie ostal ... tiaa, fajnie ze dzis piatek fajnie ze kolejny weekend przed nami po prostu extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Kawa, w jakiej samotności? - popijam z gwoździkiem :P :D a do naszego klubu jak widzę ma ochotę dołączyć Angel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj juz bym dolaczyla , ale nie mialam sily wyjsc z domu nawet po cokolwiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a'propos picia i odległości - Angel, zajmij się czymś pożytecznym i zamiast się smucić, znajdź nam jakieś miejsce spotkania z goździkiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicach jest jeszcze Kutno albo Kolo :D , gozdzik ,a gdzie Ty dokladnie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se wejdź na nk to będziesz wiedziała,ale dla mnie czy stamtąd czy z p-nia to wsio ryba;) no ja wciąż jestem chętna na napicie się w waszym towarzystwie,a skoro Angelowa masz ostatnio klimaty takie jakie masz to nie ma gnoja trzeba tak zorganizować,żebyś i ty piła:classic_cool: a jak nie to skończy się na \"wspólnym\" piciu przed kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest Angel?:) ja jestem wyrobiona i zamierzam do końca dzisiejszej pracy siedzieć gdzieś w necie więc prawie weekend:D jutro paznokcie,fryzjer,i...spowiedź,matka chrzestna:O;):D wieczorem wódka ze znajomymi,a w niedzielę nasiadówa komunijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic, tak z ciekawości pytam :) Ja też juz mam wszystko porobione. Jeszcze z godzinke tu posiedze i fruuu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu, gdzie trzeba, czyli na posterunku zwarta i gotowa ;) to co goździk, może na dobry początek weekendu wypijemy za dobrą pogodę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) myślałam że poszłaś wczoraj w miasto:D a mnie oczy bolały od kompa już wieczorkiem i piłam przed lustrem;) żartuję przed tv,2sztuki żubra pokonałam one pokonały mnie i padłam do spania:D a teraz od rana pozałatwiałam już chyba z tysiąc spraw,teraz chwila na kawę,i dalej m.in.jeszcze fryzjer,a wieczorem znajomi...na wódkę hehheheheh miłego Metaxa:) i niech słońce świeci wam tak jak u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam goździk, komunistko jedna? ;) a nie, sorry, to chrzciny były :D ja tradycyjnie alkoholizuję się sama przed kompem w samotności - Angel obiecywała, że dołączy, ale na obietnicach się skończyło :P chyba, że się alkoholizuje nie dość, że w samotności, to jeszcze potajemnie i wstydzi się przyznać :D podsumowując, to był bardzo miły weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć BABY:D aaaaaaaaaaale mam zaskok,dopiero teraz dojrzałam twoją zmienioną stopkę Metaxowa:D hehehhehehe i to była komunia:classic_cool:u mnie tyle tego że i ja się powoli gubię:O komunia bez-al-ko-ho-lo-wa💤 ale sobota do nocy alkoholowa,ledwo rano się człowiek zwlekł z wyrka;) taa ogólnie weekend w porządku i wciąż ta pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o piciu przed kompem :O , masakra no , weekend byl baaardzo fajny , dzieki Metaxa :D 🌼 (jeszcze wieczorem w sobote mialam telefon, takze duzo sie nie pomylilam ;) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, mój też był fajny :) dzięki Angel 👄 ;) komunie?? tak wcześnie w tym roku?? świat oszalał.... i do tego bezalkoholowa - współczuję goździk ;) pogoda zajebista i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
Dziewczyny a ja moge sie dolaczyc? :-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×