Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ale nie zapowiadają deszczu. U nas zaczęły się z mieście Bachanalia (taka nasza miastowa nazwa Juwenaliów) Studenci grillują i imprezują. Trza sprawdzić rozkład imprez, może się załapię na jakiś koncert albo coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, sorki :( , trzeba raczej przesunac nasz zlot czarownic - nie dam rady sie spotkac w \"dlugi weekend\" z Toba . Metaxa zreszta tez nie :( . 22.05.2008 LECIMY NA TYDZIEN DO EGIPTU !!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, pierwszy raz widzę, że się cieszysz, że jesteś singlem :P :D heheh, goździk, nic się nie martw, codziennie będziemy pić Twoje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak , ja sie nie ciesze z tego (bo w sumie ja jestem takim "innym" singlem ), tylko z wyjazdu :D acha - niestety okazalo sie ze nie moge jutro rano isc na rozmowe do tej firmy . kurfa. Musze byc w pracy o 9 . a rozmowa miala byc o 8.45 :O zadzwonilam i niestety przeprosilam ... moze zadzwonia z innym terminem .... no coz... nie mozna miec wszystkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólnie na odwyku?.. hmm.. to by się mogło skończyć totalnym niepowodzeniem kuracji :D mało Angel do szczęścia potrzeba, tydzień z metaxą w ciepłych krajach... ;) tylko wiesz, muszę Cię lojalnie ostrzec - ta kumpela, z którą byłam ostatnio (B.) po powrocie mówi o nas per MY i w ogóle patrzy na mnie jakimiś takimi zamglonymi oczami.... także bardzo Cię proszę, nie zakochaj się we mnie. no. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj, w takim szałasie to się dopiero zintegrujemy Angel, tak, że długo nie zapomnisz tych wakacji :D :D :D B. wie i ubolewa, że bez niej jedziemy, ale już mi wręczyła listę zakupów, które mam dla niej zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, Ty możesz mieć trochę racji - jakby nie było, Angel to nick taki trochę męski, nie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, to nick uniwersalny :P ;) tak samo jest po polsku : aniol hmmm chyba ze anielica moze byc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na chwilę poza tematem - miałam napisać o skutkach brania clarinolu na odchudzanie. Zjadłam całe opakowanie (60szt) miałam ćwiczyć ale mi nie wyszło hehehe no ale przypadkiem weszłam na wage - 4 kilo mniej sie jakos zrobiło no.... Przy braku zmiany trybu życia, bez diety... Metaxa a czy przy tym hotelu jest centrum do nurkowania ale z polskimi instruktorami? Orientujesz sie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia Kawa, bo nie nurkuję, to też centrum nurkowe tudzież jego brak jakby niewiele mi robi ;) ale jak Ci bardzo zależy to mogę zrobić rekonesans. a czemu Cię to właściwie interesuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówiłam przecież wcześniej że we wrześniu planuję Egipt - Misiek chce tam nurkowac, kurs zrobić czy coś i fajnie by było z polskimi instruktorami.Ponoć w Egipcie właśnie są takie centra i świetne miejsca. Jakbyś mogła się zorientować to by było fajnie :) Czytałam opis Waszego hotelu i jest coś napisane że dla gości dostępne jest takie centrum ale pewnie polskich intruktorów tam nie ma..A moze są? Jesli sa to moze wybrałabym ten sam hotel? Na zdjeciach wygląda nieźle, a jak w rzeczywistości to juz sie dowiemy od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... popytam na miejscu. ale nawet jeśli nie będzie polskiego instruktora, to oni wszyscy mówią po angielsku i rosyjsku, a niektórzy też po polsku, także nie będzie miał Misiek problemu, żeby się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa juz nie trzeba. Znalazłam super stronkę internetową ze świetną mapką na której zaznaczone są centra nurkowe, hotele i inne wazne miejsca łącznie z rafami koralowymi itp. Ktoś odwalił kawał niezłej roboty :D:D:D:D I oczywiście do nurkowania lepsza jest ta druga częśc Egiptu - Sharm el Sheikh. Teraz jak znajde jakąś oferte od razu bede mogła spojrzeć gdzie to jest na mapie, jak daleko do plaży, do centrum itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowego ? hmm za tydzien o tej porze albo bedziemy w drodze na lotnisko, albo bedziemy robic ostatnie pakowanie :D :classic_cool: dzis powinnam miec luzy w robocie ;) , a po pracy jestem umowiona z kolezanka na obiadzik z piwkiem w tle ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typy kobiet :D :D :D TYP I - PANI SPOKO: "Bilety na walkę bokserską?! Naprawdę?! Och, kochanie... nie trzeba było...” ZNANA TAKŻE JAKO: Szczęście, Nieoceniona, Kumpel, Mój Typ Babki, Przyjaciółka ZALETY: miła, zgodna i pogodna WADY: kiedyś może zmądrzeć... TYP II - STARA KŁAPACZKA: "Ty nic nie warty leniu! Jesteś zupełnie do niczego! Przez Ciebie zmarnowałam najlepsze lata mojego życia!!!" ZNANA TAKŻE JAKO: Diabeł Baba, Pani Przykra, Zrzęda, Moja Stara, Cerber ZALETY: przynajmniej zwraca na Ciebie uwagę WADY: skrzeczy gorzej niż te drzwi co to miałeś w zeszłym tygodniu naoliwić... TYP III - WIECZNIE CHORA: "Och, moja głowa. Moja głowa. Moje stopy. Moje plecy. Mój celulitis...” ZNANA TAKŻE JAKO: Mięczak, Pani Obolała, Płaksa ZALETY: jest przewidywalna... WADY: ...niestety TYP IV - PANI SZEF: "Stój prosto! Załóż inny krawat! Obetnij te kudły! Zarób wreszcie trochę grosza! No nie gap się tak na mnie!” ZNANA TAKŻE JAKO: Sierżant, Pani Wiem-Wszystko, Kula u Nogi, Tak Jest Mamo ZALETY: często ma rację... WADY: ...no i co z tego? TYP V - WIECZNIE NIEZADOWOLONA: "No nie wiem... Chyba zmienię pracę, samochód, kolor włosów, dom...” ZNANA TAKŻE JAKO: Pani Lubię Narzekać, No Nie Wiem, Ojejkujejkujejku ZALETY: łatwo można zachwiać jej pewność siebie... WADY: jeszcze łatwiej zrobi to ona Tobie... TYP VI - KOBIETA BEZ ZAHAMOWAŃ: "HEJ! Mam super pomysł! Upijmy się i kochajmy się na trawniku przed domem! Już kiedyś to robiłam i było super!” ZNANA TAKŻE JAKO: Pani Szybka, Dajka, Dobre Chwile ZALETY: większy ubaw niż picie samemu! WADY: nie można na niej polegać – często zjeżdża z klifów samochodem, jeśli wcześniej coś piła TYP VII - SAMA POWAGA: "Nie widzę nic zabawnego w tych obrazkach? One na pewno mają rozśmieszać?!” ZNANA TAKŻE JAKO: Pani Zero Ubawu, Zimna Ryba, Góra Lodowa ZALETY: przyjaciele będą Ci współczuć WADY: nie będziesz miał żadnych przyjaciół... TYP VIII - KOBIETA Z MARSA: "Mam nadzieję, że po mojej prezentacji tanecznej zrozumiesz co mi w naszym związku nie odpowiada.” ZNANA TAKŻE JAKO: Nawiedzona, Świrnięta, Wariatka, Uzdolniona Artystycznie ZALETY: da ci rozrywkę jakiej nigdzie nie zaznasz... WADY: będzie czytać swoją poezję na głos... TYP IX - IDEAŁ: "Jest mi z Tobą dobrze i akceptuję Cię takim jakim jesteś, mój Ty przystojny geniuszu. Myślę, że powinniśmy się kochać. TU I TERAZ!” ZNANA TAKŻE JAKO: Ta Jedyna, Bogini, Boska, Cudowna ZALETY: zabawna, inteligentna, wierna WADY: nigdy jej nie spotkasz.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×