Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hej hej dziewczynki ja w sobotę pływałam na żaglówce..Pogoda wyśmienita :D:D:D Słonko świeci aż chce sie żyć! Zaliczyłam kilka fajnych filmów na dvd - oglądałam między innymi \"rozmowy nocą\", \"nawiedzona narzeczona\". \"jeszcze raz\" i jakieś inne mniej znane.Paznokcie u nóżek ślicznie zrobione więc klapeczki mi nie groźne :D:D:D Niedługo powyciągam letnie ciuszki z szafy - bluzeczki, sukieneczki :D:D:D No i wszystkie buciki na lato :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, a to Ty \"paznokietki u nóżek\" tylko na lato robisz? ;) ja już dzisiaj wersja letnia, zwana jestem przez moich współpracowników \"różowa landrynka\" ;) co do zlotu - Stała Podrabiana, za mało się udzielasz jak na mój gust. musisz się trochę bardziej postarać, albo przynajmniej zacząć pić wieczorami w samotności do komputera :D a my może w tę sobotę po Bożym Ciele? Angel, gwoździk, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa a w którym miejcu napisałam że zimą nie miałam ładnych paznokci? Różowa landynka to w sensie lafiryndy czy różowych słodkich ciuszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że zimą też w klapkach śmigasz, to sorry ;) może masz zimową wersję klapek, taką z futerkiem od środka, co? :D ma się rozumieć, że obydwie wersje są poprawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa wyobraź sobie że zimą jak jestem na basenie, albo saunie to tez lubie mieć ładne paznokcie, a nawet dla siebie jak po domu chodzę... To dla ciebie dziwne? spadam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, dla mnie jak najbardziej to norma, stąd nie rozumiem, co w tym takiego specjalnego, że zrobiłaś "paznokcie u nóżek" ;) znaczy, w sumie już rozumiem. zapomniałam, że to stały zestaw: paznokcie, żarcie i pogoda. to co jadłaś na obiad i jaka u Ciebie pogoda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm raczej mi pasuje sobota po Bozym Ciele :), tylko gdzie ? Metaxa , tylko pamietaj ,ze obiecalas mi misie :D ;) :classic_cool: , ale to moze w czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehhehe Metaxowa aś ty się ostatnio bezpośrednia zrobiła no nie poznaję koleżanki;) termin ok,pomarańcza nie zaproszona:P tylko wciąż cholera wie gdzie?hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa polecam kurs czytania tekstu ze zrozumieniem - napisałam że paznokcie zrobione a nie że teraz zrobiłam paznokcie u nóg. No ale czegóż sie można spodziewać jak alkohol wybija szare komórki nie? Widzę że starasz sie od jakiegoś czasu mi czymś dopierniczyć ale średnio Ci to wychodzi. Teraz aluzja że piszę tylko o żarciu, pogodzie i paznokciach. Może dlatego że jak jest coś bardziej skomplikowanego to byś nie zrozumiała? Popatrz lepiej o czym Ty piszesz - o bzykaniu, imprezach i chlaniu. Lepszy zestaw? Tak naprawdę każda z nas wnosi tutaj tylko mały procent siebie a teraz widzę że nie warto pisać nic więcej bo zaraz metaxa sie do czegoś dopierniczy.Masz racje - paznokcie robie tylko na lato a orchidea to kwiat na pogrzeb. No i niepotrafie mówić o niczym innym jak o żarciu i pogodzie.:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
Ale fajnie sie zrecie :-D dlaczego mnie nie zaprosicie suczki? :-( Swinie nie suczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, wyluzuj deko. Może jakiegoś drinka chlapnij, albo niech Cię Misiek puknie (albo sama się puknij - że tak się zniżę do Twojego poziomu - w ten pusty łeb) bo chyba trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, to przez ten alkohol pity w samotności :D a co do miejsca to trzeba będzie mailowo ustalić, żeby się pół kafeterii nie zleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baby baby:D Metaxowa dziś pędzę na urodziny=alkohol;) jak wam jakieś miejsce wleci to dajcie cynka,może być mailowo,hehehehe myślisz że jakby na kafe to by się cała banda różna zleciała?myślisz że tu więcej czarownic niż przedmiotowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , dzis pije w samotnosci :( ide po drugiego i do wyrka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję z drinkiem w garści! ;) Angel, za co pijesz? ;) goździk, a co to za urodziny, że takie krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehhe bo to były drugie urodziny takiej jednej małej dziewczynki:D niektórzy jeszcze siedzą i piją,ale ja pasuję jest poniedziałek moja kondycja już by tego nie zniesła;) no i rano trzeba kierować,więc jestem tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ja też żartowałam, dziś nie piję ;) dobranoc goździk, ja spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , za co pije ? :D za pomyslne wiatry i tyle lądowań ,co startów ;) no i za jutrzejszy ranek . Jakis czas temu wyslalam 2 szt cv ;) . I wlasnie sie umowilam na jutro w jednej firmie ;) ( z tej drugiej nikt jeszcze nie zadzwonil drugi raz po tym jak przelozyli spotkanie z ubieglego tygodnia :O , choroba nadal trwa ;) ) u nas tez chlodnawo cos dzis ... wczoraj zaingurowalam sezon opalania . Niestety na solarium :P , ale niestety nie mam czasu na inne opalanie ;) . czy to mozliwe ze po 5 minutach twarz mi sie leciutko opalila ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dziś raczej zimno, niż ciepło. Angel, no to będziemy trzymać kciuki jutro, żeby wszystko poszło good :) a co to za robota miałaby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ;) jak zapomnicie nic sie nie stanie. Jakos przeszlo mi "cisnienie" na nowa prace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam rwanie.... kawałek korzenia zęba. Byłam dzielna więc dzisiaj w nagrodę idę na jakieś zakupy :D:D:D:D A moja biurowa koleżanka nadal w szpitalu. Szef w delegacji.Jakoś pusto tutaj dziś. Goździk no u nas rano było chłodno ale juz sie wypogodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×