Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hej dziewczynki, u nas we firmie wczoraj sie zaczął dłuuugi pijacki weekend. Poprawiny imienin szefa hehehhehee W biurze spedycji leci muza, leje sie whisky, ja odwołuję lekcję lektora anglika z empiku, szef tańczy na środku udając że butelka coli to trąbka... Generalnie małpi gaj hahhahahaa Sprawdzam co chwila czy lód sie zdążył już zrobić w lodówce...Za oknem piękne słońce.....żyć nie umierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym nie mogla pracowac w takich warunkach ;) , no ale co firma to obyczaj :D na solarke mi sie nie chce , zreszta juz za pozno ;) , trudno , moze to jakos przeboleje :D wole opalac sie jednak na sloneczku ... nie wysusza tak sie skora jak po tych lampach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a kto mówi że ktoś teraz tu pracuje w takich warunkach? W takich warunkach to my imprezujemy :P:P Komputery włączone dla zmyłki albo żeby puścić muzyczke z mp3... No w sumie tylko mój Misiek siedzi w jakiś dokumetach, ale on wczoraj i dzisiaj nie pił wcale.Jutro nam sie chyba szykuje wyjazd do Poznania stśd trzeba pilnie te dokumenty zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e cholera dostanę dziś chyba w tej robocie na głowę:O taaaka pogoda a tu nie można z niej skorzystać ech... pięknie,chyba z 20st.u nas i nie chce mi się,chcę siedzieć na słońcu i się lenić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kawka, chyba ze tak ;) , moj komp niestety nie ma glosnikow (!) , musze se wieze wlaczac zeby byla jakas muzyka ... Kawka - Wy jutro do Poznania, a ja do Wroclawia (Zuze dzis wywoze do kolezanki :D ) . Gozdzik chyba zostaniesz sama na posterunku ;) , chyba ze Metaxa wpadnie znienacka :D , albo Rybka, co sie dawno nie pokazywala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak , zupelnie zapomnialam :) mam nadzieje ze w nowej pracy lepiej niz w starej :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padłam :D :D :D :D :D caly tydzien moja mama sie do mnie nie odzywala (odkad widzialysmy sie w sobote), ani nie przyslala zadnego smsa, no dziwne bardzo jak na nia.... i dzis wieczorem zadzwonilam ja do niej . :D nie dzwonila, bo w poniedzialek wyslala mi wiadomosc na nasza-klase i czekala na odpowiedz hehehehehhee . A ja tam zagladam raz na miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem jednak nie pojechaliśmy :) Mam luz bo kadrowa na urlopie. Reszta na kacu..bo wczoraj poprawiny były. Ciekawe jak tam Rybce w nowe pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa dzisiaj wraca, ciekawe co nam opowie :) WCzoraj było u mnie 21 stopni. Cieplutko, popołudniu wzielismy psa z bagażnik i nad jezioro :D Pies popływał, potem pobiegaliśmy po plazy, pokopaliśmy dziury w piasku :D:D Było miło. A wieczorem oglądaliśmy "oko", ten nowy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jakby co to wróciłam :D miło, że odliczałyście dni do mojego powrotu ;) no słuchajcie, no... co ja mogę powiedzieć.... było ZAJEBISCIE :classic_cool: :D pogoda super, słońce non stop, aż za dużo momentami, jestem strzaskana, ale nie jakoś wybitnie, bo nie chciałam się poparzyć na słońcu, jak niektóre gwiazdy zza naszej wschodniej granicy. długo by opowiadać... :) szkoda Angel z tym Egiptem, klimat podobny jak w Tunezji tylko jeszcze bardziej ;) echhh... zostawiłam parę złamanych męskich serc i kawałek swojego ;) kochliwi ci Arabowie jak jasna cholera ❤️ dostałam kilka ciekawych propozycji, ale jak widzicie i tak wróciłam grzecznie na swoje miejsce :D Kawa, a dokąd do Egiptu lecicie we wrześniu, hmm?.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej METAXA kope lat:D:D:D:D:D tęskniłyśmy:D znaczy blondyna że teraz egipt w żałobie,że ich opuściłaś?:classic_cool: człowieka od lachonów wyzywa;) a sama łamaczka egzotycznych serc:D opowiedz coś jeszcze,jakieś foty dawaj,miło cię znów tu widzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwoździk :) 🌻 oj tam, zaraz żałoba, pewnie do następnego turnusu ;) fajnie było, trochę poplażowałyśmy, a jak nam się znudziło to zwiedzałyśmy, tylko trudno, bo wszędzie daleko, trzeba się było nieźle namęczyć, żeby obejrzeć piramidy i sfinksa. no ale, raz można. poza tym jeszcze quad safari i wycieczka statkiem na wyspę Paradise, obejrzeć lagunę. plus intrygi jak w brazylijskim serialu, żeby się jeden beżowy o drugim nie dowiedział ;) - na tym spędziłam ostatnie dwa tygodnie ;) czas wrócić do rzeczywistości, idę wywiesić pranie i domyć się w ciepłej wodzie, bo przez ostatnie dwa tygodnie o tym najbardziej marzyłam :D do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nic nie było goździk, mam tu Ryśka lokalnego sprawdzonego, po co mam wrażeń po świecie szukać ;) co nie znaczy, że poflirtować nie można - co zresztą sama doskonale wiesz :P ;) usypiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D jak wam mija weekend,bo u nas lata ciąg dalszy,aż nie-do-wiary jak jest pięknie:D obawiam się że mój organizm może dostać szoku od nadmiaru świeżego powietrza hehhhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×