Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

gozdzik , wyslac Ci mmsa z piramidami ? :D :P ;) (no juz koncze ;) ) a zaglowki fajna rzecz :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. wlasnie dostalam zaproszenie (szefowa mi dala ,bo ona nie skorzysta) ma piknik Toyoty - 31.05 :D - czyli zaraz po naszym powrocie ... mozna bedzie se pojezdzic terenowym autkiem , na quadach , beda jakies konkursy i wyzerka gratis. chyba sie przejade tam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mam nadzieje ,ze nie beda sprawdzac czym kto przyjechal :D i dlaczego nie jest to Toyota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to wydrukuj sobie naklejkę ze znaczkiem toyoty i naklej na tego malucha ;) wyżerka fajna rzecz. My w pracy znowu hot-dogowo. A apropo psa - mój sobie skaleczył łapkę i został z opatrunkiem w domu. Mam nadzieję że jeszcze go sobie nie ściągnął.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niezly pomysl ;) i jakiego malucha ? :D Toyota Yaris jest mniejsza od mojego :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a nie potrzebujesz osoby towarzyszącej na ten piknik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko metaxa, mozemy razem sie wybrac ;) :classic_cool: W Izabelinie , jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketing kobiecy: Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To jest Marketing Bezpośredni. Jesteś na imprezie z przyjaciółmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: "Tamta laska jest świetna w łóżku". To jest Reklama. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go o numer telefonu, następnego dnia dzwonisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To z kolei jest Telemarketing. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odświeżasz mu w pamięci znajomość i pytasz: "Pamiętasz, jak dobra jestem w łóżku?" To się nazywa Customer Relationship Management (CRM). Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzurę, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu, jak ładnie pachnie oraz zachwycasz się jego garniturem. Napomykasz, jak dobra jesteś w łóżku. To się nazywa Public Relations. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzi i mówisz: "Jestem dobra w łóżku", następnie pokazujesz mu jeden sutek lub całą pierś. To jest Merchendising. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: "Słyszałem, że jesteś świetna w łóżku" - to jest uznana marka, czyli Branding. ************** Marketing męski: Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: "Jestem fenomenalny w łóżku, potrafię spędzić całą noc kochając się bez przerwy." To nazywa się Nieuczciwa Reklama i jest karane w większości krajów UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a jutro o tej porze............... ;) jak patrzę przez okno, ma radość jest tym większa! jak może w maju być tak zimno i ponuro?? Angel, a na piknik się piszę, jeśli R. nie rozpatrujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehhe dobreeeee :D:D:D:D Witam, coś mnie dzisiaj połamało. Głowa mi pręka, zatoki zawalone... wszystko mnie boli..starość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Metaxa - R. raczej bedzie wtedy w Arabii Saudyjskiej , wiec piknik go ominie ;) , no chyba ze cos mu sie poprzesuwa znow ;) dobra, to zadzwonie tam dzis, i potwierdze 2 osoby :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, a Ty jednak żyjesz i miewasz się wyśmienicie - i jesteś chodzącym dowodem na to, jak alkohol dobrze konserwuje :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh goździk ;) Twój przykład do mnie bardzo przemawia i w związku z tym postanowiłam potraktować nadchodzący wyjazd jako kurację odmladzającą :D i przy okazji zadbać też o przyszłość i młody wygląd Angel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranych bardziej czy mniej ? ;) wiem ,wiem, pytanie retoryczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam zdjecia facetow ? :classic_cool: :P ;) ps. mam rewelecyjny humor :D :D :D , mam nadzieje,ze jak wroce to jeszcze bedzie to trwalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne nie jest,gdybym tak ja jutro frunęła do egiptu na tydzień też bym była rozhahana:D zapiję więc temat dziś wieczorem przed kompem,oczywiście wiem że mi żadna towarzyszyć nie będzie bo się będziecie pakowały,a Kawka to jeszcze nie jest na etapie alkoholizowania się przed kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×